Te fundit

23:17

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:35

2023-09-15 20:40:00Politika TEMA

5 Komente

 1. r
  robi

  Perbindeshi i vicidolit eshte gati te kandidoje dhe nipin e Geringut te Rajhut te Trete per kryebashkiak mjafton qe ai te jete kunder Edi Rames, ai eshte gati te kandidoje edhe liderin e ISIS mjafton qe ai te jete kunder Edi Rames , aq i cmendur eshte kjo monster qe 137 here ne dite nxjerr nga goja emrin e Edi Rames.

  1. N
   Na mbyten tradhtaret

   saleh berishoviçi eshte agjent serbo grek

   1. N
    Nje dite do te behet drejtesia

    Sali krimineli e Like super hajduti kane lindur e do te ngordhin si antishqiptaret me te medhenj te ketij vendi e sidomos qe nuk ka drejtesi , nuk e kuptoj pse paguhen tere ata prokurore e gjukates e mire bile nga ky popull fukara .

    1. S
     Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

     Dhe Spahi (turk) dhe jurist ne Germany!?

     1. S
      Shkelqesia e tij, Magjari i Surrelit

      Prostituta Kombetare Sali!

      Lini një Përgjigje

      19:41 Politika 75 komente

      18:20 Politika 5 komente

      18:01 Politika 8 komente

      17:43 Politika 67 komente

      17:20 Politika 3 komente

      17:10 Politika 7 komente

      15:22 Politika 19 komente

      13:09 Politika 32 komente

      10:26 Politika 15 komente

      09:35 Politika 71 komente

      Më të lexuarat

      11:33 Ekonomia 60 komente

      11:05 Dossier 51 komente

      12:58 Bota 17 komente

      10:50 Sociale 53 komente

      09:10 Kronika 16 komente

      10:22 Kronika 11 komente

      Blog Tema

      19:16 Blog

      18:00 Blog 10 komente

      17:54 Blog 55 komente