Meta: Shqipëria do të buçasë më 11 shkurt, kush ka foto me Ramën do ta grisë nga turpi

1 Shkurt 2023, 14:26Politika TEMA

Meta: Shqipëria do të buçasë më 11 shkurt, kush ka

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta  iu bashkua thirrjes së Sali Berishës për të marrë pjesë në protestën që do të mbajnë më 11 shkurt.

"Kemi dakordësuar me z.Berisha që në 11 shkurt, ora 12:00, Shqipëria të buçasë. Uragan i jashtëzakonshëm. Shqiptarët e kanë të qartë se kush i ka qeverisur. Ky dihet kartela e tij, por ndryshimin se ndal dot.

Na ka gati në çdo kohë. çdo shqiptar që ka një fotografi me të se ka menduar që është lider global, do ti vijë turp dhe do e grisë atë fotografi me të", deklaroi Meta. 

24 Komente

 1. D
  Dorezo Floririn e Vjedhur Shteti Shqiptare o kerme

  cfar ben Spak akoma me kte Kryehajnin e Shtett Shqiptare ? Po kur bo si Politikan dhe pellet medieve hahahahahaahahha . Nga mbiu kjo rrace Kanceroze kaq e ndyre ne kte Toke more amon

  1. Z
   Zen kacidhjari

   Pupupu plehera e Skraparit me Pedofilin e Vicidolit mjere populli

   1. N
    Niku

    Un per vete do ta gris foton e Rames po pata Do mbaj Fotot e Sales dhe te Metos nji do ta mbaj para ...... e tjetrin mbrapa Bythes

   2. S
    Spiuni I.M

    Haaa spiuni I.M i forte iku Rama e rrezoje spiuni

    1. K
     Kadriu

     11 shkurti i vitit 2023 eshte Dita e Lirise se Perbindeshave te Vicidolit dhe Cepanit do t'i pershendesim me lule dhe plumba!

     1. L
      Like Floriri

      Per Videon e Metes me Dritan Priftin u vrane 4-ter vete te Pafajshem.. ik o Like Floriri te q...fsh..Cupat -Kurva qe kane Menderosur edhe Londren..BASTARDE sipun i Sigurimit dhe UDB-s

      1. J
       Jari

       Po ti o Rr/K , ça do e bësh foton që ke o i pa fytyrë, o mjeran, o Spiun, o Like mavria.

       1. N
        Noci

        Ty te ka mbete mendja te 2 marsi i dikurshëm por atehere kishe Lulin qe t'a mbushur sheshin sepse PD ishte e bashkuar se ty te ka mbete elektorati teorik se te tjeret ikin pasi e kuptuan se çfarë partie ke ti .Tani i shkon mbrapa non grates per te perfituan .Edhe Nardi e ka partinë me te madhe se jotja

        1. A
         Agron

         Hajdut.vrases I poshter ne shpirt

         1. B
          Bardha

          Po mona pa breke do beje ndonje pordhe

          1. J
           JENI

           Jepe shembullin personal..... Na trego qe i ke grisur fotot e tua me te , dhe na premto qe nuk do ta hash me rroten e ngjales....

           1. L
            Like floriri dhe cubi Sali do bejne cudira.

            Ja dhe koketamburja I Cepanit kakaris njesoj si cubi Sali.Katundari mbasi vodhi dhe shqeu ne maksimum tani do bej revolucion.Keta barkethare tani qe u majmen i duket vetja te plotfuqishem e mund te lozin me kete popull si te duan.Revolucionet e meparshme rrezonin mbreterira dhe u merrnin pronat te pasurve.Besoj se ju ka ardhur radha te dorezoni pasurine e vjedhura o Like pordha.

            1. d
             dedegtivi

             Hahahahahaha kur bon trimin dhe ky kokrra e bythqirit,hajdut e pervers qe ka bere disa perdhinime ne zyren e presidentit.Ptu te qifte singapori ate kurven qe ke ne shtepi e qe sngoüpet me kar e leke

             1. V
              Vidio

              Një buce që leh nuk të kafshon. O ilir kokë pagure ushtrie. Shko e paraqitu një herë në SPAK për floririn e kërrabës. Vidion e dollarëve, shtëpitë e fëmijëve në Londër, parat e operacioneve plastike të p... të monikës dhe pastaj merru me grisjen e fotove ne edin. Sa e ke rrjepur ti këtë shtet aq do të bien mëkatet në familjen tënde.

              1. L
               Likja i Mones

               E gjete Like. ....... Shqiperia do pjerdhe me 11 shkurt per mderin tend dhe te Saliut. ......ik o NEVOJTORE PUBLIKE

               1. D
                DAP

                Pirth pirth se vetëm Mona ka për tu lutur për një qeli afer me ty

                1. t
                 tata luigji

                 Ik mor hajdut ta qifsha nerin e familjes. Jemi bere gati 1000 veta qe ne revolten qe po pregadisni do ju shkerdhejme robet,pasurit tuaja do ti bejme shkrum vetem prisni dhe shikoni cfare varri do ju bejme ty dhe Salih bin ladnit

                 1. C
                  Cobani

                  Mos harro moment.mere me vete

                  1. M
                   Monika e shallvareve

                   Ik ore bythqir cepani se ju jeni halabake, bashke do shkoni n

                   1. s
                    sokratz

                    Me kujtohet D.D. aktorja tek Klanifornia qe thote "Do ti hani m.... Edi Rames". Edi ka me vete trecerekun e Shqiperise dhe nuk keni cfare ti beni! Ju ka zene paniku nga prangat prandaj beni si buce.

                    1. D
                     Drejtesia berishiane

                     Ty te lumte e falendero SPAK- un qe megjithese korrupsioni yt jo me fjale por me vepra me vidio me ze e figure, me pasurine marramendese qe nuk ka zot ne toke qe ta justifikoje qendron akoma jasht.Nuk ka vend te botes demokratike qe me fakte te tilla ashiqare nuk do ta plaste ne burg. Por kjo drejtesi e mbaruae po e shkaterron perfundimisht SHQIPERINE dhe kete popull!

                     1. b
                      byca

                      Like une kam fotografi me ty do fshij by......

                      1. M
                       Mona Bacella ju lutem se jena ne hall.

                       TeatrI Kombetar me 11 Skurte do japi c'faqje ke SHESHI SUL KUQJA. Ne rolet kryesor Like Floriri ene Sali NON GRADA.DO DEMOSTROJNE SI JANE BO TE PASUR,SI KAN VJEDH E VRA,SA VILA KANE E KU I KANE. SI FIGURANTE JANE ELITA E TE KORRUPTUARVE FLAMUR NOKA BUMCI TRITANI THUTHQI,ENE CA BACELLA SI FIGURANE. SHENIM;PERFITUN MERNI DRU SE KA ME U BA FTOHTE. KA ME U ZGJAT MA SHUME SE 1 ORE E PERGJYSEM.

                       1. A
                        Agim

                        Un do mbaj fotot e Sales dhe te Metos nji do ta Mbaj para .... tjtrin mbrapa Bythes

                       Lini një Përgjigje