Nard Ndoka: Dil nga vila qeveritare o Edi Rama, se po na vret vetë ky shteti yt i pjerdhur

2 Gusht 2022, 17:38Politika TEMA

Nard Ndoka: Dil nga vila qeveritare o Edi Rama, se po na vret vetë ky

Nard Ndoka, ka reaguar për tragjedinë e Himarës ku humbi jetën e mitura 7-vjeçare. Ndoka thotë se turizmi po merr jetë dhe se kryeministri duhet të dalë nga vila e tij qeveritare.

“Turizëm që të merr jetën!

Zot na ruaj!

Roje bregdetare sipas ligjit, jo! Hapësira për plazh publik sipas ligjit, jo!

Shërbim të urgjencës në plazhe, jo! Kontroll të cilësisë dhe sigurisë ushqimore, jo!

Kontroll dhe survejim policor, jo!

Nuk mjaftojnë vetëm këto, por të vrasin në breg, të vrasin në ujë, madje sot na vrau vetë shteti!

Zot na ruaj!

Dil nga vila qeveritare o KM, qytetarët të paguajnë për rregull e siguri, për ligj e garanci.

Reago o njeri! Greqia po i paguan shtetasit e vet për të kaluar pushimet, ti të paktën mos i vrit nga indiferenca, arroganca dhe harbutëria e çdo qelize të shtetit tënd të pjerdhur”- shkruan Ndoka

52 Komente

 1. V
  Vlora

  Filozof Nardi foli, te gjithe duhet ta degjojne me vemendje

  1. K
   Ketu Ka të drejte filezofi

   Ketu Ka të drejte por ështe korrupsjoni dhe lidhjet me politiken që vrasin njerzit për dite dhe i Ka vrare keto 32 vite se pse ai që paguane para për tu punsuare ose ështe punsuare atye se pse ështe militant partije dhe ather ky nëne punes nuke done të ja dije as për ligje as per njerzit e thjethet se pse ligji ështe ai, partija dhe korrupsjoni a po leku

   1. d
    doku

    koment i pjerdhur me mendje te rrjedhur

    1. N
     Nard Rrocka kte Shtet e bete ju Monstra keshtu

     Eshte skandaloze kur ja hudhin fajet per Shtetin Rames .hahaha dhe kush kta Putana e Sharlatan -qe s'i lan gje pa shkaterruar vjedhur e degjenruar ,mor aman . Dje me e firta eshte se kta plus qe bejne sikur kta nuk kan asnji faj ,per kte Mizerje qe jetojne shqiptaret ,qe e lane kte shtet cop cope si Afganistan ,por ei thne gjerat ne nji far Menyre sekur kta dijn ti bejn gjerat me mire , se kta jane te afte per te ben Shtet si e duan shqiptaret !!!!!!!!!! Haaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaa o Zot ,mbullja sqepin Skifterave deri ne momentin qe ata do mesojne te kendojne .

     1. p
      plazhisti

      Po ç'fare faji ka Rama qe kafshe si puna jote o Nard kane zaptuar brigjet e detit dhe pretendojne per qytetari.Ai duhet te nxjerre nje ligj per rikthimin e kafsheve ne pyll e mbas kesaj gjithçka do vetrregullohet.Kur flet ti o Nard Ndoka ka pas qarkulluar nje shprehje ma perpara:"Ndigjo o bythe"!

     2. h
      hed

      ed rama ka perfunduar si legen, fundi i tille do ishte, si ti rrish nga mbrapa sorosit dhe shokut kim ca do presesh

      1. N
       Nardi

       Kurse ti hed, je govatë ku saliu dhjet çdo dite!

       1. A
        Askushi

        PO TI JU VJEN ERA TE DYVE .

      2. H
       Haaa nardi idioti

       Edhe per mendjen tende te pjerdhur kishim nevoje

       1. R
        Roja i bregdetit

        Ooooo,Nardi! Sa i ka munguar rrjeteve sociale Nard djali.Si nuk paska nje vile ne bregdet kjo figure e ndritur e politikes shqiptare?!

        1. M
         Maloku Nardi eshte komedi me vete

         hahahaha ky te dhjet duke qeshur

         1. Q
          Qytetari

          Ndersa shteti shqiptar po i dhjet njerëzit nga të qarët.

         2. s
          selo plumbi

          Edhe kur humb jeten nje femije duke luajtur buze detit,nuk paska te drejte Nardi. Komentues legena,ndoshta u bie juve nje tragjedi e tille.

          1. L
           Llazi usa

           Ti (hed) Edi Rames ti rruash trapin, mer dhe te tem me vete te ndimoje, ca hyne Edi ketu, opo degjone Nardin ti,se atij ja ka vene gruaja tangat si hundez qeni!

