Olti Curri, thirrje Ramës: Jep dorëheqjen, ndryshe do të marrim zvarrë

4 Gusht 2022, 11:40Politika TEMA

Olti Curri, thirrje Ramës: Jep dorëheqjen, ndryshe do të marrim

Sali Berisha dhe Ilir Meta po përdorin gjithë arsenalin e tyre mediatiko-politik, për të përfituar nga ngjarja e rëndë e Himarës, për të përfituar politikisht.

Ata po përpiqen të frymëzojnë revolta, duke bërë edhe thirrje për pjesmarrje në protestë, për të rrëzuar Edi Ramën.

Një prej shërbëtorëve të familjes Meta-Kryemadhi, Olit Curri, shkruan se nëse Rama nuk jep dorëheqjen, do ta marrin zvarrë.

“Çuçi, Kumbaro & Nano urgjent doreheqje pa konference shtypi, se ndryshe mesa lexoj nga reaginet, populli pushimet do i beje te kryeministria duke terheq Ramen zvarre...”, shkruan i ushtuquajturi bloger, Olti Curri, për të cilin thuhet se bën pjesë në borderonë e pagave të familjes Meta-Kryemadhi.

Si shumë gazetarë të tjerë në fakt!

 

127 Komente

 1. V
  Vlora

  Po pse me kete gjuhe urrejtje. Ti je edhe njeri i ditur. Cfare duhet te mendojne, sipas llogjikes tende, shumica qe e ka votuar dhe do e votoj ne te ardhmen Edin.

  1. P
   Peti pi vërteti

   Po çohen edhe votuesit e Ramës dhe bëni tërheqje litari para Kryeministrisë, kush do ta tërheqë tjetrin zvarrë.....

   1. S
    Sa idiot duhet të jesh të shkosh mbrapa Saliut?

    Ore, per të thene të verteten, Rama edhe duhet të Ikë. Jo me doreheaje, Jo me dhunë, por me vota. Por, ....., kur del Olti Curri dhe bën thirrje, .... ha ha ha ha ha Behuni serioz dreqi e mori, se latë nam. Olti Curri: "Rama ik, ose do të të marrim per bythe zvarrë." ???? Dhe po të kapi Olti Curri per bythe? Ruaju, se e hengre nga perpara. Dhe pastaj e ka fajin Rama. Çfate faji ka Rama kur ne opozitë ka Lesht e Currit? Me falni, Olti Curtin doja të thosha. Eh, ku shkoi puna! Sali Berisha bën Foltore, Olti Curri bën Gojore, ndersa Ilir Meta bën Shurrtore. Edhe Edi Rama i fut nje nudo ne plazh, dhe thotë: Me rruani të gjatin.

   2. F
    Fjala ime

    Ky Olti Curri duket si kriminel ne fytyre, ndoshta eshte pjese e bandave dhe shtetit paralel te Sali Sheqeres dhe Ilir Monikes.

    1. N
     Narko

     Koqe kandari

     1. V
      Vlora ke marr fund

      Ke merak gjuhen e urrejtjes kunder qelbesirave qe na udheheqin? Dhe nuk ke merak gjuhen e urrejtjes se udheqesve ndaj popullit? Qofte edhe ai popull opozitar? Ju qofshi per trurin qe ju ka shpelare ripjellja e Ram-Sorrosit.

      1. H
       Hyp xhixhi

       Mos permend pseudonimin Legjende V...ti beqir qe te del sorosi ne gjume te degjuar e ke nga shpellaret non grada...mos ta degjoj me ate Vlora degjove pusht .....

      2. N
       Nki pederast Katunar kercenon Shtetin Kaqol !

       Ja kisha shqy Vrymat Pederastit dhe e kisha qit duke e shkerdhy ne goj e byth ne Internet . Ju shkerdhefsha Shtetin - Mediet . -Maloket -Fisqiret e gjithe Bijt i bushtrave ne ate vend . Kur ky Shtet nuk mbron dot Dinjitetin e te Parit para nji Pederasti qe e kisha shlerdhy ja kisha shqy Goje e byth ku ra gjeja dhe i lejon vehtes te injorohet nga nji Cop Muti si ky eshte mir me i then te gjitheve ne ate vend Muti - shkofshi te gjithe si jeni ne Djall .Plehrat e ksaj Bote .

      3. L
       Londi

       Te qifsha gruan motren dhe pastaj te terjeqim ty zvarre o pederast i ilir flotirit.

