Rama reagon për tragjedinë e Himarës: Fajtori të marrë ndëshkimin ekstrem, e tmerrshme kafshëria politiko-mediatike

2 Gusht 2022, 19:06Politika TEMA

Rama reagon për tragjedinë e Himarës: Fajtori të marrë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Himarë këtë të martë, ku një 7-vjeçare u përplas për vdekje nga një mjet lundrues teksa po lahej në bregun e detit.

Përmes një postimi në Twitter, Rama shkruan se nuk ka fjalë ngushëlluese për dhimbjen e familjes së viktimës.

Shefi i ekzekutivit shton se uron që fajtori të marrë ndëshkimin ekstrem dhe thekson se Policia e Shtetit të nxjerrë mësimet e duhura dhe t’u jap mësimin e duhur trupave përgjegjëse.

Tragjedia e familjes së të miturës në Himarë është rrëqethëse dhe s’ka fjalë ngushëlluese për dhimbjen.

Uroj që fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga drejtësia dhe drejtuesit e Policisë së Shtetit të nxjerrin mësimet e duhura e t’u japin mësimin e duhur trupave përgjegjëse!”, shkruan Rama në Twitter.

Rama komentoi edhe reagimet politike dhe mediatike për ngjarjen e rëndë.

"Nuk mungoi as në këtë rast kafshëria politiko-mediatike e atyre që urojnë e presin veç fatkeqësi, për të ushqyer zjarrin e luftës së tyre politike të paudhë dhe të pashpresë", shkruan ai.

115 Komente

 1. B
  Baca

  O bythqire me xhakete pink. E tmerrshme eshte vrasja e nje engjelli 7 vjec dhe jo ulerrimat qe vijne prej tmerrit qe po ju shohin syte njerzve. Por ti sdi cfare eshte femija o ropqire. Ti i the tet eti, qe me ke qire gruan dhe doli Gregu. Ti je thjesht nje MUT qe mbijeton sepse ke perballe halet e medha.

  1. A
   Austin

   Po ti mor koqevar kosokar si e ke hallin? Apo Rama e ka fajin edhe per halet qe perbejne kombin e shkerdhyer nga trute 30 vjet prej shkerdhatomalokerise

   1. B
    Baca

    Une nuk jam kosovar as koqevar. Une jam korçar! Por nga ata KORÇARET qe ta qijne motren ty Austin dhe gjith ketyre zarave te Saje Qorrit qe vrasin engjej te pafajshem. Nuk jam rrace e prishur si ata morrat e kuq peleshi. Mbylleni halen o rrace muti! Sot eshte dita te HESHTNI !!!!

    1. A
     Austin austin

     o Austin power...... Degjenerim Rama eshte pergjegjesi kryesor per fodullekun e punonjesve te kesaj administrate te shkerdhyer ne kocke e degjenerate ne gjak. Rama prostituroje gjithe sistemin e administrates publike o rrot Austini. Rama ben GJITHMONE te virgjerin perpara ketyre mostrave BUXHETOR, dhe me vrap gjen skemen perkatese te PPP Prostitutash.....gjasme per te zgjidhur situaten, ku ai eshte i vetmi pergjegjes, pasi ska ndershkuar asnje. Shikoni tani zgjidhjen PLANETARE me satelit te propozuar nga LARGPAMESI PLANETAR per mbikëqyrjen e vijes bregdetare........

     1. O
      Operacioni Zjarri

      Po ti mor plehre qe i lepin bythen Rames nuk te vjen turp per çfare shkruan? A ka ndonje oergjegjesi Rama per mos respektimin e perseritur te ligjit ne Shqiperi? Ne mos ai po ministri i tij a ka? Apo ata jane vetem per re vjedhur taksat tona.

      1. N
       Nje familjar

       O Austin the ju fis-qi-ra qe mbroni Ramen ju rente ne familjen tuaj dhe pastaj do e kuptoni ca dmth ajo gje. O njerez pa palc kurrizore, njerez pa dinitet dhe pa tru, trushplare. Jeni llumi i shoqerise si mbreti juaj dhe sale e ilir e monike e kompani!! JU RAFTE NE FAMILJE NJE GJE E TILLE. Po si ska pergjejgsi ky placo, per cfare sherben shteti?????? Policia???? MInistri???? Sikur na doli para ca ditesh dhe na tha do jeni te sigurte??? O POPULL MJERAN? Smund ta kuptoni te qe te vish ne Shqiperi, te paguash cmime stratosferike (ku fare mire mund te shkosh o ne Greqi ose Spanje) por zgjedhim vendin tone meme, dhe ca???? NA VRASIN FEMIJET. JU VRAFTE ZOTI ME BUKE NE GOJE!

       1. S
        Synetlliu Sumëpërpjetë

        Austin motren ku ta kesh monster komuniste . Kurve kazerme do te ti shqyejne edhe ty klyshet e tu dhe pastaj hajde na sqaro. Bushter e kuqe !

        1. S
         Socialisti i ndershem

         Turp Austin. Nuk i dilet ne krah nje kryeministri qe largon gjithmone fajin nga vetja.

        2. b
         ben.

         Perfundimisht ky eshte plehra me i madh qe ka jetuar ne kete vend. O plehere. 1. Banditi qe sot vrau 1 femije ishte shef policie dhe nuk mjafton kjo. 2. Ky banditi ishte akuzuar si trafikant hashashi dhe ti kete bandit mbasi e lirove nga akuzat e bere prape shef ne elbasan. 3. Ku i gjeti leket per kete skafin luksoz ky banditi jot ? 4. Banditi tjeter drejtori i polocise qe vetem pardje dha urdher , qe te disiplinoheshin skafet dhe pa kaluar 48 ore 1 nga banditet e tu vrau 1 femije. 5. Banditi drejtor policie ne vend te jepte dorheqjen del dhe tall trapin , se e paska liruar nga deytra kete bandtin vrases a thua se banditi vrases ,mund te vazhdonte akoma detyren edhe mbas hekurave. 6. Ajo qe eshte me e rende , del ky krye banditi i rilindjes, dhe thote se fajin na e paska shtypi . Ne shqiperi nuk ka nevoje per rotacion politik, ne shqiperi ka nevoje per revulicion si me gijotina ne france , qe banditet qe vrasin femije mos te dalin me e te thone fajin e ka saliu.

         1. K
          Kulla

          Po Ben kurva, Saliu eshte shkerdhata me i madh qe ka pa kjo toke!

          1. b
           ben ,fisi Bin Laden Terrorist islamik

           Ha mut sa te duash ,sepse e keni per fis ju Terroristet e Shpellarit salih brrisha. Krimineli eshte i se njetes rrace muti qe jeni edhe ju Kriminelet e Shpellarit ,qe keni vrare e vjedhur me shume se ai . -- Banditet jane Arben Kraja dhe Bordellua e Drejtesise o bythqim shpelle, - jane Banda e e shpellarit me Doplloma Plepi dhe jo ai qe te do bytha ty o Terrorist Islamik

          2. J
           Ju të gjith një lloje

           Problem ështe se ju jeni të gjith një lloje vrases dhe hajdute korrupsjoni dhe krimin po vret për dite njerze në Shqiprie drejtori i policise duhet të jape dorheqeje

           1. A
            Anti Baca

            O Baca , ty te qifte Kina c'te permban pragu e fisi , maskara i felliqur , rrugac e plehre rrugesh , qen e bir qeni.

