Revoltohet Flutura Açka: Të pangopur, përzijeni Ramën nëse ju vjen me lule tek dera

2 Gusht 2022, 17:33Politika TEMA

Revoltohet Flutura Açka: Të pangopur, përzijeni Ramën

Deputetja e PD-s, Flutura Açka ka reaguar për të miturën e cila humbi jetën në plazhin e Himarës ditën e sotme.

Deputetja është shprehur se qeveria duhet të japë dorëheqjen ndërsa shpreh ngushëllimet për vajzën e vogël.

“Vaj për një fëmijë që e vrau babëzia

Ngushëllime të thella familjes së vajzës 7-vjeçare J.A, e vrarë sot nga skafi i një të marri në Himarë!

Dhe iu bëj thirrje njerëzore t’i përzënë nëse u shkojnë te dera këta të dy me lule në mort.

Këta të japin dorëheqjen para shqiptarëve!

Se nga babêzia nuk lanë një metër plazh publik për shqiptarët dhe asnjë plazh të qetë për familjarët.

Kjo që po them nuk është politike, por njerëzore.

Të pangopur!!!”, shkruan Açka, teksa ka postuar një foto të kryeministrit Edi Rama dhe ministres së Turizmit, Mirela Kumbaro, të cilët shkuan për ngushëllim disa ditë më parë, në një familje që pësoi të njëjtën tragjedi.

61 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Nikos

  Une nuk kam piken e respektit per kete Acken, por kete here ka te drejte.

  1. K
   Ky ështe korrupsjoni që po vret për fite

   E verteta ështe se të gjith ata që sote kane pushtet dhe të gjith ate që kane pasure pushtet dje këta njerze Ku do nëper Shqiprie sillen si egersira me njerzit e thjethet në plazhe, në rruge në zyrat e shtetit Ku do se pse kjo gjë vjen nga laret poshte. Dhe njerzit e administrates kane marre shembulle nga shefat e to tyre dhe pasqyra më e mire për keta njerze ështe Edi Rama, Sali Berisha dhe ilir Meta. KY ështe korrupsjoni pra që Po vrte për dite njerze në Shqiprie se pse ai polici që Ka vrare femine sote ai nuke pyte per ligjin as për njerzit e thjethet se ai ose ështe punsuare me Lek dhe rrofte korrupsjoni dhe Lek ose ështe punsuare se pse ështe militant partije dhe rrofte partija dhe shoku Rama prandaje jemi në kët gjendje

   1. O
    Opinion

    Duke pranuar kete analize po jap une nje konkluzion dhe per disa ngjarje te tjera me te renda qe kane te bejne direkt me babezine e qeveritareve kryesore madje,21 janari ne bulevard dhe Gerdeci.Te drejte ke Flutura.S.B dhe I.M duhet te denohen me vdekje ne litar.Por kjo nuk ndodhi.Pse? Pergjigjen ne vend te F.A le ta jape "Vito mashtruesi,shoku I Nikos",duket shume"i mencur" ne komentet qe ben.

    1. C
     Ceni

     Flutra, oj gomare, shqiptaret po vriten ne det, ne rruge, ne fshat, ne qytet, ne itali , ne greqi, gjermani, angli etj. Meqe sipas teje, per vrasjen ne himare e paska fajin qeveria. Po kur vriten ne itali, hollande, greqi, kush e ka fajin? Kur vriten dy shqiptare ne greqi, fajin e ka kryeministri grek apo ai shqiptar. Ke degjuar greket te fajsojne kryeministrin per kesi ngjarjesh. Kupton cfare idiotsirash flet? O gomare, faji eshte individual, eshte i atij qe sillet ne menyre te papergjegjshme, jashte ligjore. Eshte faji i shqiptarve te cmendur qe s'dine te sillen, qe se kane per gje te vrasin tjetrin. Politika duhet te thote te verteten, tu thote njerzve: behuni te pergjegjshem, silluni si qytetar jo si cuba. Kete ti se thua, se je nje gomare.

     1. I
      I revoltuari

      Po ti o idiot mos do ti japi ndonje dekorate qeverise? Nuk te mjafton ty idiot qe vrasesi eshte dikush qe paguhet per te na mbrojtur?

     2. Como

      Pse o Vito cfar te drejte ka kjo kaka.Ben politik me fatekeqsine e ksaj vogelushe kjo putana gezohet me dhimbjet e prinderve te vajzes.