       1. k
        k

        Fshatari injorant curri, nuk e kupton qe Nuk hiqet qeveria per çdo krim-aksident të denueshem maksimalisht. Por padronet e tij duke qenë të sigurt qe Nuk do vijnë kurrë në pushtet, shpresojme të shtohen vrasjet mbase ju ngel qeveria në dorë .

        1. S
         Sdromsi

         Londi cubi, po na jep nje koordinate se ku te gjej, .. jo per gje po te me terheqesh zvarre. Bythqir ne oferte !

         1. V
          Vllai Londit

          Ta ka qejfi te shkepuren mistrec! Hahaha Ka faj Londi qe ta ngriti mendjen. Tashi mos ju ndaj. Hahaha O Londi, jarge po i shkojn Oltit sa i kujtove t qimen. Ahahahaha sa her t kom thon, mos e thuj si kercenim t qimen. Se e shef ca ndodh? I ngrihen mendja Oltit

          1. S
           Shoku Altinit

           Oltiii, rri urt se te vum te jestosh me nji shpi me Altin Goxhajn. Meqe jeni te 2 zarat e Non-grates. O ça gallate do jet masanej

           1. P
            Per korrektesë

            Pse mër Zdroms? Qe as emrin tat nuk di me shkrujt. Demek ... ti je .... trim i modh. Jo mer jo. Seriozisht? S'paske lon ene ti pa thy, si Olti Curri. Ky Londi osht Vorraboms. Hajt so po ta hap gropen po e krujte shumë.

           2. I
            Ilir Kadulluku

            Ska grua ky jo. Ky esht thjesht nji kokerr beqiri. E kam hasur nje dite te supermarketi perball shkolles 11 janari (edith durham). Ishte ne shoqeri me nje çifl. Femra ishte nga ato fotomodelet qe bejn foto si prostituta dhe mashkulli ishte me goxha muskuj. Ky vete kishte veshur nji pale streçe me shtrat te rënë. Vinte verdall neper market duke folur me ze te larte me 2 shoqeruesit qe dukej sikur i mbante ky me buke te dy. Se i rrinin soli kone nga pas. Mbase ai cifti i jepte shfaqje ktija dhe ky 8li ushqente! Kush e nerr vesh. Nje injorant qe sillej si zoti nji cop supermarketi. Me kemishen deri te kerthiza ne mes te nje superbarku. Dhe gjithe shojeginet e veta me ze te larte sa degjohej ne gjithe marketin, i shoqeronte me levizje duarsh si kokerr pjeshke. Ky esht ose i semure psiqik ose pjeshk e fshehur. Sjellja ne supermarket ishte e nje rrugaçi te kenaqur.

            1. A
             Anisa

             ESHT E VERTET E KAP HASUR ME NJE LOKAL BERTISTE ME TE MADHE FLISTE ME KEMB E DUAR ME XHINKSE TE GRISURA DHE KEMISH TE ZBERTHYER ,NJE INJORANT I ZBRITUR NGA FSHATI QE I DUKET TIRANA PARIS , DO JET NGA ATA TE MALIT OSE I KA HIP VETJA NE QEJF INJORANTIT MEQE DEL TEK TOP QENI KU JAN MBLEDH SHUMICA LLUMI DMTH IDJOT I SHKUND .

            2. P
             Paqesori

             Nuk ka grua,eshte gay. Mban lente sysh,bojeqielli,si femrat. Eshte zagar i Metes

            3. M
             Mimi

             Nuk late kurve e lapanjoz pa nxjerre ne gazete mor ju qifsha gazetat!

             1. L
              Labi

              Ahaha,Mimi ke shumë të drejtë!

             2. o
              ori

              po ik mer pederast

              1. t
               titi

               hahahahahagaha olti curri te merr zvarr ????

               1. T
                Te q.fshin ne byth

                Ti te ha mutin o pede. Ti di mire te perdoresh prapanicen, ate e ben mire per te tjera ste ka njeri frike byth qir.

                1. a
                 aris

                 qekur je ber “zari” i lir metes dhe monika kryemadhit vete budalliqe nxjerr nga goja

                 1. A
                  Anonim

                  Qekur ja ka dhen mona se e ka zanat.

                 2. t
                  tosi

                  po po ky po te merr zvarr ky po ik o olt shiko punen tende

                  1. L
                   Lazer

                   Ik mor te qifsha rracen edi rames ti i han ate palloshin Te qifsha gruan bythqire

                   1. F
                    Fuat

                    Oli curri shko pak ja nji cun me lek boj pushime vlla mos u merr me ramen

                    1. E
                     Eni

                     Po shko re pis se nuk u bone ti me fol kshu per ramen

                     1. Como

                      Ha mut ho pederast te qift gjith shqiperia ropt ku kesh. Rames ti rruash bolet shko nga zyra e Rames ti besh nje pompino.