            1. L
             Llapaqeni Sa-Hale Breshkani

             Po mire more trap e rrote Cari, po ky Palloshi qe eshte Kryeminister ka nen vartsi Ministrin e Brendshem si dhe Drejtorin e pergjithshem te Policise, apo jo... Atehere ne vend qe t'i kundervihet shtypit, pse nuk emron ne detyre njerez kompetent, te ndershem dhe profesionista... Pse s'i kerkon llogari atyre qe duhet te vendosin dhe mbrojn rendin, rregullin dhe sigurine e popullit... Pra ky eshte faj i Palloshit megalomadh qe krekoset si gjel mbi pirgun e plehrave duke kercenuar...

             1. B
              Baca

              Ti Anti Baca me fustan shko ha sufllaqen e rradhes nese sdo qe te hash karin ne bythe sonte. Nuk eshte pune per ty kjo. Munt te kete qene deri para ca ditesh por jo me tani qe po vrisni femije te pafajshem o rrace e mutit.

              1. B
               Buci

               Po te ishte vajza jote dhe ti nevend te atij babai...? Do mereshe me bacen...?

               1. A
                Askushi

                Baca ka të drejtë kur thotë që vrasja e një femije 7 vjeçare është e tmershme, por unë nuk kuptojë komentin e këtij krriçit “ anti baca”!!!

                1. Po sikur, po sikur dhe kurre mos ndodhte, kurre mos ndodhte te ishte vrare nje person i familjes tende edhe njehere kurre mos ndodhte , si do te ndjeheshe ti, si do te komentonje ti?

                 1. F
                  Fshatar kargunge

                  Antibaca edhe ty ta ka qire babi gruan?

                 2. B
                  Bira e lencit

                  @Ti baca salih mos u nevrikos dhe nese te mungon formulimi i shprehjes ik tek kopeja se aty han buken ti dhe jo gjithnje bytha e slihit do prodhoj mut per ciftin tend gojthurur Km nuk eshte roje deti mor lac qe fshehesh pas nje tel qe e bleve me leket e gomarit qe shite FUCK u SELF

                  1. B
                   Baba Tomori

                   Bira e Lencit, si me thene bira e bythes. I njejti produkt, e njejta cilesi.

                   1. A
                    Askushi

                    Birra jo bira… oo lac lagje! Dhe u thua lac bacës… O punto nero, punto nero. Ik mushe i kriko tjetër e bo një peskatësh me naçut e që ke në tavolin, mos u mer me këto punë ti!

                   2. A
                    Aron

                    Boll o idiot. Boll ia hodhet fajin per cdo gje Rames.

                    1. L
                     Luan

                     Ju rente ne koken tende dhe bytyqire Rames ,ajo hata e zeze qe ishte e paralajmeruar qe do ndodhte.

                     1. T
                      Tironci

                      Kush i mori patronazhistet we thithin mall e mbjellin kanabis??? Une apo Rama? Kush flet per ndershmeri e ka police me skaf??? Une apo Tama? Mbylle gojen se ka fol per shtet rrumpalle dhe e ka bo shtetin rrumpallhane!

                      1. P
                       Partia

                       @Aron, të dhimbset e? Ta paska ul rracionin e sufllaqeve me duket. Ah ju para partisë as fëmijët nuk vini, jeni të blerë.

                       1. P
                        Partia

                        @Aron, të dhimbset e? Ta paska ul rracionin e sufllaqeve me duket. Ah ju para partisë as fëmijët nuk vini, jeni të blerë.

                       2. M
                        Mal Cori

                        He mo bac se edhe ti me mut je. .... . Ti je pjelle e shkerdhimit te nansó tande Shiqeres me partizanin serb me mbiemer Karagjiq, qe u strehu ne shtepine tande ne dhjetor 1943 mars 1944. .......... Vllau jot eshte Radovani. A e ke pa sa ngjani. Binjak....

                        1. D
                         Drejt

                         Hahaha! Je i modh Mal Coro. Me mire te kishte bere nje pordhe yt ate, sesa beri shurren brenda pidhit t’sat ome dhe t’polli ty! Te pakten do ishte me i qete

                        2. B
                         Baca-Bajram

                         E po mire e ka Palloshi or Bace, se ai te gjitha punet i ka ne rregull, qeveria i ka nen KONTROLL te gjitha, prandaj SHUUUSH e mos u ndieni, si guxoni t'i prishni qetsine Palloshit, pale t'i kerkohet llogari, per rregull, qetsi e siguri, qe s'ekzistojn per popullin e thjesht; apo nje polici komplet inkompetente e te perber nga nje shumice dallkaukesh qe mendjen e kane si me xhvat ndonje lek e jo me ven rregull apo te zbatojn ligjet, pa le te zen dhe ven nen kontroll kriminelet qe bredhin rrugeve te lire...!? Palloshi more vella i ka hyr vetja ne qef dhe me fodullekun qesharak kujton se ai eshte i pa gabueshem dhe i pazevendsueshem dhe ka filluar te fluturoj me pras ne... Kur korrupsioni i llahtarshem del ne shteg, Ministrat e Qeverise pa pike turpi e ngurrimi justifikohen para kamareva duke i quajtur Kompanit Fantazma qe terhoqen miliona Euro nga fondet e shtetit, nje "Kjo eshte ne hetim dhe eshte nje gje normale qe ndodh dhe ne vende te tjera te botes..." Pra deri tani asnje emer konkret se kush terhoqi keto pare, por ne duhet te bejm durim se po hetohet qysh ne 2018-en!!!??? Keta or Bace, jane ata qe e kane legjitimuar, mbrojn dhe promovojn krimin, qe i mban gjall. Per kete te gjith POLITIKARET Shqiptare pa perjashtim nga e majta dhe e djathat e meritojn mu ne mes te ballit.

                         1. l
                          lexuesi

                          Baca qeka pederast!

                          1. k
                           kacaku

                           Baca , qenke shqepur me mut Saliu .....ha xhan ha te befte mire ....mer dhe me vete ...

                           1. B
                            Baca Produkti i incestit te Shpelles

                            Baca , nji Njeri i cili ka njifar Kulture Njerezore nuk i drejtohet askujt me kte Gjuhe Halesh ,dhe nuk i Personalizon e akuzon per Krimet qe ben Rraca e Mutit -Polici Malok - KM i vendit .Mirpo ju qe s'keni ditur e pasur kurr Kulture Njeriu , e as do keni ndonjiher ne jete , nuk dini ndryshe ,jeni Rraca e Krimineleve produke incesti shpellash dhe jeni baraz me Kafshet e pyillit e ju lejohet gjithcka .Ju nuk dini te perballeni me realitetin Njerzore e mesoni pak nga ai , por dini vetem te qisni dhembet e Kafshoni si kafshe edhe kur komunikoni mes Njerzeve ,te genjeni ,te mashtroni ,te shpifni sepse jeni pjellat e Shpifura te Njerzimit . - Mesiguri ,qe je nji Pjestari Familjesse Kryekriminelit e Antishqiptarit berisha e kerkon te cfrysh kunder KM Rama por ne Realitet ha MUT e ngopu .Ramen e duan gjithe shqiptaret ,me gjith gabimet qe mundet te ket , ndrkohe qe saleh Hamutin e urrjen shqiptaret mbare por edhe guret e ktij vendi o Qeniet me te Ndyra te Njerzimit

                            1. K
                             Kalec Dega

                             E ka fajin Berisha! Legeni ekstrem Ramazon!