      1. K
       K

       Mirë qelbësira të ndyrë , nuk luftohet Rama duke shfrytëzuar tragjedinë e një fëmije. Nuk mund të rrezoni Ramen me hajdute të korruptuar non grata të njihur boterisht.

      2. s
       shqiptar

       Flutura me keto karlliqe qe po ben ne vazhdimesi e meriton ta nderrosh mbiemrin nga Acka ne rrocka.O Idiote pse u vra nga pakujdesia nje femije ne plazh duhet te jape doreheqien qeverie.Qenke me idiote se rrockodanet e tjere qe ke ne parti.Oj debile mos ju rreje mendja se do jape doreheqie qeveria dhe te vini ju laskaret ne pushtet.Ky i fundit merret vetem me vote,me bzthe e topelepirje sta dorzon kush pushtetin lere pastaj me keto trimerite e jevgut qe tregoni

       1. J
        Jo ti që jen në politike nuke je njerzore

        Jo ti nuke je njerzore se pse ju politikanet majtaze e djathtaze keni 32 vite që bën politike dhe pasurohi mbi kufomen Shqiprie. Edi Rama, Sali Berisha dhe ilir Meta jane një lloje një mutttteee Kure vjen puna tek qeverisja e Shqiprise.

        1. R
         Realpolitika

         Moj znj.açka deputete leshi. Sa vrasje me arme ndodhin ne Amerike e kudo. Ku ke pare ti znj e çmendur per pushtet qe te dorehiqet qeveria. Ju doni veç pushtet? Por nuk jeni te zot te qeverisni. Populli i peshon mire gjerat. Ju as opozite nuk dini te beni. .

         1. E
          E verteta

          Mor realpolitika qe huazon fjale pa ditur kuptimin.Po pse mor cfare duhet me shume:1)700 mil per inceneratoret ,shumica e fondeve jane dhene vobekteve dhe te vdekurve.U kapen me presh ne duar dhe asgje vazhdojne pagesat.2)Km i rrugeve cmimi 7-8 here me i larte se BE.3)Nafta,gazi cmime monopol nga bord-ello.4)Cmimet e ushqimeve super te larta.5)Drejtesia bordello.6)Krimet mes rruges si Siri,Afganistan.7)Pasurite kulturore dhe natyrore ne duart e mafias.8)Grabitjet e pronave behen ne seri.9)Pastrim parash droges dhe krimineleve dhe vargmale betoni ne Tirane dhe bregdet.10) 2022 dhe nuk ke uje te rrjedhshem,ndersa ujrat e zeza parakalojne para syve qe ti plasin,Lana eshte 95% ujra te zeza dhe keto muterit i bejne 3d me bar dhe lule(mut me lule dmth)dhe gjoja qytet europian apo me keq “kryeqyteti rinise” ketu qe po ikin nga syte kembet te rinjte.11)650000 shqiptare kane ikur nga 2013 qe kane ardhur monstrat ne pushtet.Cfare karin duhet me shume qe te thyejne qafen sa me pare keto vampira,shushunja

          1. I
           ILYRIA

           Ke renditur 11 Fakte qe i ke degjuar me shume se 100 here nga goja e Sal Ram B............paske qen mir nShkolle......... Problemi qendron se 11Faktet e " Verteta" qe i ke shkruar kane dale nga goja e te paudhit.....dhe une te paudhin e urrej me gjith kuc e mac cfare ka...........Per mua ai e shkaterroj te gjithe ate vend..........ashtu ja dhane detyren.........dhe ashtu ben edhe sot qe flasim e shkruajme ..........mua per ate as ma nin fare , por me vjen te uluras kur ju degjoj ju " Nxenesit e mire" qe harroni se I Paudhi ka punuar, punon dhe do te punoje deri ne fund kunder Vendit tuaj----edhe timit bashke......Qofsh me shnet

         2. K
          Ke ikur shoqe ke pjerdhur

          Ne fakte qe ti flet kodra pas bregut e ka fajin qeveria dhe Rama duhet te japi dorheqje te vendosim nongraten président dhe spiunin I.M kryeminister babale minister drejtesie ty te bejme ministre e puneve te kota ...po c'flet moslj idiote femer cdo njeri eshte responsable kur del nga shtepia per cfare si bene jooo po edhe kur nuk ke dashnore e ks fsjin Rama duhet te dorehiqet apo kur ti nuk vjen ne orgazme eshte faji qeverise ik moj shuraqe qe i shkoni oas nje nongrate