                      1. l
                       likja

                       Ik ore bole.

                       1. C
                        Curri , kush ta vuri?

                        Eh !! Sa here qe shoh kete bq, me kujtohet shprehja: lesht e currit!

                        1. D
                         Dakord

                         Ahahahahahahahahahahahahahahaha

                        2. O
                         O.Suma, kujdes nga semundja e majmunit...!!!

                         Thirrja e keti Olti Sumës, është vertetë e frikshme dhe sidomos me ketë foto-self-in e tij puro PeDerasti i deklaruar, na bën të mendojmë seriozisht........Hhahahahahahahahahahahaha.

                         1. S
                          ShkelXeni bythqire i mami Lilit hajdutes

                          Kampionet e shemtires, ndyresise, qelbesirellekut : Argita orangutangu bin Brrisha, Muuubënnika Koklopa Meta Metaj, Olti bythqir Curri, dhe gjithe sorollopi PDrasteve e LSIqise.

                          1. B
                           B...q..i kërcënon.

                           Jo,ky nuk mer pare.Ky mjaftohet vetëm duke u palluar.

                           1. L
                            Llullaqi

                            Pendergast.........

                            1. J
                             Jari

                             Ky Olti C është Homooo, i ngjan Monës se Like Floririt, po kë mer zvarrë ky mor aman, ky as të ha e as të lëshon, leh kotë.

                             1. G
                              Genci

                              Olti per ke popull po thua,qe ta marri zvare, sepse ky popull e ka votuar dhe prap do ta votoje! Por ty spo te marr vesh per keto zvaritjet, sepse s'te pam ne 97, ta merrje saliun zvare, s'te pam per gerdecin, 26 te vrare, s' te pam pe 21 janarin 4 te vrare me duar ne xhepa ne bulevard! E sa e sa vrasje te saliut! Olti, po ju te LGBT, sikur sjeni kaq te dhunshem! C' ka ndodhur me ty!

                              1. a
                               armand

                               Epo ky eshte krahu me ekstrem i LGBT , ben pjese te grupi i zjarrit .

                              2. a
                               ana

                               O kampion pederastie, o shkerdhate e lindur, o misherim i perbuzjes, o legen hahahahaha, tia rrush Rames por vetem me llape!

                               1. a
                                aleks

                                mos u çudisni eshte koha e putanave, lesbikeve dhe tani po na dalin edhe pederastet ne skene, po ky do ta terheqe zvarre RAMEN, ptuuuu race e ndyre, s'kini faj ju, perfitoni qe RAMA eshte i bute dhe tolerant, se te isha ne vendin e tij, do tua kisha thyer disa brinje.

                                1. L
                                 Latif Dreqi

                                 Mbase vertet shokut Rama po i shket toka nen kembe. Sa me teper mbeshtetes merr nje kauze publike qofte dhe nga personazhe te tille si ky sipas Temes i ashtequajtur blogger, aq me agresive behen mbeshtetesit e rilindjes. Kjo eshte gje e mire. Se dyti, nqs ky eshte tek borderoja e Metes apo Saliut, edhe une njoh plot personazhe dhe gazetare qe jane ne borderone e pushtetit/rilindjes, te cilet shpesh shkaravisin neper portale apo bejne foto te pafajshme me sulltanin e haremit te rilindjes.

                                 1. Y
                                  Ylli Ndroqi

                                  MOSSSSSSS! MERRJA EDHE NJE HERE VALLES ME MONEN! HAAAAAAAAAAAAAAAAA....

                                   1. I
                                    Ina

                                    Qente le te lehin karvani ecen perpara! Edin askush nuk e rrezon sado te mundoheni juuu o Curro se ate e do gjith populli

                                    1. S
                                     Selua

                                     Ina! Qentë le të lehin, karrvani ecën përpara, OCurri e han nga mrapa.

                                    2. G
                                     Geri

                                     Qe nga menyra se si flet ky Curri “te terheq zvarre” duket se sa i ulet eshte si njeriii..

                                     1. p
                                      permetari

                                      Hahahahah Olti Curri kokrra e bythqirit te merr zvarre.Ti zvarritesh duke u lut per te futur nje kare ne bythe o gjysem evgjit i perzjere me sperme vllehe.

                                      1. p
                                       permetari

                                       Hahahahah Olti Curri kokrra e bythqirit te merr zvarre.Ti zvarritesh duke u lut per te futur nje kare ne bythe o gjysem evgjit i perzjere me sperme vllehe.