                             1. B
                              Baca = Terrorist islamik ne Burg

                              Baca = Shkerdheni Non Grates ose Kokbytha Boshnjake

                              1. K
                               Kalec Dega

                               Mos ja hidhni fajin Rames. Tigrat dhe cubat e Ramazonit jane shqiptare.... Pastaj, Rama i pastroi plazhet nga Cadrat dhe rera e detit, lol

                              2. E
                               Entoni

                               Ik o bythqir te pakten mos fol as ti as ai debili Berisha. Ndaloni urgjent skafet pergjate vijes bregdetare. Skafi ankorohet vetem ne port jo ne plazhe ku ka pushues. Te gjithe maloket (veri edhe jug) duan te afrohen me skaf te marrin njerezit (si rasti ketij policit bythqir qe do merrte familjaret). E njoh shume mire plazhin e Potamit edhe e di qe ka statusin per vendankorim skafesh. Urgjent duhet te hiqet kjo leje sepse eshte plazh me intesitet te lart pushuesish.

                               1. T
                                Tropoja

                                Nuk ka rendesi nga eshte viktima mbase do ishte grek serb por vendin pa kontroll pa masa aq me teper drejtuesit e policise shkrlin ligjin e bejn pordhacin ky eshte shteti yt o vuqiq po mire ben gjej shesh bej pershesh mjaftoheni me nga nje deklarate fasade plehra gey

                                1. M
                                 Mbreti roze

                                 Ate tendin e mban ne kafaz o mbreti yne. Meru me mediat se c'far pune tjeter ke. Te qift kina robt te qift

                                 1. E
                                  ERTV

                                  Lëri llafet o artist. Ku e gjeti gomonen me dy motorë polici. Shiko se te ka marr shtrti përposhtë dishezë. Leri llafet dhe demagogjinë. Keshtu është kur do me bë politikë dhe ministri me njerëz nga hiçi. Si ky burri i grusë. Ji realist dhe merr përgjegjësinë. Mos abuzo me vullnetin e Shqiptarëve. Se mjer po erdhi Salehu me Liken se kanë për t'ju q.... dhe minjte e shtëpisë. Nuk shtyhet kështu përditë skandale dhe përditë lajme me.policë ... Ky është shteti që bën ti o Rilindsi i pjerdhur. E kam thënë 100 herë ti je njëlloj si Saleh-u dhe Likja.

                                  1. T
                                   Tutu

                                   Ha mut o maskara… ai sa doli nga burgu ti e gradove ne Elbasan… te pakten 90 % e funksionareve te policise jane apo sillen si bandite… sot duhet te ishin ndaluar urgjentisht skafet.. dhe te vetifikoheshin dokumentet dhe burimet financiare qe i kane blere.. shtet muti… nuk e ben dot se jane njerzit tuaj, jane qehajte tuaj te krimit .., te te vije turp per komentin e bere…!!

                                   1. V
                                    Vito mashtruesi, shoku i Nikos

                                    Kryeminister LEGEN.

                                    1. S
                                     Salkari

                                     Vito mashtrusi .... e mori provimin motra ore ???

                                    2. L
                                     Loni

                                     Nuk gjen fjale per ate familje sot, ne kete vend te qelbur kur te ikni mos e ktheni me koken pas edhe po patet familjare i mirni me vete, ja lini kete vend bastardave dhe kriminelave dhe baxhallave( meshkuj/fem ra bashke). Shko mor pjell e se keqes, ti do varur ne shesh bashke me dy kerma e tjera( salen e liken) dhe duheni leni t'ju shqyejne kermat se e masakruat kete vend. Keta jane ata cunat problematik qe te mbrojne voten ty bastard dhe ti i shperblen ne keto poste, keta jane pratronazhistat qe tmerrojne ata te vobek qe rreshtohen si dele per te votuar ty bastard. Kerma. Sot nuk duhej te flisje fare barbon i droguar, po te jepje dorheqje, se shteti jot eshte perdhunuar nga cdo kriminel drogaxhi spiun ordiner/e qe ke rreth vetes, se pa ata ti nuk rri asnje 1 ore ne krye. Bashke me keta te tredhurit e tjere berishen dhe liken edhe ata injorantet qe ju vijne nga pas. Rrace e qelbur

                                     1. R
                                      Remo

                                      Sakte Loni , Rame ndyresira vetem kete s'duhet te bente , te hapte goje. Kjo tragjedi mund te parandalohej nese ky patronazhisti i shtetit kriminal do te ishte ne Burg per ate c'ka ishte akuzuar me pare. Per keta monstra behet 'drejtesi' dhe jo vetem qe ja hedhin paq , por perseri marrin pozitat qe kane pasur pse jo edhe me larte. Degradim total i shtetit si ne kohen e qoftelargut Salih shpellarit dhe Likes. Kaq vlen jeta e nje femije te shkrete ne Shqiperi.

                                     2. N
                                      Nje mik nga Haga

                                      Leri more pordhet dhe shtrengo shtetin se ne vend qe te mbroje popullin po e vret ate.

                                      1. M
                                       Meraviglioso

                                       Ti ose nuk di gje cfare behet ne Shqiperi ose je debil zemer lig.njerezit te urrejne i pari une qe dikur besoja.a ka Qeveri me te poshter se kjo.Ik ore Zoteri hap rrugen se u bere boze si Kastro.kaq ishte boja jote,do lesh nje Shqiperi mjerane dhe emigrante.ku e ke Shtetin ti.ke nje bajge .ik se po qelb vendin o Idiot njeri me xhaketat e tua si gabel turk.pse hiqesh si Kryminister I zvicres o debil ,je Kryminister i vendit me te varfer dhe me te korruptuar e me kufoma vrasjesh perdite

                                       1. 1
                                        1

                                        Zoteri ti je k/minister qe ben ligje dhe ne baz te tyre dalin regulloret.Ligji eshte i thjeshte dhe pa interpretime :NDALOHET LEVIZJA E SKAFEVE NE REZE 200 METRA NGA BREGU DHE PLAZHI.Kush kapet i sekuestrohet skafi.Kaq duhet dhe nuk ka me ngushellime

                                        1. V
                                         Vlonjati

                                         Reagimi jot personal eshte VK dhe nuk mjafton. Dikush te mbaj pergjegjsi ne kete vende muti. Lere median, barbaret e Saliut dhe vete kriminelin... kush mban pergjegjsi per kete pune? Drejtori i policise? Ai i kufirit? Bashkiaku? Ministri? Tiiiiii? Kush o vlla se ka ngel vetem te marresh kallashin dhe nga Vlora ne Sarande e tu shkerdhesh robt kafsherise qe nuk duan ta dine fare. Te shtypin me makine nuk duan ta dine (e shtypen tjetren ne longomare mbreme kot fare) , zihen dhe zbrasin armet sikur jane ne pyll ne mes te plazhit, motora uji e skafe ne mes te plazhit, tallin trapin me cmimet te rrjepin dhe nuk guxon te hapesh gojen. Tani te vrasin edhe vajzen ne breg te detit! Cdo vit ky muhabet me kete robqira. Shtet bananesh na cave k@rin 10 vjet nuk bere shtet..