          1. V
           Vlora

           Kjo flet si e jema e Zeqos ne maje te thanes

           1. R
            Referendum per arrestimin e koleres sali

            Saliu te vriste naten e te qante diten... Lulet nuk i njeh se ja ka ngrene cjapi vicidolit... Aq sa ka vrare saliu nuk dalin lulet e gjithe botes. Vetem gerdeci sa femije e te pa fajshem vrau ky vampir me sypeshkaqenin.

            1. P
             Pilurioti

             Kjo Açka apo Ashkla, si e ka ajo, ngajnë me një kukull që mund të flasë deri 100 fjalë, që t'i bëjë fëmijët të qeshin. Po, ngjanë edhe me një pecetë të qyrrosur në xhepin e Berishnës. Mjerim për kuvendin dhe kombin tonë, ku është katandisur me injorantë të tillë.

             1. I
              Iris

              Ske turp moj Acka ! Si mund te perfitoni te shkruani te tilla gjera nga nje fatkeqsi e till

              1. S
               Sokol

               Po si mor njerez dhe per faktin se ai perplasi at fmi me gomone e ka fajin kryeministri ca po thu ti moj flutur mendjeholla

               1. n
                nga nje person qe nuk do tha dije per pd apo ps

                NGUSHELLiME familjes per ate lulen e vogel qe ka humour jeten Po kjo bimba si nuk vjen turp nga vetja edhe ne nje Rasta te ke tille nuk rrine dot pa ngrene m.t ,yet jazek ju qofte qelbesira femer edhe medemek shkrimtare edhe nje here turp te te vije

                1. M
                 Monda

                 Aman sa del kjo dhe flet palidhje si ska turp

                 1. d
                  dea

                  Rama nuk mund te mbaje pergjegjesi per cdo veprim qe bejne njerezit.Po kapeni palidhje me Ramen.

                  1. e
                   edra

                   po nga na doli kjo flutura aman. Ku e gjejne te drejten per te folur gjithe keta njerez kshu qe ne fakt nuk dine te flasin.

                   1. E
                    Elsa

                    Sa e paftyre turp te kete qe del e flet kot e mkot dhe mundohet te ul figuren e Rames

                    1. S
                     Sara

                     Smund te fajesosh ramen per kete fatkeqesi eshte idiotesi por si situate eshte shume e keqe ngushellime familjes

                     1. P
                      Parid

                      Te perfitosh nga vdekja e nje personi per te sabotuar rivalin tend politik eshte teper e shpifur,turp ti vi eshte nje gjest nga me te uletit TURP FLUTURA

                      1. D
                       Danjeli

                       Po tani te te kthehet miresia ne urrejtje eshte dicka qe sduhet bere. Gabim i madh

                       1. K
                        Kaka

                        Ka inat qe si vjen asaj ke shpia rama po jo t gjith e kan at fat

                        1. e
                         eri

                         Kote sdina ca flasin dhe merren me ghera pa lidhje

                         1. b
                          berti

                          Mos u merrni me keto qe ofendojn dhe shajne ramen se nuk din ca flasin kur ai shkone per vizite keto bej plazh

                          1. R
                           Refugjati

                           Politika shqiptare eshte me e ndyra ne bote,bejne politike dhe me te vdekurit

                           1. Roberto

                            Epo ja ti heqim ata qe te vini ju o Flutura se ju do e ndrisni me shume ashtu sic e ndritet kur e moret pushtetin ne 92' e me tej.

                            1. Q
                             Qytetari

                             Kush e mbante ne pune kete plehre te degjeneruar!!! Polic kërmën.

                             1. M
                              Marjus

                              Me vjen keq qe keta lloj njerezish presin raste te tilla per te hedhur negativitet.

                              1. R
                               Romario

                               Nuk e kuptoj si mund te hedhin te tilla fjale negative ne kshu rastesh fatkeqesie.