                                       1. E
                                        Edison

                                        Po pse ofendoni sot eshte dita te heshtim te gjithe para familjes qe humben femijen e tyre . Kjo eshte minimale qe mund te bejme

                                        1. K
                                         Keli

                                         Me vjen keq qe rrethohemi nga njerez si Olti Curri qe me vjen turp kur i degjoj kur flasin me kete fjalor

                                         1. L
                                          Lani

                                          Kisha ndermend te dilja e te protestoja. Pas thirrjes se ketij rrugaçi e të kryerrugaçit Sali po e lë fare. Vafshi ne djall te gjithe ju o kafshë injorante qe i shkoni nga pas nje kërme zvarritese që po qelb dynjanë

                                          1. c
                                           c..

                                           O CURRI,O CURRIL URINE.

                                           1. c
                                            ce

                                            O Olti turispinaqi sa shume i ngjake kriminelit Ervis Martinaj o vemje , i shkofsh prapa klevis krricit te faro pace pilafit o hunderr i neveritur. Sa per deklaraten tende prej sadisti nuk je nga ato miza qe ben mjalte ti , ti je mize kali qe shkon tek bytha e likes dhe merr ere e ushqehesh. Shkofsh ne te s'emes o krokodil i lindur , te dalte shpirti nga bytha se surratin e paske me te shpifur se te kriminelit Ervis Martinaj mos je gje binjak me ate monstren e krimit ne tirane o qenef i gazetarise gebelsiane.

                                            1. P
                                             Pede curri

                                             Dil e provoje poooo mos te mer Rama zvarre langarashe pjese e krimit bytheqirre

                                             1. t
                                              tony

                                              O kurve te ka shku menja per palloshin e Rames dhe ai sta ka var ty se ka femra yje qe e lusin dhe ai nuk perzihet me keto pune por ti je nje byth qire qe dukesh tamam si torja ne vaktit qe e njifte gjithe Tirona ok por fajin e kane jeto botuesit qe e kane kethyer gazeten ne gazete reklam per kurvat dhe byth qiret si puna jote

                                              1. A
                                               Ari

                                               Pyetja nuk eshte se ç'fare thote nje idiot por s:Ku eshte shteti i se drejtes?Fle gjume drejtesia nderkohe qe kjo deklarate kercenuese per nje qytetar te thjeshte e jo me per kreun e qeverise denohet!Ku eshte drejtesia e vendose Znj Juri Kim apo "reforme per reforme"!Ka apo nuk ka prekurore ky vend qe ai sot minimlisht duhet te ishte i ndaluar. Turp per Ju qe publikoni te tilla kercenime pa bere analize se ku po shkojme.

                                               1. L
                                                Leo

                                                Po ky idjoti ca pati qe thot kshu. Ca i beri rama ktyre pervecse ka punuar

                                                1. I
                                                 Irdi

                                                 Ky nuk ka fuqi te ngrej tutat e veta jo te mari zvarr ramen

                                                 1. U
                                                  Unë për Olt bèthmutin

                                                  Shiko , se po e tha Olti e sigurtë që e bën njërèn: o të vret o të ha mutin. Më shumë kètè të dytën. Maskara burrë. Gjithè jetën e ndèrtoi mbi shpifjet pas komjuterit.Duket që e ka babè natyral Berishën , se i ngjet si shpifès pervers.

                                                  1. E
                                                   Erbi

                                                   Po ky pederasti mos te ben noj gjo tjeter se per zvarr sja mush kujt menjen

                                                   1. B
                                                    Bilbil Koçis

                                                    Ky po eshte i zoti dhe e ben. Ky edhte pjese e 35 % qe nuk e do Ramen , por 65 % eshte me i madh ore karnaval

                                                    1. N
                                                     Niku

                                                     Ti per te marre zvarre je ne fakt. Ti te rruan trapin, me gjithe kuptimin e fjales.

                                                     1. O
                                                      OLTJANA

                                                      OLTI… ME BYTHE DO E RREZOSH ED RAMEN?… SE GOJET E LIGA THONE, SE E PUNON SHUME ATE….

                                                      1. M
                                                       Muzaka i Ri

                                                       Nuk e gjykoje per ate qe bene me personalitetin e vet, ai duhet te kujtohet se cfar bente me nje djal nga Berati qe rri ne Zvicer kur ka qene ne Canarie , ka shqiptar kudo. Dhe nje I ashtu quajtur burr nuk te mer dot zvarr, do bole, jo bythe.

                                                       1. s
                                                        shelegura

                                                        Je me shume se injorat servil i sales dhe metes kok bosh ty doteshkerdhejne .