                                         1. M
                                          Meti Moti

                                          O Cjap, mos e minimizo si përgjegjësi e një individi dhe bollë postove qebaptore edhe mejhane si arritje gjatë qeverisjes tënde. Shiko ku arriti Shqipërija mbas 30 viteve të “ndryshimeve demokratike” edhe fëmijët e pafajshëm shteti, që në këto vite është nën drejtimin tënd, nuk i mbronë dot!!! Ata që duhet të përfaqësojnë instituzionet janë kriminelët dhe harbutët. Duke filluar nga juve në parlament e mbaruar te ai kafsha e pa shpirt në Himarë.

                                          1. N
                                           Nga une

                                           Ju lumte kryeminister!

                                           1. S
                                            Sovrani

                                            Ke të drejtë plako! I lumtë kryeministrit që ka vënë ministër të brendshëm burrin e ish dashnores-bashkejtuese-grusë. Që s'kamlidhje as me politikën dhe as me profesionin por si "I besuar" dhe nën kontroll. Qe ky merr polica të korruptuar në punë, Cuba, trafikantë e hajduta ca fallsifikonin radarin, ca vrasës, tjetri me snajper në mes të dites. Shumica me makina për ti pas zili, prona, vila etj. I lumtë që nje copë polici me gomone 9m me dy motorë ( vlen për t'u parë se si e qysh). Vret në mes të ditës një fëmijë 7vjeç. Dhe mbi të gjitha bën edhe si cub...(këtë cubllikun do t'a tregojë koha). Si dhe "Të lumtën" e këtij shokut të Salehut dhe Likes.

                                            1. N
                                             Nga unë

                                             Në kokë të Zahos o kari-ka-turist

                                            2. V
                                             Vali Bizhga

                                             Kshu eshte kur do ta drejtosh shtetin nga Facebook o moster Te qifsha cte mban pragu I shtepise

                                             1. A
                                              Atur Hoxha

                                              Kryeminister i vendit tim! Reagimi qe je bere eshte medioker dhe i ceket. Sonte te pakten drejtori i policise vlore duhet te ikte. Duhet te ikte me doreheje edhe cuci se ka pergjegjesi morale. Doli dhe ne media pak dite me pare dhe bente edhe thirrje qe kush ka probleme me turst etj policia do mbaje pergjegjesi. Imagjino sikur te ishte femila yt o Kryemister! Leri batutat dhe kunjat nje dite edhe per politike. Sonte nuk e di sesi do mund te flesh gjume. Sonte asnje polic nuk mund te fleje gjume. Sonte do duhet te punonim gjithe naten dhe neser te kishim masa bindese qe pengojne ngjarje si keto me. Sonte duhet te beje nje akt normativ per skafe etj dhe jo ti besh keto vec kur lidhen me miq e shoke

                                              1. N
                                               Nino

                                               Ju I keni fajet ju qifsha ropt edvin rama sali berisha ilir meta dhe kujt I shkel kemba brenda ne parlament,jeni te gjithe moterqira qe svini dot rregull ju qifsha ropt se jeni shtet pa bole kurva,e keni degjeneru ate popull o ju qifsha motrat te gjith politikanve byth qira jeni te gjith,pranoje o te qifsha ropt qe keni falimentuar si shtet o kurva

                                               1. V
                                                Viktor

                                                Shteti yt o KM turp i madh. Mos i henkshi milionat qe vidhni.

                                                1. k
                                                 koli

                                                 fuck off,s'ke rregulla ne asnje plazh te Shqiperise dhe na can veshet me propagande. Fuck off monster ...kazualitetet ne qeverrisjen tende jane maramendse...ik merr nje tufe me lule dhe bej hipokrizine me te mjeret e radhes...

                                                 1. L
                                                  Lab

                                                  Hapi pare i lashqiptaret pa det ,ua dha gjithe detin ne koncesion te pasurve,hapi i dyte pas poshterimit na vrasin...

                                                  1. S
                                                   Shoqja Pandora

                                                   Qeverria te eci perpara! Le te lehin plerat kolaboracioniste dhe fashiste! Sic i varem ne litar ne 45 do ua tregojm qefin!!! Patriotet shqiptare edi rama dhe belinda balluku do ua tregojne vendin gjithe ketyre plerave! Sa tu kemi ju ne ball mutin te na han bashibozuket. Dje i kalbem ne burg sot do i rrjepim gjithcka !

                                                   1. D
                                                    Dhimo

                                                    Ik or kurve,te ka dale boja me keto fjalime patetike. Eshet faji jot qe ne Shqiperi cdo nsekonde jetet rrezikohen. Ligji zbatojhet ne parandalim ne nje sjoqeri jo mizore si kjo qe ke ngritur ti

                                                    1. N
                                                     Nandi

                                                     Mbill nje pjese te shtepise tende gjigande ne Surrel me lule se i duhen shume Lule nje Kryeministri me nje shtet vrases si joti.

                                                     1. M
                                                      Mjere vajza e vogel dhe mjere prinderit

                                                      Ik o KM legen. S je ne gjendje te kujdesesh per qytetaret e tu! Mor faqezi ca te kushton ti ndalosh keyo motorra uji fare. Kur sdime te sillemi siqytetare dhe jur sdi tesillesh si shtet e te kujdesesh per qytetaret e tu, ndaloi fare te pakten. Te marrte djalli. Duhet te vritet ndonje femije ministri qe te kujtoheni per ne??! Dhe ju injorante qe ziheni online dhe beni tifozin eRames metes saliut, mos harroni qe ky palo shtet duhet te kujdeset per ju.

                                                      1. N
                                                       Niku

                                                       Nuk mungoi as shmangia e pergjegjesise se policise dhe Ministrise perkatese qe mbajne ne radhet e tyre nje komisar trafikant. E kapet me kanabis dhe e transferuat ne Elbasan pa i hyre gjemb ne kembe. Po t'i kishte hyre gjembi ne kembe atehere, ndoshta kjo vrasje do ishte shmangur. Shefi i komisariatit te Himares, shefi i policise kufitare te Himares, deri dhe ministri Bledi Cuci duhet te jape doreheqjen po te jete burre, te tregoje qe ka cipe dhe jo te fshihet pas "pergjegjesise personale" si justifikimi i kahershem. Te thote qe s'e ben dot punen qe i ke ngarkuar dhe vur nje njeri te hajrit ne ate post. Nuk ka pse priten raste te tilla per te reaguar per mungesen totale te profesionalizmit te policise. Si mund te lejohet nje skaf te beje numra aty ku notojne femijet? Pse nuk nderhyri nje roje plazhi (lifeguard) t'i thoshte te largohej? Me c'patente skafisti e perdorte skafin ky birbua? Ne cilin shtet normal lejohet kjo? Keto e shume pyetje mund t'i behen gjithe zinxhirit komandues. Te rrofshin rruget dhe koncertet nese nuk ruan dot qytetaret e tu me te pambrojtur, femijet.