                               1. O
                                O zot fali këtë njerëz

                                O zot kjo Açka apo Leshka është është krye debilja në këtë vënd. Po pse moj idiote kur kuçkat apo pederastët bëjnë horrllëqe Rama e ka fajin? Biden duhet të kish dhënë 100 herë dorëheqjen me gjithë atë vrasje që ka patur në Amerikë kohët e fundit. Kokrra e idiotes je moj Açka.

                                1. M
                                 Ms

                                 Kjo është motra e mushkut!

                                 1. K
                                  Keqradhje per Vogelushen -Ngushellime Familjes

                                  Eshte papergjgjesi e Institucioneve pergjegjese ,por asnji Politikane ose FakePolitikene me mir -s'duhet te haj Mut, si kjo Rrospia e Bandes se Krimit e duhet te hesht ,sepse Banda e ku kjo vigjilon jane Rropsi kultivoj Krimin e kte anarshi ne kte vend dhe se jam i bindur se kjo Rrospi , nuk ndjej fare per Viktimen vajzen e vogel por e perdor kte Fatkeqsi Politikishte . - Se kush do iki e do vije ne Pushtet ate e vendos Populli Shqiptare dhe sa per dijeni ksaj Rrospsise - JU Banda e Shkerdhatave te Kombit nuk keni me ardh KURR me ne PUSHTET .Hani mut sa te doni Kerma . - Per mua Drejtuesi i Policise , Cuci dhe Kumbaro duhet te japin Doreheqje te menjihershme . Minsitrite jane thjeshte Mejhane e Minsitret Kukulla .qe nuk jane te afta per asgje .ventem ndshta per nji gje . Me bo bla bla bla . Ministria e Mbrojtes = 0 - Ministrie e Kultures = 0 Ministria e Turizmit = 0 Ministria e Brendeshme e Policise = 0000000000000

                                  1. S
                                   Shoqja Pandora

                                   Qeverria te eci perpara! Le te lehin plerat kolaboracioniste dhe fashiste! Sic i varem ne litar ne 45 do ua tregojm qefin!!! Patriotet shqiptare edi rama dhe belinda balluku do ua tregojne vendin gjithe ketyre plerave! Sa tu kemi ju ne ball mutin te na han bashibozuket. Dje i kalbem ne burg sot do i rrjepim gjithcka !

                                   1. G
                                    Gota

                                    Ka te drejte açkla, edhe per djalin e saje qe ndrroi jete dhe kjo u kujtua vetem kur i ndjeri iku nga kjo bote, fajin e kishte Rama !

                                    1. V
                                     Vito

                                     Keqardhje pa fund per vajzen e vogel. Keqardhja behet me e madhe kur aksidentin e shkaton ai qe duhet tena mbroje. Po Keqardhja behet me e madhe kur hienat e politikes kerkojne te perfitojne nga vdekja e nje engjelli te vogel. E kush nga politika se, ata qe vajzave te vogla si kjo u vrane baballaret ne mes te bulevardit ne mes te dites.

                                     1. G
                                      Gjinokologu

                                      Flutur,si è Ke placken,te punon apo je ne menopauze

                                      1. d
                                       durrsak 24 karat

                                       Un nuk di gja, por thojne se kjo Flutur Elbasani qeka shrimtare. Nuk i kam lexu ndonji liber. Por ajo bon poltike me te vdekmit. Pse, mi Flutre, atje ne Hollanden tate, ku ke familjen dhe vete rrin ne Tiron, pra, ne Hollande nuk ka aksidente? Sa te dush. Te vdekem sa te dush. Pijne kokaine dhe harbohen ne bordello. Ene ti, vjen ene na bon moral! (Thojn, kush bon moral asht vet amoral!)

                                       1. O
                                        Oh sa mire te hash sufllaqe

                                        Popull kot. Popull qe i versulet nje gruaje qe flet me gjuhen e nje nane. Kush i ka pjelle keto kopila ?!

                                        1. S
                                         Sherifi

                                         Ngushellime Familjes per vogelushen, po mire eshte mos ti lidhim gjerat me politiken pse del nje idiot dhe bene hatane, ai le te pergjigjet deri ne nje per krimin qe beri dhe per kto mjetet te tilla duhet te kete nje vije ndarese me njerezit.