                                                        1. n
                                                         neri

                                                         Ky Curri te merr zvarre lesht e currit. Ha,hahahahaha.

                                                         1. g
                                                          gazi

                                                          o olti shko bej ndonje video per tik tok se sje per gje tjeter ti

                                                          1. e
                                                           erma

                                                           u be dhe ky zari i metes per te dhene mend, po ju jeni i felliqur nga i pari tek i fundit o olti

                                                           1. H
                                                            Hasan Spahiu.

                                                            Zoti Prokuror i pergjithshem(Nese ekziston):-Denoncoj Z.Olti Curri sepse Ka kercenuar me jete dhe terheqjes zvarre publikisht kryeministri e Shqiperise per shkak te detyres.Nese kerkoni indice per hetim,lexoni deklarimet e Z.Curri ne shtyp.Nese Ju mungon nje denoncim,po' e bej une. Publikisht.

                                                            1. C
                                                             Coli

                                                             Olti LESHTE E CURRIT Ti te ha mutin or pederast i Like Hajdutit

                                                             1. A
                                                              Askushi

                                                              Nuk arrij te kuptoj kur djali nga fieri u perdhunua dhe u vra ku ishin keta plehra asnje nuk foli o curri ik bej nonje lek, ju vraft zoti qe perfitoni nga fatkeqesia e provovshi ishalla o zot

                                                              1. P
                                                               Pilurioti

                                                               Shqipëria ka 30 vjet që sundohet nga anarshisti dhe kryekrimineli i kombit tonë Sali Berisha. Tani bashkë me spiunin Meta. Drejtësia heeeeeshtë.

                                                               1. P
                                                                Paulin

                                                                Foliky pederasti qe ben rolin e gores ne instagram. Ska pun dhe merret me llafe se di si e marrin portalet seriozisht . Ramen se morr dot as ti as asnji zvarr

                                                                1. B
                                                                 Besnik

                                                                 U be surrati ktij me fol per ramen. Ska pune tjeter ky normale do bej si gore vend e pa vend

                                                                 1. H
                                                                  Hoxha

                                                                  C'fare eshte ky Olti?! Sa ju pelqen mendja! Konributi i tij vetem,te lepirit,te lehurit, llapaqeneria. Kjo eshte e keqja e ketij vendi qe njerez pa asnje lloj kontrbuti konkret,japin mend!

                                                                  1. D
                                                                   Dritan

                                                                   Po ku u bere ti more olt tiktoksi me fol per ramen. Shko ha ndonje pite e pizza se gje tjeter ske per tber

                                                                   1. Z
                                                                    Zogu Tiranes

                                                                    Tani presim qe zogu Tiranes te behet pjese e nongrates apo spiunit I.M dhe te terheqi Ramen zvarre apo ti beje gojore Rama

                                                                    1. L
                                                                     Lopet e Rilindjes

                                                                     Po Mero Baze, ne cilen bordero firmos ?

                                                                     1. L
                                                                      Lopet e Rilindjes

                                                                      Po Mero Baze, ne cilen bordero firmos ?

                                                                      1. v
                                                                       veri

                                                                       A e dini qe ky Curri eshte homo....

                                                                       1. C
                                                                        Colja

                                                                        Hhahahahahhaha po cfare do marresh zvarr ti mer bol me at barkun qe ke ti ty tmerret fryma ik ik ha naj pic

                                                                        1. X
                                                                         Xakja

                                                                         Ik o olt curro andej bej ndonje tik tok ti e zemra se sje per politik ti o bark derr u bet dhe ju tani tna jepni mend kok loqe

                                                                         1. T
                                                                          Tarrasi usa

                                                                          O oliti curri o kok derr ti qe do terheqesh Ramen zvarre merr kryesimin e grupit te budallejve qe kane hobi,te terheqin zvarre nje kryeminister e ta shikosh ku do te perfundosh.Eshte cudi qe kjo gazete i jep vend te shkruaj nje te cemenduri qe i kane vene emrin bloger nje te cmenduri si ky.Ky blogeri te shkruaj si bloger po deshi por jo si polaco per te bere njerzit te qeshin me te .Para tij ka qen nje tjeter si ky aktor teatri qe i tha Rames do te hedhim ne lane por i Hengri m...n..

                                                                          1. T
                                                                           Tironsi

                                                                           Jo mos e nenvleftesoni Oltin…ai me thane qe ka bo nje plan me e terheq Ramen zvarre duke e terheq nga ai miku poshte per te cilin Olti vdes .