                                                       1. D
                                                        Denis

                                                        Ti sje aty per te uruar o fyell. Je aty per te mbajtur rendin dhe drejtesine. Alabakeria dhe horrlleku ne Shqiperi nuk jane fatkeqesi natyrore qe nuk i shef ose kontrollon dot. Jane fenomene te zakonshme e te perditeshme qe na rrezikojne jeten. Po kur nuk jeton ne relaitet merresh me urime.

                                                        1. F
                                                         Fitimi

                                                         Kush i sjell keta bandite? Leri brockullat z.kryeminister. Asnje pergjegjesi nuk merr mbi vete. Administrata jote eshte e coroditur. Njerzit qe ti ve per te drejtuar nuk ke ku ti kapesh. Eja ne vete zotni!

                                                         1. S
                                                          Scorpion

                                                          Fajtor jeni ju, o raceqira, qe ne mes te plazhit ku ka pushues lejoni te jepen jetski e gomone me qira. E provofshi aty ku ju dhemb me shume ju, o shkerdhata, qe lejoni keto mjete neper plazhe. C'pune ka gomonia aty o derdimen, po jetski pse jepen me qira ne breg. A nuk mund te beni nje mol te vecante ku s'ka njerez dhe qe te mund te lundrojne me shpejtesi jo me afer se 300 metra nga bregu, qe edhe po te kete ndonje defekt te mos shkaktoje viktima.

                                                          1. R
                                                           Realpolitika

                                                           Popull shqiptar MOS HARRONI BEMAT E SHTETIT TE SALI VIÇITOLIT. KUJTONI KRIMET E SALIUT SHOKUT TE LIKE FLORIRIT. ☆☆1997, . . 1997 PIRAMIDAT U MORI LEKET GJITHE POPULLIT. ☆☆NE 1996 VODHI ZGJEDHJET DERI ATEHER POPULLI YNE VOTONTE ME LAPS . ☆☆NE 1998 GRUSHT SHTETI ☆☆NE 2008 Gerdeci 26 te vrare e qindra te plagosur. Pa lete pastaj sa krime me vrasje . Azem Hajdari Kosta Trebicka Sokol Olldashi. Lulushi shpetoi se e siguroi shteti i Edi Rames.

                                                           1. Q
                                                            Qytetari

                                                            Po ty kush do te ndeshkoje per plehrat me te cilat ke mbushur administraten?

                                                            1. A
                                                             Albatros

                                                             Nje koment i tille ne twiter vetem te tregon papergjeqesine e nje shteti te degraduar nga bishti deri te koka. Tjeter koment eshte i tepert per kta individe qe vetem keq po i bejne vendit si majtas dhe djathtas.

                                                             1. f
                                                              franci

                                                              Te dhjefsha turizmin.... Cfar mut policie keni, pse keshtu mbahet rendi..... Kjo ngjarje duhet te shkundi shtein e gjith istancat qe duhet te meren me sigurimin e rendit.... Nje bythe polici province mukd te bej cdo gje dhe asnjeri ska guxim ti flasi.....

                                                              1. s
                                                               spata

                                                               Nuk vlejne te sharat para realitetit skandaloz qe ndodhemi ne cdo fushe te biznesit. Ky K/M nuk ka kapaciete te mjaftueshme e profesjonist te mbuloje shumfishimin e aktiviteteve turistike ne det dhe buzen e ujit .Kush e menexhon detin dhe ambjentet e plazheve . 80% jane te pa arsimuar e pa eksperiencen e duhur per te dhene siguri ne kete aktivitet ku investimi eshte minimal . U larguan specjalistet se politka nuk i pranonte eksperiencen shume vjecare edhe pse ajo qe fituar gjate Diktatures .Diktatur ishte politka e ndjekur jo aftesit tekniko-profesjonale qe shoqerija shqiptare investoje me vite .Per 46 vjet investim azgje nuk shkoje ne interesin e popullit por te nje rruge kaubojsash qe bejne cte duan me popullin dhe bizneset . Merreni thjeshte te kuptoni ku jane defrktet per menexhimin e biznesit turistik ne zonat detare e bregdetare .A ka organe kopetente te parandoloje keto ngjarje tragjike apo abuzime ne shfrytezimin e plazheve.Ne cvend te botes 80% e vijes bregdetare shpallet prone e privatit dhe 20 % per qytetaret.Ky eshte difekti qe sot K/M ine zdi se cte thote e ti vere piken mbi i fenomenit te shfrenuar qe egziston ne sezonin turistik . Keto biznes jane te kontrollkuar nga vete politka qe ndiqen me anen e patronazhistave te partive politke .Dhe cudija me e madhe eshte se shumica jane te zbriturit nga fshati .Ne cdo qelize te administrates dhe biznesit jane fshatar .Pikerishte jane keta se u blihet me kollaje vota .Me nje vend pune ne administarten shteterore apo nje biznes te fituar nga te referuarit dhe askush nuk e rruan kur ndodhin keto fatkeqsi . K/M deklaron me mburrje si dhe apartati shteteror se ne nuk mbrojme asnje qe shkel ligjin. Keshtu ka funksjonuar me malokun Sali keshtu vazhdon te funksjonoje me me te emancipuarin e malsise Rama .Kjo praktike 31 vjecare po demton rende demokracine ne Shqiperi . Ka nje shance tani qe u hapen negocjatat .Po u degjuan dhe u zbatuan rekomandimet e BE ne do te shpetojme gradualishte nga kjo politke pa koke e boshte progresive .Kam parasysh ato cka beri BE per vete shtetet e saj antare qe ishin ne kolaps .Shpetoje Greqija ,Spanja ,Portugalija ,Italija e u vune ne shina Sllovenija ,Kroacija ,Bullgarija ,Rumanija e vendet Balltike .Mbase do vije radha te shpetojne nga kamikazet e politkes shqiptare populli me shume i vuajtur e i varfer ne Evrope .

                                                               1. A
                                                                Askushi

                                                                Përfundimisht kryeministri i Shqipërisë është kar me zile!! Mjer ai popull!

                                                                1. v
                                                                 vilson

                                                                 Pa ofendime dhe pa politizime sepse dihet se cfar opozite ordinere ka ky vend pergjegjesia duhet te filloi qe nga kreu i shetit, qeveria, policia e shtetit dhe ajo bashkiake per keto krime makaber dhe te perseritura. Eshte pa pergjegjshmeri totale.....

                                                                 1. Q
                                                                  Qytetari

                                                                  E ke qelbur administraten e ne krye te qelbesilemut ke nga keta kermat si ky pis polic.