                                         1. L
                                          Lexusi

                                          Ti Flutura je dhe femer dhe nuk te takojn keto fjal, percarese.Po clidhje ka ngjarja me kryeministrin ay ne Tiran ngjarja ne bregdet. Mjer kush I lexon librat e tua ato patjeter kan kete frym

                                          1. U
                                           Udini

                                           Sander Lleshi ka dhene doreheqjen kur poloci vrau nje qytetar. Urgjent Ministri Çuçi dhe drejtori pol. Nano te japin doreheqjen pasi sot vrane nje engjell.

                                           1. S
                                            Shqiltari

                                            PO KUSH JANË SHQIPTARËT NË TË VËRTETË ?! ------------------------------------- Shumë hipoteza dhe legjenda thuren për shqiptarët , shumë thonë që që janë Pellazgët apo ilirët , dikush thotë se jemi populli më i vjetër , disa të tjerë thonë se shqiptarët kanë drejtuar Botën , disa të tjerë thonë se Durrësi ka qenë një nga 5 qytetet më të zhvilluar të Europës e plot përralla sa të duash . Por kush janë në të vërtetë shqiptarët ?! Mbas një Meditimi , Studimi dhe Analize që bëra unë me rezultoi se 20% të shqiptarëve janë njerëz ndershëm dhe 80% janë ish president Republike i vitit 1997 , që tha se : " se do tu ngrinte buzëqeshjen shqiptarëve" dhe ja arriti , janë ish ministra që kanë vjedhur pasuritë kombëtare të Shqipërisë, janë ndërtues dhe noterë që kanë shitur 3 herë një hyrje , janë ish prokurorë dhe dhe Gjygjtarë që kanë nga 13 hyrje apartamenti dhe me mijra m2 toka të grabitur shtetit shqiptarë , janë ë ashtëquajtur bisnesmenë dhe politikanë që kanë rrëmbyer toka në plazhet e Shqipërisë , janë gazetarë që kanë nga 4-5 apartamente e vila dhe aksione të të vjedhura popullit shqiptarë , janë tregtarë që ngrenë çmimet në festat e fund vitit dhe në rastin aktual meabuzojnë me çmimet me pretekstin e Luftës në Ukrainë, janë njerëz që çirren e ulërijnë për flamurin dhe për Shqipërinë duke i rënë Lahutës edhe pse këtë vegël muzikore të shqiptarëve na e morën Serbët nëpërmjet UNESKO-s, janë njerëz që ngazëllehen dhe gëzohen kur të heqin nga puna , jznë njerëz që ngazëllyer kur shikojnë një fatkeqësi që e përdorin për japital politik, janë njerëz që katër Religione nuk kanë ngulur rrënjë në Zemrat e popullit shqiptar ( sipas Antropologut Fan.S Nolit) , si pasojë e gjithë këtyre rezulton se shqiptarët nuk kanë ngulur rrënjë në Tokën Shqiptare , se nuk ka si shpjegohet gjithë këto grabitje , plaçkitje zaptimin I plazheve, zaptimin dhe rrëmbimi I pasurive natyrore që janë të popullit shqiptar, dhe shkatërrime të vëndit të tyre, dhe Tërmeti i 26 - Nëntorit ja kujtoi të gjitha këto ligësi popullit pellazg , duke shkundur jo vetëm shtëpia por edhe Trutë dhe Zemrën , duke i paralajmëruar se nuk e mundni dot Natyrën dhe Zotin. E di që nuk do tu vijë mirë shqiptarëve për këtë shkrim , por nuk duhet të trembemi nga e vërteta. I shkroi këto rreshta një shqiptar që e ka flamurin kombëtar në Zemër , dhe jo në qafë apo në ballkon , një shqiptar që vjen nga Lashtësia e Tokës shqiptare

                                            1. M
                                             Maksim Shkombi

                                             Shkoni ju zonja Ashkla dhengushullojeni familjen e vogelushes duke thone “qe jeni te lumtur qe merni pjese ne hidherimin e familjes”. Keshtu e ka soji juaj qe mezi prisni qe te kete noj fatkeqesi qe te kukukurisni si kukumjackat ne erresiren e nates Turp ,turp per shpirtin qe keni sifemer si nene si grua

                                             1. T
                                              Tony

                                              Per fat te keq ne te gjith boten ka nga keta qelbesira muta masakarenj , edhe acka mos te haj shum mut se edhe ata nuk jan me te miret, por duan pushtet duan vend , harruat qe vran diten me diell me snaipera 4 veta, prandai FAITORI TA PAGUAI ME VDEK JE , PSE BABAI NUK MIRI 1 GUR TI CANTE KOKEN ATIJ DO ISHTE SHUM ME MIR , SHPRESOIM QE DIKUSH TA ELIMINOI KETE MASKARA