                                                                           1. k
                                                                            kosta

                                                                            Tërheqja zvarre kerkon force dhe ti shfryn nga mbrapa , nuk mundesh. Punon zamrallen naten dhe terheq zvarre diten sikur nuk shkon gjithsesi provoje vetem shesho thepin. RrK

                                                                            1. O
                                                                             Ouuuuuu Olta ndrroj gjini, !!??.I shkoj jeta DYLBE

                                                                             Po Hajde o Pederast,Hajde provoje ne shesh si do shkerdhehesh,se kshtu ferrave ta kon rras patllixhonin.Yt te qifsha robt me shkerdhat njeri. E kush,suma jote e shkatarrume. Robt ku ti kesh rob qe I bo kot hije ksaj toke,por shyqyr qe knoq loqet e dynjos me sumen tate. Bythqir.

                                                                             1. G
                                                                              Gri

                                                                              Or Olti! Perparapara se ta shbim gjikandin gje ca ASTRA, qe t'ja rruash. Thuaj Spiunit dhe Nongrats te ndihmojne. CA burra e grab Jane ne Washington. Prandaj nxito. Merr paret dhe largohu. Eshte histori tjeter. Kauze e humbure! Turp te keshe qe mbeshtet Nongratat dhe super Spiunin 32- vjecare. Njerezit e thjeshte te quajne bq, per para.

                                                                              1. T
                                                                               Tarzani

                                                                               O traper pse nuk coheni ti kerkoni llogari Sales per 26 te vdekurit ne gerdec per 4 te vraret e 21 janarit eshume vrasje te tjera apo hani te tere ne kazanin e likes dhe te sales Rames ti rruani trapin

                                                                               1. r
                                                                                robi

                                                                                Nuk kam pare njeri me te shpifur , ky hunderri e paska te shkruar ne balle se eshte shpirtmut, qenka kopje e perbindeshit Ervis Martinaj qe i shkofte shpirti ne hale kesaj nevojtore te gazetarise naziskine.

                                                                                1. A
                                                                                 Anonim

                                                                                 Ky ja kalon dhe atij krimineli.

                                                                                2. R
                                                                                 Rrok Cubi Tirane

                                                                                 O shkerdho,baben e ke pas burre te mire,po ti mor legen,je nje beqir,qe nuk ta gjen shokun,po dil ti bole,dhe rruje bolet Ed Rames,dil mer dhe ato kurvat me vete,e te shohim sa trim je.DENONCIM:Kercenim me jete te KM te Shqipërisë,per shkak te detyrës,nga qytetari Oltian Curri,simbas materialit te mësipërm,

                                                                                 1. Si erdhi kjo pune . Pike e zeze , pike e zeze. Po per femijen yll na qau zemra e mos e provofte asnje. Po kur Olt i pashkolluari, por mbi te byt.qi.., i vertete, trash zeri, atehere te ben per te qeshur e per te qare. Po rri mor vemje mediash, se ske asnje zanat e na prezantohesh si bloger. Bloger ti pede..... Pupupu. Shko mor pshurru, zagar.

                                                                                  1. S
                                                                                   Sul Korriku

                                                                                   Shpreson kot. Te pakten per 20 vjetet e ardheshme, Meta/j apo dhe me keq Sala nuk do te kene mundesi te ta rrisin rrogen. Shif mos gjen ndonje mundesi/pune ke semafori. Te vafte mbare.

                                                                                   1. 1
                                                                                    19

                                                                                    Olsi mos i trego te gjitha per veten .qe je trim e dim se e ke tregu me byth .une qe po te shkruaj jam K.V. me njef mir ti se me more ate kremin e mir mbasi te dhimbte bytha .dhe the sme ka ber vaki kshu as me heren e pare .ok olti kujdes vazelinen tani e tutje se e ke ber rruge .

                                                                                    1. E
                                                                                     E verteta

                                                                                     Po ky eshte pederast pse e merrni kaq seriozisht,pervec gojores sdi te beje gje tjeter

                                                                                     1. M
                                                                                      Mandi

                                                                                      Kjo Olta eshte kokrra e bythqiririt Jo me kot ne e therrasim Olta ....

                                                                                      1. Z
                                                                                       Zylo

                                                                                       O Olti vertete zvarre ta merr ti por mos harro se ti i fut dhe nje lluster dhe e mban ne goje.