                                                                  1. A
                                                                   Askushi

                                                                   “ E tmerrshme kafshëria politiko-mediatike”!!!???? Ahh kjo media në Shqipëri që paska qen stërmullari i gjthëçkaje! Po -ministria e regullimit të territorit -Ministria e turizmit -pushteti lokal që kontrollohet nga PS - Policia e Shtetit - Ai Idioti që qenka dhe punojës i policisë së shtetit… -dhe të gjithë instancat e tjera përgjëse për mos parandalimin, regullimin e lëvizjes së mjeteve të ujit afër pushuesve, plazheve publike apo private. - pse këto gjëra ndodhin vetëm në shqipëri zoti kryeministër. Të gjithë keta të fundit jan pa fajë, media e ka të gjithë fajin! Mjerë shqipëria me këtë kryeminstër Idiot!

                                                                   1. K
                                                                    Kanina e ismailit

                                                                    Ngushellime familjareve te engjellit te vogel,perendia u'a lehtesofte dhimbjen familjareve! ( Rrofte kryemuti i Shqiperise ,rrofte vellai i sali serbit,rrofte vellai siamez i like floriri!Kujtoinit se do bente shtet ligjor kalorsi i kishes greke me tigrat, cakenjt ,cucat dhe putanat e haremit te tije ne krye te cdo istitucion shteteror?Ky eshte me deshtaku dhe me i ligu se sa Sali serbi.

                                                                    1. E
                                                                     Edi

                                                                     Ndodhin keti qe ta maresh vesh ti. Se kjo puna e skafeve dhe e motorave te ujit qe nisen nga bregu eshte e perditshme jo vetem ne himare po kudo. Po ti je nje kryeminister kurve qe ke ndertuar nje shtet kurve me lloj lloj bythqirash qe tu a qish ato motrat se marin ne qafe njerez te pafajshem.

                                                                     1. N
                                                                      No Hope!

                                                                      Kafsheria vjen nga kush i lejon keta bq te sillen si pronar te cdo gjeje qe nga toka ne det. Sta ka fajin media qe prodhoni hibrida si ky qe vrau nje femije sot. Ndihen te paprekshem kane kapur qiellin jane bere Toni Montana te gjithe dhe e forta eshte se jane Police…ska Ender fug ta heqi vemendjen nga kjo tragjedi o Rame Keshtu qe leri mediat te pasqyrojne te verteten edhe kur ty te dhemb syri. Ku jane ata komentusit: Gimi, Beni, Ani , Vani qe mburrin lartmadhnin ne cdo lajm? E keni dhi fare. E bashke Me Mut Meten e Sali Berishin na keni heq cdo shprese se do behet ai vend ndonjehere…

                                                                      1. D
                                                                       Dhimbja spaska emer

                                                                       Shume bukur te rri ai kostumi roze o kryeminister...edhe atij populli shume mire I rri kostumi I injorances... qe ngrihen ne demonstrate vetem per kariget tuaja... Shpirti ne paqe atij engjelli...dhe ndricofte nga QIELLI... ajo drive ju verbofte juve qe I nderoni kostumet njehere blu e njehere roze... Kurajo o vella qe te ka zene halli...kurajo...

                                                                       1. N
                                                                        Nishiraku

                                                                        Ngushellime familjes! O kryeminister e pyete gjë veten se ku i gjen leket nje polic qe te marre qofte dhe me qera nje skaf, kur dihet qe nje ore e skafit kushton sa 6 paga mujore te policit etj etj. Me pushime cfar do haje ky njeri polic (qe i qift kina nen e moter), kur pagen e harxhon per qerane e skafit!?? O kryeminister qe nga i pari i tyre Gledisi e deri te ky plehra jan bastard! Jan nje tuf gjobaxhish e trafikantesh! Nje fole grenzash qe duhen shporrur!

                                                                        1. D
                                                                         Detari

                                                                         po pse shkoni ne albanistan per pushime o njerez akoma nuk mesuat?

                                                                         1. S
                                                                          Spiropalisti

                                                                          O piktoruc....më duket se e mbushe kupen!!! Merru me njeriun me hallet e tij...o njeri i lig!!sofist muti!!

                                                                          1. S
                                                                           Spiropalisti

                                                                           O piktoruc....më duket se e mbushe kupen!!! Merru me njeriun me hallet e tij...o njeri i lig!!sofist muti!!

                                                                           1. A
                                                                            Askushi

                                                                            Ju lutem postojini komentet e mia!

                                                                            1. 1
                                                                             19

                                                                             Mor te qifsha grun po njerzit kan vetem 10 metra distanc nga bregu qe te lahen sikur jane ne burg ose internim .kurse skafet dhe xhetskit bejne spektakel ngjit me njerzit .shko shiko ne ksamil ca rumpalle ka me jetskit dhe ne vlor .skan ku lahen njerzit e shkret i keni rrethu me ato litaret vetem 5 metra katrore .kafshe .sala bythqir eshte por kta kurvat me skafe i ndaloj nja 10 vjet .

                                                                             1. L
                                                                              Lili

                                                                              Sikur te ishe kujdes per shtetit siç kujdesesh per lookun tend me kete xhaket pink- sa kohe te merr ne dite zgedhja e veshes tjeter-?!- do kishe urdheruar mbas vdekjes se pare qe te kontrolohet vija bregdetar e sidomos plazhet per te shmangur nje tragjedi tjeter qe erdhi , qe erdhi sepse qeveria nuk veproj! Tash kerko denim maksimal sa te duash kot e ke! Pergjegjese jeni ju qeveritaret qe nuk kontrolin asgje askkund : as ne minejra ku minatoret cfo dite vdesin, as ne rruge ku perplasemi nga te fortet as ne det! Pergjegjesia eshte tek keqqeverisja juaj qe nuk vu rend edhe pse cdo gje ka ne dore sot , prej Parlamentit tek polici i thejt krejt njerezet qe ju keni perzgedhur fatkeqesisht se zgedhjet e juaja jane te gjitha te deshtuara me njereze kriminale e te korruptuar deri ne pallçe! Kjo po na kushton jeten neve qe nuk eçim me bensat qeveritare te blinfuara! E ju talleni me foto e darka e dreka me ato ministrat e juaj qe jo vetem doreheqje po edhe burgun meritojne per paaftesine e tyre e keqperdorimin e pareve te taxave tona! Jo nuk shfryetezojme cdo ngjarje per te bere politike po, po te tregojme se mjaft eshte mjaft!se femijet tone nuk meritojne me vdek per faj te paaftesise e pabesuse tuaj! Direheqja e ministrave Cuci kumbaro e kryepolicit qe emeroj prape kete polic ne detyre eshte minimumi! Gjithe Shqiperia ne kortezh per te percjell vogelushen, viktim e pafajshme te paaftesise suaj per te qeverise, paaftesi qe po na vret cdo dite!