           1. A
            Ali Baba me 40 Hajdutë!

            O Llazi, Erdhi tjetra nga Canada të bëj pushimet ne vend të vetë . Dhe ja mbysin kalamanin 7 vjeç në breg të detit. Polici me gomone me dy motorë (kuptohet 99.99% pa patentë). Kukt t'ja kërkosh fajin. VK Nard Ndokës. Por kujt me thuaj kujt?? Kështu është kur nga hiçi burrin e ish dashnore-bashkjetuse-grusë e bën ministër të brendshëm (vetëm se i besuar). Çuçi duhet të shkoj urgjent të bëj Çiçin. Dhe Rama ta qepi dhe mos të flas asnjë fjalë... Ky ishte shteti që bënte Rilindja.

            1. C
             Cobsni

             Te mbaroi kanacja gjizes o qelb?

             1. D
              Dani

              Hahahah ti je shum idjot pz ???????????? vetem prisni momente jo tmira fatkeqsi per t hedh balt e per te ulur posht imazhin e kryeministrit!!!!!

              1. I
               Ismail

               Degjo saliun ti at pun bo..se keni lujt mendsh tgjith p perjashtim

               1. f
                fatmira

                sa bukur flasin keta politikan.Bravo per gjuhen qe perdor o nard ndoka.Vetem ul figuren tende se gje tjeter nuk ben

                1. K
                 Klodi

                 Hahaha akoma gjall ky budalla o zot si nuk ka turp qe del akoma neper lajme

                 1. h
                  hergi

                  Mos fol me o nard se sa hap gojen ti vetem per te qeshur na ben.Tallen tgjith me ty

                  1. M
                   Moza

                   Aman si ska turp ky qe del dhe flet akoma budalliqe

                   1. N
                    Nardi

                    Seriozisht?Keni postuar mendimin e Nardit?

                    1. S
                     Sandri

                     Nardi eshte patate kur del flet dhe ky turp vl

                     1. M
                      Meti

                      Rama ka dal nga vila dhe ska lon ven pa vizitu po kshu kur flasin kot kta

                      1. P
                       Papi

                       O nard noka mso me lexu mrapa fol per edi ramen

                       1. b
                        berti

                        Po ku je mer narde mer mrete u kujtove dhe ti se te patem harru fare

                        1. d
                         deni

                         Kur flet dhe narde ndoka qe nga 3 fjali 2 i ka me gabime qe jan fiks me bo meme se di ca te them

                         1. O
                          Oouuuuuu Nardi !!!

                          O .ar Noka,a ka mente pjerdh se ty !???. Vallai dhe ty po te pysnje,dot thojshe jo. Qiiiitsohu bre klloun qiiiitsohu.Ti e di qe as me Lidh gamorin,dhe as llogjik ene e gamorit se ke. Rri .ar Noka.Ha buk,dhit e shurro,se me kaq ti je i lumtur.

                          1. A
                           Anisa

                           ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

                          2. M
                           Marjus

                           Te jemi realist zhvillimet qe ka marre Shqiperia kohet e fundit jane vertet shume te mira.

                           1. M
                            Marjo

                            Nuk e kuptoj si mund te dalin e te flasin ne kete menyre keta njerez negative te opozites.

                            1. G
                             Gezim Lama

                             Ky Nardi është shumë i zgjuar !

                             1. G
                              Gezim Lama

                              Ky Nardi është shumë i zgjuar !

                              1. G
                               Gezim Lama

                               Ky Nardi shumë i zgjuar !

                               1. Como

                                O plerat e vicidolit ho ju qifte gomari nenat . Edi Rama e ka fajin se hai legeni vret femijen Te ndeshkohet fajtori. Ne shqiperi ligjet jane por nuk i zbatojne. Nuk shahet kryministri kush do qoft .Une jetoj jasht shtetit sa krime e aksidente behen une nuk kame ndegjuar njeri te shajne kryministrin. Drejtesia te bejne pune e vete Populli shqiptar duhet te distancohet nga politika o pooull shikoni familjet tuaja mos shikoni saliun edin like hajdutin ata jetojne ne lluks e ju vini mbrapa ktyre legnave ne protesta.

                                1. Como

                                 O plerat e vicidolit ho ju qifte gomari nenat . Edi Rama e ka fajin se hai legeni vret femijen Te ndeshkohet fajtori. Ne shqiperi ligjet jane por nuk i zbatojne. Nuk shahet kryministri kush do qoft .Une jetoj jasht shtetit sa krime e aksidente behen une nuk kame ndegjuar njeri te shajne kryministrin. Drejtesia te bejne pune e vete Populli shqiptar duhet te distancohet nga politika o pooull shikoni familjet tuaja mos shikoni saliun edin like hajdutin ata jetojne ne lluks e ju vini mbrapa ktyre legnave ne protesta.

                                 1. M
                                  Mokra.

                                  Turp,dhe fatkeqsi që ky mbetje fiziologjike don me bo politikë me fatkeqësinë e asaj familje. Zoti t'a ndjejë atë engjëll,u prehër në paqe,ngushëllime familjes.

                                  1. P
                                   P

                                   Nardi simbol i idjotit në politike

                                  2. R
                                   Realpolitika

                                   Gjall qenka ky Nard estrsda . Bravo nardi klloun politikan .

                                   1. S
                                    Salih

                                    Rri i qete sepse fekale si puna jote, nuk i gjen gje, kjo eshte e sigurt...