                                                                                       1. D
                                                                                        Demo

                                                                                        Oltit ju duk vetja trim , Po hëngri m....Tim Hahahahaha

                                                                                        1. n
                                                                                         nga. je aktor i portokallise

                                                                                         obobo c'do te na lene Ramen pa koqe likja me monen se saliut i kane rene dhe bet do ti haje vetem mutin po ate te mengjezit se i eshte shtuar si shume oreksi ndersa ky bythqiri tos lubonjen ,peken ,ata ballinjte kane hyre ne shrre njri me tjetrin kush e kushtja rruaje me pare ka shume per shkrur po boll per sot Familjarve siqerisht ngushellime zoti ja u lehtesofte dhimjen

                                                                                         1. Q
                                                                                          Qytetar I thjeshte

                                                                                          Tek p.... I satem.

                                                                                          1. A
                                                                                           Anisa

                                                                                           OLTA VERTET E KE ORE O COPA E IDJOTIT PO TY VETEM SURRATIN TE TE SHIKOSH NUK DO ME SHUM NJE PLEHR KOK E KEMB O JU DONI ENVERIN TJU RRESHQAS SAPUNI DHE DEL TI DHE ATA SHEFAT E TU PLEHRA, O IDJOT ESHT FATKEQESI E MADHE E LINI FAMILJEN REHAT BOLL BET SHOU MEDIATIK SE NA HAPE BARKUN FUNDERRIN ????????????????????????????????????

                                                                                           1. n
                                                                                            një Jurist që punon për Perëndimin

                                                                                            Olti Curri është as më shumë e as më pak NJË BYTHË QIRË seria nga Tropoja, mik i ngushtë profesioni BQ me Kavajsun Gazmend Bardhi. Nga Bythë Qirët pret Pushtet Opozita e Non Grata_s dhe e Bashkëpunëtorit të Sigurimit që në Fakultet. Mbajeni me shkumë dhe disa mandate se, Edi Ramën dhe PS i hani M... me BQ, Non Grata dhe Spiunë Sigurimi. Do pendoheni shumë rëndë o Monstra të Berishës dhe Metës, që dhe zjarret nëpër Shqipëri prej disa vitesh në sezon vere i vendosni Ju, armiqtë më të egër të Shqipërisë që nga rënia e sistemit Komunist. Opozita e sotme shqiptare është totalisht KRIMINALE, nga çdo element që ta analizosh, sepse është filo Ruse dhe filo Iraniane, anti Perëndimore (anti Amerikane së pari) në parametra të njëjta më regjimin e Enver Hoxhës.

                                                                                            1. N
                                                                                             N.MEHMETI

                                                                                             Ne SHBA u vrane gjithe ata femije shkolle!...Nuk tha kush te shkarkohet Qeveria!... Por duket qarte qe kampionët e luftes se pistë politike Sali Monstra Kryerimineli dhe Lilo Lamashi qe kerkon pushtet shpresojne te manipulojne çdo ngjarje aksidentale! Merrini per bythe te dy kokat e korrupsionit dhe trazirave dhe plasini ne Reç...! Dhunë dhe vetem dhune ndaj shperdoruesve te Demokracisë !....

                                                                                             1. B
                                                                                              Bebi

                                                                                              Mamin ku ta kesh o Olti Curri. Se je nje prej vemjeve te ketij vendi.

                                                                                              1. a
                                                                                               abc

                                                                                               Po te dorehiqeshin kryeministrat per cdo aksident qe ndodh ne vend, do kishte mbetur bota pa kryeministra. Perse ata qe vriten nga makinat nuk jane pergjegjesi e kryeministrit?!

                                                                                               1. G
                                                                                                GEZUAR BAFTJAR

                                                                                                SHKO RE CURRKE QIHU SE PO TE PRET BARDHA E PD(GAZJA E KAVAJES) EDI NUK TA VE SE KA FRIKE NGA LIJA E MAJMUNIT QE KE. AS PER GOJORE EDI NUK VJEN SE JE PRONE E GAZIT , VRASESIT TE DOKTORIT NE ELBASAN SHKO SE SE SHPEJTI DO JETE PRONE E TE BURGOSURVE GAZI VRASESIT GJAKFTOFTE JU BYTHQIRET JENI ME PERSONALITET TE DYZUAR DHE VERTETE JENI TE RREZIKSHEM , DUHENI KALUAR NE SATERE

                                                                                                1. V
                                                                                                 Vera

                                                                                                 Njeriu me ineveritshem

                                                                                                 1. P
                                                                                                  Pederasti

                                                                                                  Do ti ruash koqet, u bere ti ta terheqesh zvare? Pederast I felliqur.

                                                                                                  1. D
                                                                                                   Devolliu

                                                                                                   Lereni te lehe kete langua se per kete paguhet fukarai.

