Erzeni “mbyt” Kukësin, shijakasit marrin tre pikë në transfertë

22 Janar 2023, 15:00Sport TEMA

Erzeni “mbyt” Kukësin, shijakasit marrin tre pikë në

Skuadra e Erzenit vijon të jetë  një ndër skuadrat më surprizuese në këtë edicion, duke vijuar të tregojë një futboll të bukur dhe me rezultate mjaft të mira.

Ekipi i drejtuar nga Xhevahir Kapllani ka marrë një tjetër tre pikësh të artë në sfidën e sotme të luajtur në transfertë kundër Kukësit.

Shijakasit triumfuan me rezultatin e pastër 0-2, duke zhytur në një krizë të thellë verilindorët.

Autorët e golave për Erzenin ishin Alan dhe Nonato.

Lini një Përgjigje