''Kalamaj nuk bëj dot më, vetëm me 'nënë surrogate''', Monika Kryemadhi: Dashuria me Metën buron nga mandatet

30 Janar 2023, 09:03Politika TEMA

''Kalamaj nuk bëj dot më, vetëm me 'nënë

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi i ka bërë një premtim bashkëshortit të saj Ilir Metës.

Teksa ishte e ftuar në “Zemër Luana”, Kryemadhi u shpreh se nuk bën dot më fëmijë, vetëm me një nënë 'surrogate', por pas fëmijëve, vjen Iliri në zemrën e saj.

Pjesë nga bashkëbisedimi në lojë:

Kryemadhi: Nuk largohem më nga institucionet, nuk iu ndahem inceneratorëve, nuk do heq dorë nga zgjedhjet, nuk do largohem nga partia…

Luana: Dua një dedikim dashurie.

Kryemadhi: 50 vjeç mi motra, ca dashnie..

Luana: T’i tregosh pra që edhe 50 vjeç ka dashni brenda.

Kryemadhi:Kalamaj nuk bëj dot më, nuk kam çfarë t’i them. Vetëm me surrogate se kështu.

Ta dish që Meta do të vlerësojë më shumë atë të mandateve dhe bojkotit, ndërsa këtë tjetrën nuk do ta quajë gjë fare.

Unë për fëmijët bëj çdo gjë, Ilir Meta vjen pas fëmijëve, i them se vjen pas fëmijëve, nuk ka njeri tjetër pas fëmijëve.

5 Komente

 1. m
  miu

  kjo krijese e perdale eshte me te vertete karagjoze,karagjoze.shikoni menyren se si flet.

  1. "
   "BOHOTINA"

   Fol vend me vend. pse te heshtesh? Buçe...

   1. k
    k

    Sikur ta provosh me "kurvarin e NSHRAKUT" nuk i dihet se edhe mund të bësh.

    1. R
     Rudi

     Mos e fyej he burr tu i than "kurvar". Ai asht "gopist", shkep pajdha me nji fjal.

    2. F
     Fshatari

     Peshtirosja paska per emer keta dy individe!

     Lini një Përgjigje