                                                                              1. $
                                                                               $antiago-@-Chil€

                                                                               Ky kërriç gomari që vetëm politikan nuk është duhet ti lëri budallalliqet për ditë të tjera (se ka ditë plotë viti ) e ti japi të drejtën popullit , sa më shpejtë të shprehet në një referendum për rikthimin e dënimit me vdekje. Çkuptim ka të jesh anëtar i KiE apo të presësh anëtarësimin në BE përpara garantimit të vërtetë të jetës së njeriut dhe përpara drejtësisë se vërtetë. Njerëzit nuk duhet të lihen në mêshirë të vetëgjyqësisë dhe hasmërisë, sepse shteti akoma në vitin 2022 funksionon si stallë dërrash dhe kokosh Rama ì bie fyellit në një vrimë. Gjithmonë ankohet për viktimizimin që i bëhet nga salehu. Aq shumë frikë e ka një shkëndijë popullore, sa që përpiqet me mish e me shpirt ti shuajë.. Por është gabim kur kujton se do të mund ti shuajë me të njëjtën fabul. 'salehu kur lehu, kur lehu' salehu' përgjithmonë.

                                                                               1. D
                                                                                Drini

                                                                                Femijen e vrau aroganca e policise dhe qeverise Rama. Edhe durimi ka kufi.Deri kur do t’i leme keta birbo te tallen edhe me jetet tona??!!

                                                                                1. A
                                                                                 Altini

                                                                                 Policia jone... Nje moment mu kujtua kur lexoj kete lajm te tmerrshem per humbjen e jetes se nje femije. Ne 2013, ne Qafe te Llogarasa, tek lokali ku ndaleshim per te ngrene e pire nje kafe dhe per te shijuar panoramen magjepse me Palasen poshte, 4-5 makina policie te parkuara. Pyetem kamarierin, se cfare kishte ndodhur. Asgje - na tha, cdo gje eshte normal, vetem se shefat e Vlores e te Himares jane bashkuar dhe po pine e po gezojne me birra e po hane pilaf me qofte. Ja gjendja e policise sone, ne sherbim pijne alkol dhe hane neper restorante. Dhe ky tipi komisar, i denuar apo akuazuar per trafikim, gjendet perseri ne polici, me pushime ne muajin gusht, dhe ka mundesine financiare te marri skaf luksoz per te bere xhiro ne det. Kjo eshte policia jone, qe ne Rinas nuk te thote Miredita, qe shihet pas gemushave neper rruge me radar qe s'funksionojne apo s'dine ata se si funksionjne? qe vë gjoba te cilat me nje kartemonedhe edhe mund te fshihen. Kjo eshte fatkeqsisht policia jone, dhe s'ka per te ndryshuar per shume kohe.

                                                                                 1. Z
                                                                                  Zyko

                                                                                  Shtet leshi, k/m leshi, polici leshi, bashki leshi. Politikane leshi, jete leshi. Mjere populli nen drejtimin e lesheve. Ngushellime familjes!

                                                                                  1. P
                                                                                   Per inat te sime vjerre

                                                                                   Premtove shtet ........???????????????? Duam shtet ,rregull, ligj , pasterti civilizim....edhe me dhune

                                                                                   1. E
                                                                                    Emigranti ne Brooklyn

                                                                                    Po na duket Sali Udbashi dhe Ilir Sigurmsi lule para teje. Je po aq i papergjegjshem sa Saliu i Gerdecit, i firmave piramidale, i 97tes e 999 te keqijave te tjera. Je po aq papergjegjshem sa Iliri i floririt te krrabes, i viles me 11 banja, i 7% e 9999 te keqijave te tjera. Ti smbetesh mbrapa tyre. Me Tahira, Cucra, Ballukra, Kumbara, Xhacka etj...po ja nxin me keq shqiptareve.... Ai polici jot kriminel duhej arrestuar sepse eshte kercenim per shoqerine. Ti po te ishe ne lartesine e kryeministrit duhet urgjent te shkarkosh Ministrin e Brendshem, drejtorin mjekrosh te policise, dhe ministeren e kultures. Ke mbledhur gjithe pinjollet e ish-bllokut ne qeveri. Se kuptoj se perse po kerkon qe te rivalizosh Saliun dhe Ilir Metaj. Lulush gjumashi ndoshta kishte te drejte per trekendeshin e Bermudes, por me duket se te ka hyre vetja ne qef dhe po behesh hipotenuza e ketij trekendeshi.....

                                                                                    1. R
                                                                                     ROÇKODAN

                                                                                     Mos fole,heshtja eshte flori, shkarko gjithe piramiden shtetrore, nuk beni dot shtet se jeni shoqeria e rigonit. duhen tekniciene she prifesioniste te pakorruptuar ne drejtim te shtetit.Eshte rast I perseritur para 1 muaji. Pergjegjesine filloje nga vetja.

                                                                                     1. A
                                                                                      Alfred

                                                                                      Po derdh lot krokodili, mor funderrine?! Ti ke dale me qiri ne dore dhe I ke mbledhur horrat ku jane e ku s'jane e I ke veshur me pushtet!

                                                                                      1. M
                                                                                       Miri

                                                                                       O Zotëri, çfarë kuptimi ka te lëvizet me një skaf, sikurse thojne mediat, me 300 KF, në plazhe ku ka familjar. Ok një varkë me motor të vogël, po me një gomone me 300 KF duhet a aftësi për ta drejtuar.

                                                                                       1. E
                                                                                        Elona

                                                                                        Do benit mire te heshtnit z. Kryeminister se gjithe familjet jane te tronditura se c'mund te ndodh ne nje shtet ku polici vret femijen ne breg te detit!

                                                                                        1. x
                                                                                         xhoxhi

                                                                                         Kapitalizmi sistem politiko shoqëror kriminal.Pas viteve 1990 B-E -ja të parën gjë që kërkoi ishte heqja e dënimit me vdekje.Kjo jo sepse sjell ndonjë gjë të madhe por ai që vret duhet ta paguajë me jetën e tij.Edhe në Amerikë eshtë ligji me vdekje por krimet makabre skanë të sosur por ama ai që vret përfundon në karike elektrike.Në B-E nuk ndoth kështu.Polici që i mori jetën një eëngjëlli do dënohet me dënim të përjetshëm,pra do hajë e do pijë rehat dhe ndoshta mund të dalë edhe nga burgu ndërsa vajza e vogël nuk do jetojë më.Nga ana tjetër ligjet nuk duhet të jenë njëlloj për një njeri si ky polic me grada njeriu i ligjit me një njeri të tjeshtë.Këta duhet me dënime të rënda ose me vdekje sepse janë njerzit që mbrojnë jetën e të tjerëve.Ai që përdor skafin duhet të jetë 100 metra larg bregut, edhe pronari i skafit duhet të ketë regulla të forta për ata që duan të marin skafin.Llafet janë të kota sepse iku një vajzë që ja preu jetën ne mes një edepsës...

                                                                                         1. P
                                                                                          Ppsh

                                                                                          Ka rama faj??? Komentet sipas interesit... Por per mua eshte fajtor 110% Pse? Sepse kur filloi vetingu ne polici ishte rama qe e bllokoi sipas te dhenave 95% e policeve nuk e kalonin Pra kemi nje polici me 95 % te pa afte te korruptuar e kriminile Lind pyetja pse i duhet nje polici e tille km? Sepse keta jan polici e pushtetit pra mercenare dhe jo polici e shtetit Me komentuesin baca po gaboni nuk eshte nga kosova sepse po te ishte do i thonte bythqim

                                                                                          1. C
                                                                                           Celi

                                                                                           Shteti ka rene me kohe , dhe qeverisemi nga nje tufe banditesh. Dhe ky popull vazhdon dhe voton po te njejtet monstra per 30 vite.

