Kryetari i LDK-së njofton takimin me Ramën para mbledhjes së përbashkët

20 Qershor 2022, 12:51Rajoni TEMA

Kryetari i LDK-së njofton takimin me Ramën para mbledhjes së

Para mbledhjes së përbashkët mes Kosovës e Shqipërisë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është takuar me kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Për takimin, ka njoftuar vetë Abdixhiku në rrjetin social facebook.

“Kafen e mëngjesit e pimë bashkë në Prishtinë; afër Sheshit Skenderbeu. Kosova dhe Shqipëria kanë të ardhme të mirë kur trajtojnë hapur e afër çdo temë e rrugëtim”, ka shkruar Abdixhiku.

2 Komente

 1. J
  Jorgo

  normal, jo kur po sic duhet cdo gje duhet ta trajtojme bashke sot e ne te ardhmen... para se me shku ke miku ose kojshia...

  1. N
   Naim Frashëri

   Shpresoj Kosoves ti hapen Syte ,dhe te shikoj Armikun e Saj Albinoviç dhe Osnanlleshen e Tradherise.

   Lini një Përgjigje