                                                                                                   1. R
                                                                                                    Remi München

                                                                                                    Vetum ftyra e tij tregon gjithë çka! Ftyrë legeni

                                                                                                    1. T
                                                                                                     Toni

                                                                                                     Paska pirë pak olta

                                                                                                     1. K
                                                                                                      Koli

                                                                                                      Kjo opozita e sotme ne Shqipni:Sali Berisha,Kriminel Non Grata:Ilir Meta,Hajdut Florini,tani dhe Spiun Dege,:Gaz Bardhi,Bythqim i lindur Bythqim:Lul Basha,gjys grua dhe gjysburre:Olti Curri,shoku Gaz Bardhit,Dylbere te lindur:Tritan Shehi,preshin ne Bythe,Grida Suma,gojen dhe Bythen e ka Parimore,pastaj kslon tek vendi:Monika Kryemadhi,dihet kush eshte,nuk numurohen sa kane hy dhe kane dale,sa eshte bo Sallat nga vegla:Nuk me kujtohen me:Po nuk paskan nje te ndershem keto Opozita e Shqipnise,qe dhe ne te nderrojme doren.????

                                                                                                      1. T
                                                                                                       Trotski

                                                                                                       Duhet te kete nje Ligj qe ta Pshurre Salistin Curr.Qe vetem Leh dhe te Ha Mune

                                                                                                       1. T
                                                                                                        Teli

                                                                                                        Hapu dheee me te terheq zvarre ky currashi, me kete qe thua denohesh per kanosje e dhune verbale, i thote kryeministrit nje palo pale te terheqin zvarre hahahah sa kam qesh…. Ky qe paguhet per t’u shpreh me fjale … te bente nje tet a tete me kryeministrin dialog e ben per nje lek kete spurdhjakun kryeministri

                                                                                                        1. D
                                                                                                         Deda

                                                                                                         Ky që nesër duhet të ndërrojë mbiemrin nga curri në cubi kaq trim qenka po dhe ne të tjerët shqiptarë jena po nuk lavdroena . Ne VOTOJMË

                                                                                                         1. B
                                                                                                          Bredhi

                                                                                                          Ky(kjo)te ha Mutin.

                                                                                                          1. m
                                                                                                           malsori

                                                                                                           ti po te ha mutin.

                                                                                                           1. G
                                                                                                            Gopi Zeqines sallakses

                                                                                                            Olti Curri, ne te therrasim lesht e Currit!!! PEDE…

                                                                                                            1. Q
                                                                                                             Qazimi nga Tirona

                                                                                                             Aman dhe juve cfare thoni po ai e ka shoqe te ngushte Monika Kryemadhin si nuk do mbroj ai kriminelet Ilir Floririn bashke me Saleh Berishen? Vete e ka thene ne nje TV qe ai vdes per Monen breke shurren.

                                                                                                             1. L
                                                                                                              Likja i MONES...

                                                                                                              SHIKONI FOTON...SI ATA QE BERTASIN ME ZE TE HODHE FEMRE UUUAAA MAMI...BEQIR KOMPLET...EDHE KY ISHTE MANGUT ME TERHEQ RAMEN NGA POSHTE MEZIT...

                                                                                                              1. Z
                                                                                                               Zana

                                                                                                               O injorant ti me Salen e Ilirin jeni kriminela apo qa e merr zvarre ti shife veten ne pasqyre njeher si je

                                                                                                               1. I
                                                                                                                Infeksionisti i pavarur

                                                                                                                Sa jane shtuar ne Shqiperi keto Oltat,Jonat,Vinat dhe “Djemte e malit”?! -Duhet shpallur pandemia e pedeisteve,pandemite e sidoreles,lijes se majmunit,covidi dhe sumaxhinjeve legale.

                                                                                                                1. V
                                                                                                                 Vëzhguesi

                                                                                                                 Vërtet jetojmë në demokraci dhe e drejta e fjalës është e garantuar me ligj.Por në rastin e këtij skandalozit që nuk ka bërë dhe nuk bën një punë të hajrit është më vënd shprehja "hapu dhe të futem"që të mos shikojmë këto monstra ditë pas dite.Që japin dhe mënd palë!

                                                                                                                 1. V
                                                                                                                  Veleciku

                                                                                                                  Edit, do i rrueni bolet dhe gjymsen e bithes. Ju, dy kriminela, hajna dhe shpifsa( Salih dhe Metaj ) duhet te jeni ne hotelin Rec.

                                                                                                                  1. V
                                                                                                                   Veleciku

                                                                                                                   Edit, do i rrueni bolet dhe gjymsen e bithes. Ju, dy kriminela, hajna dhe shpifsa( Salih dhe Metaj ) duhet te jeni ne hotelin Rec.

                                                                                                                   Lini një Përgjigje