                                                                                           1. Q
                                                                                            Qytetari

                                                                                            Tragjedia eshte uleritese e po aq uleritese eshte qe ta heqesh pergjegjesine nga shteti qe mban bandite ne sferat nga me te larta te policise dhe revoltuese tu thuash njerezve e mediave e opozites te mbylle gojen. E s’ke faj kur kundershtaret e tu jane dordolece.

                                                                                            1. s
                                                                                             sapa

                                                                                             Ka shtet shqiperia ore prandaj revoltohet ai!

                                                                                             1. A
                                                                                              Artani

                                                                                              Kafsha më e tmerrshme për këtë popull paske qenë ti o monstër, o psikopat narcizist. Ti që e mbyte në këtë vend njeriun e drejtë, të lirë e profesionist se e ktheve krejt njerëzinë në skllevër e bujkrobër të një grushti të fortësh, skllavopronarësh e feudalësh. Mallkimi do të ndjekë nga pas në këtë jetë e në tjetrën!

                                                                                              1. p
                                                                                               perfect

                                                                                               o Ed o i marum, 365 dite del rdhe shfajesohesh, je komplet i marum, je me i marum se Ahmetaj

                                                                                               1. N
                                                                                                N.VJOSA

                                                                                                Paskan marre zjarr te gjithë bandat e Sale e Liro Lamashit! Aksidente ndodhin ne gjithe boten, por nuk bejne keshtu si keta plehrat e Sali Monstres e Liro Hajdutit qe u jane skuqur syte dhe nxjerrin shkumë nga goja...Mendojne se me politizimin e nje ngjarje te denushme do i vënë shkrepsen dhe benzinen luftes se piste politike!...

                                                                                                1. S
                                                                                                 Stela Pata

                                                                                                 Ne koke te femijve te tu qelbesire e ripjelljes "Vjosa vjosa uli breket"

                                                                                                2. A
                                                                                                 Arzt

                                                                                                 Po mire kush i lejon keto skafe, keto jet ski? Dmth ti si qeveri s'paske fare pergjegjesi? Ptu plehre! Yyyttt kriminel! Ti nuk je kryministri yne! Je nje tradhtar i shitur tek Serbia!

                                                                                                 1. P
                                                                                                  Pasojat e rrumpalles dhe anarkis vdekjeprurese

                                                                                                  OK. Rama te Ike. Me thoni ju kush do jet ai birbo qe ben zap ket milet qe e fillon diten me ni dopjo ose teke si askund ne bote. Cili milet puthet 4 her me njeri tjetrin, bejne te perveluarin per hallet e njeri tjetrit, pastaj Han kokat e njeri tjetrit. Sa qindra te mitur I ka vrar makina nga psikopate ose te dehur, nga njerzit tane dhe tuaj, ne jemi te gjith nje Mut. Sa te tjer I dogji gerdeci pa u denuar askush. Sa dhjetra mijera vajza 10 vjeq e lart u shkaterruan me plot kuptim in e fjales rrugve te botes per te pasuruar vampiret e maskuar te tiranes. Ju akoma nuk e nhihni menxyren qe I ka ndodhur ketij vendi. Metastaza kanceroze jan te veshtira, kan shum pun. Ketu duhet te bashkohet e mira kunder te keqes qe ka hyr ne cdo qeliz. Imagjino I qfar vampires kishte dhe ka akoma drejtesia, rruga, pallatet(ai monstra qe mbyti at mesuesin) politika, por edhe media. Bashkohuni o te mire kunder te keqes, se e dime qe do lexojm akoma keto lajme dhe ditet ne vijim, shofer Vampir kishim shume dhe do kemi ne mesin tone. Ndalon si popull alkolin si fillim.

                                                                                                  1. P
                                                                                                   Pasojat e rrumpalles dhe anarkis vdekjeprurese

                                                                                                   OK. Rama te Ike. Me thoni ju kush do jet ai birbo qe ben zap ket milet qe e fillon diten me ni dopjo ose teke si askund ne bote. Cili milet puthet 4 her me njeri tjetrin, bejne te perveluarin per hallet e njeri tjetrit, pastaj Han kokat e njeri tjetrit. Sa qindra te mitur I ka vrar makina nga psikopate ose te dehur, nga njerzit tane dhe tuaj, ne jemi te gjith nje Mut. Sa te tjer I dogji gerdeci pa u denuar askush. Sa dhjetra mijera vajza 10 vjeq e lart u shkaterruan me plot kuptim in e fjales rrugve te botes per te pasuruar vampiret e maskuar te tiranes. Ju akoma nuk e nhihni menxyren qe I ka ndodhur ketij vendi. Metastaza kanceroze jan te veshtira, kan shum pun. Ketu duhet te bashkohet e mira kunder te keqes qe ka hyr ne cdo qeliz. Imagjino I qfar vampires kishte dhe ka akoma drejtesia, rruga, pallatet(ai monstra qe mbyti at mesuesin) politika, por edhe media. Bashkohuni o te mire kunder te keqes, se e dime qe do lexojm akoma keto lajme dhe ditet ne vijim, shofer Vampir kishim shume dhe do kemi ne mesin tone. Ndalon si popull alkolin si fillim.

                                                                                                   1. P
                                                                                                    Pasojat e rrumpalles dhe anarkis vdekjeprurese

                                                                                                    Pra perderisa te tjeret ishin 10 her me te kqinj se rama, ku viktimat kishin bilanc lufte, ai duhet te vazhdoj operacionin per neutralizimin e qelizave kanceroze nga shqiperia. skemi tjeter, kaq jemi tani per tani. Ndoshta Balluku do ta bente me mire, te shohim.

                                                                                                   2. H
                                                                                                    Hoti

                                                                                                    Me e tmerrshme me duket neglizhenca e qeverise tuaj z. Rama per te marre masa e per te rregulluar nje situate kaotike ne bregdet per sa i perket mjeteve lundruese.

                                                                                                    1. W
                                                                                                     WTF was that?

                                                                                                     C’mut doni per pushime ne Shqiperi?ikni ne Turqi e Greqi .pasterti ,qetesi ,sherbim i mire ,cmime te arsyeshme .

                                                                                                     1. T
                                                                                                      Trimi

                                                                                                      Kryeminister mos te duket loje me klecka, apo me topa bore, ul koken e puno se pisllek eshte ne cdo drejtim. ashtu si te kemi zgjedhur ashto do te zhdukim.

                                                                                                      1. L
                                                                                                       Lani

                                                                                                       Ky jeton ne botë tjetër. Zbrit në tokë oreeee!!!!!!

                                                                                                       1. L
                                                                                                        Lani

                                                                                                        O Ram o matuf derdimen! Lere arrogancen e kthjellohu o gjysmak!

                                                                                                        Lini një Përgjigje