Krah për krah me të bijën, Lulzim Basha shkon te Panairi i Librit

17 Nëntor 2022, 19:19Sociale TEMA

Krah për krah me të bijën, Lulzim Basha shkon te Panairi i Librit

Ish- kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shkuar këtë të enjte te Panairi i Librit në Pallatin e Kongreseve.

Basha nuk ka shkuar i vetëm në Panairin e Librit. 

Ish- kreu i PD-së ka shkuar këtë padite te Pallati i Kongreseve bashkë me të bijën e tij.

Lulzim Basha është baba i dy vajzave, Dafinës dhe Viktorias, 11 dhe 15 vjeç.

Sot është dita e dytë e edicionit të 25-të të Panairit të Librit në Tiranë.

4 Komente

 1. D
  Dhe kush carin eshte LylBytha me bo Lajm !

  O na hongshi carin ju te gjithe sharlkatanet e Librit bashke me lylBythen .O popull plehtre ,ai eshte nji krimionel qe ka vrar ,ka vjedhur Miljona euro qe ishin destinuar per shqiptaret ,ju Plehra qe gjasme leji levruesit e LIbrit ne Shqiperi , i serviloseni ptuuuuuuuuuuuuuuu ju a shkerdhfete dreqi faren e mutit ,Prandaj s'behemi ne dot Shtet se ktu Burat jane me Kurva se Grate ,njerez pa pik karakteri zagare lepires tinzare te flliq . E kan marre Librin Peng Sharalatenet dhe e perdorin per fitime personale si kudo Yyyyyyt Plehra

  1. C
   Cfar e lidh me LIbrin kte bythqim ptuuuuuuu rbt

   Mortja kta jane te gjithe zorraxhinj te qelbur . Asnji nga kta nastradine qe bejne kto Panaire kaqolash ,s'ja kan iden Librit etj etj , Dava sharlatanesh . Dhe kur shko edhe ky pederasti kriminel ku funderine behet perfekt Esrada e Panairit te Librit .

   1. P
    Panairi i Librit eshte nji Show Sharlatanesh

    kargjozat e librit dhe kllouni basha qe i bo vizite hahahahaaha aty ka cof gjithcka ,por gjithcka ama

    1. S
     Shqipe

     Hahaha…7x7=42 hahaha ????????????

     Lini një Përgjigje