                                    1. L
                                     Landi

                                     Foli dhe ky Bolja,qe nga Hidraulik u be Minister Shendetsie.Vodhi si Derr per Salen me tenderat ne spitale,dhe spitale nuk rregulluan kurre.Ndryshimi i kohes suaj dhe Tit Vasili,jane si Nata me Diten me keto te sotmit.Ha Mut Nardo,ke krijuar nje Parti me 2 antare,dhe do te futesh ne Parlament.Idiot i lindur i Saliut,per Dancing with the stars,you are,por jo per Politike Idiot.Sa di ky i imi poshte,eshte gjithe Truni jot,Hajvan i lindur.

                                     1. M
                                      Miri

                                      Me vjen keq per Vajzen e vogel,por edhe ketu sipas keti Boles dhe disave ketu,eshte faji i Edit dhe qeverise.Or Nard Hajduti Saliut:Kur rrezohet stadiumi dhe u vrane 200 veta per nje ndeshje,ishte faji Qeverise ne Juventus-Liverpul.Kur doli treni nga shinat ne Spanje,ne Itali gati cdo vit,ne Gjermani ka ndodhur,kane vdekur me qindra,eshte faji i qeverive,Idioter.Mos beni te gjithe Politikane si Nard Hidrauliku:Fajin e ka ai KokeLoqja Katunar,polic Idiot,qe si Katnar Polic qe eshte,dhe ne Shqipni jane me tonelate,sepse Historikisht Katnaret beheshin Police,i jep varkes sikur po i jep motorrit ne rruge,dhe vret nje Vajze te pafajshme.Kjo eshte njesoj si Vajza e vdekme ne makinen e Cim Pekes,e vrame nga Cim Maloku,dhe likja nuk e hapi gojen.Tani Kike Fuksi bertet faji shtetit.U shkerdhefshi te gjithe,me Nardnat,Sali Muti dhe Like Fuksi.Futeni Katnarin Polic me denim te perjetshem,vetem kaq ka shteti ne dore,per te tjerat hani Mut kot,ne Bote vriten ne Aksidente me Mijra ne dite.

                                      1. t
                                       tony

                                       Fole dhe ti o rrote cari o fytyr kali o bajge lope i degjeneruar nuk mund rrish ti pa henger mut rrin i fshehur dhe kur je i uritur del dhe ngopesh me mut ok , o debil i shekullit o rrace e poshter o malokeri e shekullit para eres tone

                                       1. t
                                        tony

                                        Fole dhe ti o rrote cari o fytyr kali o bajge lope i degjeneruar nuk mund rrish ti pa henger mut rrin i fshehur dhe kur je i uritur del dhe ngopesh me mut ok , o debil i shekullit o rrace e poshter o malokeri e shekullit para eres tone

                                        1. t
                                         tony

                                         Fole dhe ti o rrote cari o fytyr kali o bajge lope i degjeneruar nuk mund rrish ti pa henger mut rrin i fshehur dhe kur je i uritur del dhe ngopesh me mut ok , o debil i shekullit o rrace e poshter o malokeri e shekullit para eres tone

                                         1. t
                                          tony

                                          Fole dhe ti o rrote cari o fytyr kali o bajge lope i degjeneruar nuk mund rrish ti pa henger mut rrin i fshehur dhe kur je i uritur del dhe ngopesh me mut ok , o debil i shekullit o rrace e poshter o malokeri e shekullit para eres tone

                                          1. A
                                           Anisa

                                           SHPELLARI SHPELLAR NGELET AS SHQIP NUK DI TE FLASI.

                                          2. s
                                           safeti

                                           Cmerreni me kete nevojtore publike ,

                                           1. s
                                            sali maloku

                                            Më vjen për të pjerdhur kur lexoj atë çfarë shkruan ky TRAP,ish ministri i sali malokut.

                                            1. A
                                             Anonim

                                             ME IDJOT SE KY SKA KU TE SHKOJ PO KU JU KA MBLEDH SALIU ORE KU JU KA GJET I KINI REN NE PATATINA SE NUK KA MUNDESI GOMER DHE KERRICA TE PJERDH NGA TRUT IK O MARD NOKA MESO SHQIP SE TURP KUSH MERET ME TY ME NJE INJORANT SHPELLAR MBLODHI SALI KARAXHICI GJIRH SHPELLARET E VET PO PSE ORE KOQE PO TE TE NDODH TY NJE FATKEQESI FAJIN E KAM UN PA DIT GJE SE CFAR SI NDODHI O BUDALLA I SHKUND PP SALI GERDECI E DINTE SE PUNONIN FEMIJ NE GERDEC DHE NUK E RRUJTI FAREBOLL TI MERTE I BIRI LEKET DHE TE JETONTE SI SHEIK NE LUKS IK O NARD KOQJA SE JE BUDALLA I SHKUND .MOS DIL ME SE NUK NA BJEN PER TE VJELL POR PER TE DHJER KUR DEL SURRATI YT.

                                             Lini një Përgjigje