                                              1. M
                                               Mondi

                                               Po ca Nane eshte kjo Buce,or ti i mesipermi.Po pse mor Rehat,qenka faji Edit,qe nje Idiot Polic Katnar,sic eshte dhe kjo Gollobordsja nga Elbasani Flutra,i jep motorrit te ujit sikur ka hyp Ngomarin e semes.Kalbeni ne Burg katnarin e mutit,por politika te rri larg ne keto raste.Rahmet paste ai Engjell i vogel,po kjo Buce ka qene ne Elbasan dhe Buce do ngeli.Lavire femer,beni politike me Vdekjet.Ne Itali vdesin me mijra ne jave nga Aksidentet,dhe asnje nuk mallkon Kryeministrin.Rrace muti,zatem Gollo,cfare pret nga nje Gollo.

                                               1. L
                                                Lili

                                                Me gurr ku te shihni! Pshtyni ku t’i shihni! Se kur per nje ore munden me sjell kontroll pse nuk vepruan ma heret po priten masakren e nje engjell per me vepruar! Kur mbi to ku t’i shihni horrat! Doreheqja e kumbaros cucit e nanos eshte minimumi po edhe burg per mosveprim e moskontroll te urdherave te dhene nga administra! Mjaft me papergjegjesia ministrore!

                                                1. T
                                                 Tony

                                                 Accident eshte fatekeqesi,me vjen keq shume per vajzen por mos u qurravitni ,ne USA merr tjetri armen dhe vret 20 femije dhe flasin me dinjitet pa u qare ,ne zhgrryhemi si llaxore ,lereni families ta qaje femijen e vet ne paqe.

                                                 1. D
                                                  D.Didani

                                                  Popull histerik! Edhe kur burri vret gruan me thiken e guzhines ne 2 te nates.....ne krevatin bashkeshortor fajin e ka K/Ministri! Vazhdoni histerizmin!

                                                  1. H
                                                   Hamburger ????

                                                   Sufllaqe futi dhe nje gote dhalle dhe je me rregull se mendja te paska ik per lesh.

                                                   1. P
                                                    Ppp

                                                    Berisha conte ndermjetes per vizita te tilla Nuk e di se cfar metode perdor ky i sotit

                                                    1. P
                                                     PD

                                                     Tragjedia eshte shume e madhe, mjere familja qe e ka, cfare halli i madh e zuri, pot kjo zonje. Flutura Acka me duket se e ka mendjen te pushteti, cdo njeri qe ben tilla tragjedira ka pergjegjesi individuale, prandaj, znj ke zgjedhur partine e gabuar per te bere kariere shteterore

                                                     1. D
                                                      Demotakercita

                                                      Ngushellime familjes per humbjen e femijes per faji te nje te papergjegjeshmi.U prehte ne paqe engjelli ,qe ju morr jeta.Personi qe shkaktoj kete tragjedi duhet te behet shembull per papergjegjshmerine e tij.POLITIKANE,larg duart e ndyra me vrasje e grabitje.Znj.Acka ,si nene ,si femer,si shkrimtare duhet te mos perfshihet nga emocionet e politikes e pushtetit per te bere propagande.Keto veprime te kesaj zonje dhe politikaneve te ketij kallepi duhet tu jepet fund.Mos e rendoni me shume fatkeqsine e familjareve. Mjaft me!

                                                      1. N
                                                       Nga une

                                                       Femra me e peshtire e Elbasanit.

                                                       1. N
                                                        Nga une

                                                        Femra me e peshtire e Elbasanit.

                                                        1. I
                                                         IBRAHIMI.

                                                         Acka do bente figure me te mire te mos llapatiste me keto komente, e ky i gjati (per gjendien ku jemi) ta bente dite zije mbyllur ne nje dhome atje ku te mos shihe! Keshtu mund te shprehej ngushllim per familjen e voglushes..

                                                         1. G
                                                          Gjovani

                                                          Po, ay shefi jote qe i vrau 26 femij e pleq ne Gerdec, as nje fjale nuk e fole moj nuse.

                                                          Lini një Përgjigje