VIDEO/ Edi Paloka nuk përmbahet, tenton të godasë deputetin socialist Petro Koçi

4 Dhjetor 2023, 10:28Politika TEMA
VIDEO/ Edi Paloka nuk përmbahet, tenton të godasë deputetin

Përveç tymyeseve të hedhura në Kuvend dhe përplasjeve me punonjësit e Gardës së Kuvendit, grupi i Bardhit dhe Berishës nuk kanë kursyer as deputetët e mazhorancës.

Teksa po fliste deputeti socialist Petro Koçi, Gazment Bardhi shkoi për t'i fikur mikrofonin. 

Ndërsa deputeti Edi Paloka i afrohet pas këtij momenti dhe tenton ta godasë siç shihet edhe në pamjet e transmetuara nga Kuvendi, por është ndaluar nga garda. 

 

 

15 Komente

 1. A
  Ani

  Petro Koçi eshte i rrezikshem. Ngrinte 3 gishtat larte kur digjej Shqiperia ne 97 . Duhet te jete agjent i Serbise.

  1. N
   Nul Moka

   Bravo Ani! Prandaj ja qethi kokën Berisha dhe sulmoi Libofshën më 1996!...... . Por Libofsharakët i futën sfurkun Saliut, se e dinin që asht dhandërr i shkaut dhe Udbash...

   1. A
    Ani

    Nul Moka. Çlidhje ka komenti im me Saliun. Une bera koment per Petron. Apo sdin te lexosh.

   2. L
    Lexhenda

    E ke informacion nga motra jote?

    1. N
     Na mbyten budallenjt

     kurse ti je agjente e kriminelit e hajdutit sali

    2. J
     Jimi

     Tu thafshin duart o Petro, po ku i kishe duart, qe nuk ja theve turinjte ketij thuthuqit qe kerkon te bej trimin !?

     1. p
      pilo Lala

      Paloka eshte ne ndjekje nga Interpol per pastrim parash trafikantesh nga shitja e disa Pallateve te ndertuara ne Shengjin dhe Velipoje nga trafikantet. Keta te PD jane te gjithe te implikuar ne vjedhje, trafik, krime, vrasje. Prandaj bejne keshtu, nuk kane cfare te humbasin.

     2. H
      Humoristi

      Te dy me nder jane trima te medhej!?

      1. N
       Nona

       Po cfar prisni mor deputetet te maxhorances?A keni gjak edhe tru? Po prisni qe ti dale tymi ne cati kuvendit pa te veproni? Po kriminelet po djegin shtepine dhe zyren e punes tuaj dhe kush nje budall kukesi dhe nje buce rruge. Po policia dhe prokuroria cfar ben? Apo duan fakte? Po late namin e zi. Po fusni ne burg 2-3 prej bketyre plerave dhe shikoni sa trima jane. Dhjesin e shurojne gjak. Turp Turp.

       1. L
        Lashi

        Amore popull keta cfar nuk bejne ne sy te kamerave .ndersa ne darke hane .pijne dhe lidhin krushqi me njeri tjetrin neper lokale ne periferi te Tiranes .ne na kane mish per top kur ju veme mbrapa

        1. D
         Davidi

         Sa i paska vajt tulla Petros.

         1. S
          Spektatori

          Ne PD po vihet re nje lufte e brendeshme kush do zere vendin e Berishes. Shikoni kush perpiqet me shume, kush te dallohet qe eshte me i forte, Noka, Paloka, Bardhi, Vokshi, Salianji e te tjere qe presin kur ti bien bolet dashit. Po a do ti lejoje Dashi keta qe ti marrin kemboren?

          1. U
           UÇK

           TRIMI I NEVOJTORES THUTHUÇ LEGENI

           1. C
            Columbo

            Nuk e kuptoj përse vendoset rregull në parlament pas tërbimit të tipave të etur për pushtet.Ata nuk duan të ulen., ndaj le të qëndrojn në këmbë ( duke ju hequr tavolinat), pasi janë malok dhe jo intelektual.Agjitimi tyre do vazhdoj deri në fund të mandatit të tyre.Masat që duhet të ndërmeren janë, arrest shtëpie për ish kryeministrin., pasi rebelim ndaj SPAK, i tijë vazhdon.Arrestimi Shkëlzenit për Gërdecin, sekuestrimi përgjithmon i gjithë pasurive të tyre ( të luajtëshme dhe të paluajtëshme), ndalimi i tijë në kryesin e parlamentit, dhe gazetart të mos e kalojn ditën te selia blu por të merren me probleme tjera.

            1. C
             Columbo

             Berisha është shumë i pasur., ndaj deputetët e Berishës nuk kan nevoj për punën e deputetit. Sot vazhdohet si rrugaç, puna tyre parlamentare, ku të huajt jan të bindur që kjo opozit nuk mund të vazhdoj politik.

             Lini një Përgjigje