Spaho merr në mbrojtje Berishën, i drejtohet Spiropalit: Pa merak, ty nuk të vret njeri

22 Shtator 2022, 13:53Politika TEMA

Spaho merr në mbrojtje Berishën, i drejtohet Spiropalit: Pa merak, ty

Deputeti i PD-së Edmond Spaho replikoi me ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali pas akuzave të kësaj të fundit në drejtim të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Spaho në fjalën e tij në Kuvend tha se qeveria nuk mund të akuzojë opozitën për vrasje.

Ndër të tjera Spaho duke ju drejtuar Spiropalit u shpreh se ty nuk të vret njeri pasi nuk vlen.

‘Lëreni teatrin. Partia që i krijoi dosjet nuk mund ti hapë. Dua t’i them Spiropalit se ty nuk të vret njeri, pa merak se nuk vlen.’- u shpreh Spaho.

 

 

1 Komente

  1. 1
    19

    Ky spaho eshte kokra e kurves spiun ne kihen e enverit .dhe bythqim burre.

    Lini një Përgjigje