FOTOT/ Rama: Ju prezantoj me një tjetër oaz relaksi në Voskopojën e bukur

21 Gusht 2022, 22:15Turizëm TEMA

FOTOT/ Rama: Ju prezantoj me një tjetër oaz relaksi në

Kryeministri Edi Rama vijon të promovojë një sërë bujtinash në vend. 

Së fundmi ai është ndalur në një destinacion tjetër. 

"Bujtina "Shkodrani", një tjetër oaz relaksi në Voskopojën e bukur që po tërheq gjithnjë e më shumë turistë, adhurues të natyrës, falë edhe përmirësimit tërësor të infrastrukturës në këtë fshat piktoresk
Një investim familjar i ngritur në tokën e gjyshërve me arkitekturën karakteristike të gurit që i jep edhe më shumë vlerë turistike këtij agroturizmi, familja Shkodrani ju mirëpret", shkruan Rama. 

 

7 Komente

 1. k
  k

  Rrofsh z KM se nuk Po gjenim vende per te shkuar si turiste se na kan ngelur nja 3 muaj të tjera pushime per këtë vit.

  1. P
   PARTIA

   Kryeministri le te jape edhe ca fonde per pushime , bashke me direksionin

  2. I
   I vela

   O z km je kry min apo operator turistik(mjaft me keto reklama,o qoftexhi)

   1. Po ik a te q1fja udhet se ketu njerezit po ikin naten! Kemi nga 2-3 atentate ne jave. Ti na tregoke Voskopojen ...

    1. b
     bela

     ik o budalla se vendin e kan mbytur plehrat

     1. R
      Realpolitika

      Shkenca kompjterike sikur " te arrinte " te identifikonte trushplaret e psikopatet si puna e komentuesit " bela" apo [email protected] etj . . .do e shpetonte Shqiperine nga nga keta qe dine vetem te shpifin nxijne e bertasin per vdekje . . .vuajtje etj. Me Edi Ramen K M Shqiperia ngadal , por e sigurte po behet çdo dite me e bukur dhe me e jetueshme. Saliu e Like floriri . . .le te grijne sa te duan , burgu po i pret

      1. H
       Haxhiu nga Mallakastra

       Ky loqja ne vend qe te na gjej pune,na gjen lokale per te pire raki. Mut mut

       Lini një Përgjigje