Armina Mevlani tregon pse nuk u martua me Shkëlzen Berishën

11 Gusht 2020, 12:24Lifestyle TEMA
Armina Mevlani tregon pse nuk u martua me Shkëlzen Berishën

Armina Mevlani thotë se për shkak të koronavirusit, ajo nuk ka mundur dot të martohet me Shkëlzen Berishën.

Këtë gjë ajo e ka deklaruar gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit e saj në Instagram.

“E shtyve dasmën për shkak të Covid-it,” e pyet një ndjekës?

“Po, sepse mendoj se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime.

Shumë dasma janë shkaku i infektimit të njerzëve. Kujdesuni”, i përgjigjet ajo.

Ky në fakt duket si justifikim, pasi e pyetur muaj më parë, Armina deklaronte se këtë verë s’kishin planifikuar asnjë dasëm me Shkëlzenin.

Armina dhe Shkëlzeni kanë rret 10 vite të lidhur bashkë, që kur ky i fundit ishte i martuar me Sadijen, por çuditërisht deri më tani kanë vendosur të mos martohen.

36 komente në “Armina Mevlani tregon pse nuk u martua me Shkëlzen Berishën”

 1. Patrioti says:

  Biznesmeni Xen Salah Belisha eshte i zene me boronicen dhe as nuk i shkon nderment per martese.

  1. Xha Braho says:

   Heret qenka kujtuar Karmina per tu martuar mw sypehkaqenini.Kane 10 vite bashkejetese.

   1. Mooos, ç'fatkeqsi says:

    Karmines i dhimset lekura e qelbur e saj dhe e Xenit e nuk e rruan per grumbullimet.
    Ajo vetem harron qe nuk ha mortja mut.

 2. xhoxhi says:

  What is this?

 3. Jimi says:

  Po pse budallacke eshte Minia! Asaj i duhet cfare ka thesi brenda dhe jo thesi.

 4. Pickari says:

  Me thene te drejten KOKRRA e PIDHIT eshte..

  1. Fun Fact says:

   Piçkës i ke rënë

 5. Llastik edepsez says:

  Po e la Xeni ket, kjo do perfundoj si mesimore.

 6. Lili says:

  S,e le Sala te prishe racen ariane te familjes Berisha jevga Mevlani.

 7. Lili says:

  S,e le Sala te prishe racen ariane te familjes Berisha jevga Mevlani.Eshte me prinder mulat,tezen e Ka riixhofke.?????♣️♦️

 8. mikesha e Armines says:

  Shoqeve ju kishte thene ne intimitet se Zenit nuk i punon mbasi i ka bere magji Sadija dhe po shkon ne xhami çdo xhuma te falet.

 9. deti says:

  mero tw tha mbasadorja ta heqesh vaksinen e putinit
  dhe e zevendesove mer amrinen?

 10. iksi says:

  Armina pret qe dasmen ta beje ne Reç te Malesise Madhe se jane bere ca ndertime te bukura dhe klima eshte e mire vetem arom geshtenjesh ndjehet tamam ashtu siç don Zeni .

 11. deti says:

  mero tw tha mbasadorja ta heqesh vaksinen e putinit
  dhe e zevendesove mer amrinen?

 12. Askushi says:

  Shega eshte goxha pele

  1. Phoneix says:

   …c’do vetëm në mes të pyllit. Hahaa

 13. cipini says:

  Na plasi menderi moj katundare. Mbushur Shqiperia me katundar. Katundaret me te spikatur…. Cim Peka,Lesi, i madhi Noka etj ne PD.

 14. Tr says:

  MOS U MERRNI ME KETE BIBEN E SHKELQENIT

 15. Flora e llokacionit says:

  Armina i ka ngjare halla Flores qe e thyente carin ne dysh ne llokacion. Njihej halla Flora per ndrrimin e carave sipas diteve, por me shume ja jepte atyre te Sdt-ja… i kishte qef fort ata oficerat atje. Armina ka bagazh te madh pornografik prej halles. Ja di vlerat carit.

  1. Alex says:

   I modh je ti Flora llokacioni haha

  2. Bashkim Korca says:

   Flora qe u pallote me Faik perversin esht halla ksajt?
   I paskan qef burrat e martum ke fisi ksajt. Faik perversi ishte i martum e Flora i bite klarinetes me ket. Se dijsha qe ishte mesa Flores kjoZ te drejt paske.

 16. Hydajeti says:

  Un e di pse,,,, sepse ti do nje te hyje e nje te dale, e nje neper shale. E gjeta?.

 17. Eri says:

  Po kjo cfare k… eshte?! Kendon?! Shkruan?! Kampione apo rekordmene ne sport?! Cfare k eshte kjo pllasem vec faktit se q… me djalin e ish kryeministrit?!
  Dikush te me ndricoje se se kuptoj dot kete cmenduri te shtypit shqiptar.

 18. Eno says:

  Armina nuk lujti menc te martohet me Shkerdhenin se atij nuk i puno Ajo rri me te vetem per paret qe kane vjedhur familja Derrisha

 19. fteri says:

  I piu lëngun ,tani ka ngelur hirra !……..Zen sy peshkaqeni tani shikon ndonjë cironkë të freskët nga kushrirat e tij të rracës berishiste..

 20. LSIJa thjesht ngelet si emer says:

  Cicat i paska rreze barkut vrima e shparyalluar
  Vrima bythes i krijuar plasaritje
  Thjesht cope kurve qe jeton me parat e shqipetarevr

 21. loni says:

  Sepse Zenit nuk i kendon zogu.

 22. VLONJATI QE JU CA TRAPI NGA KETA POLITIKANE says:

  smartohet kjo me zenin se e di qe mbas 2 vjetesh do perfundoje ne rec…ne aty masanej e shkerdhen gjithe burgu…te ndjekesh ne istagram nje palo kurve si kjo…kjo eshte tja futesh vetes bam….pastaj zenit ndoshta hallatet si punojne mire..malok hesapi …e kane menjen te tritoli dhe gjakmarrja dhe jo te gopi…pastaj sala ka pretendime…do nuse me rroge ne shtepi dhe jo baxhelle…o te qifshin qente ty moj baxhelle….jeto me leket e shqiptareve jeto…po do vije nje dite…QE DO DALI DJALLI NGA FUNDI I DHEUTCBEJE ZOTROTE BEJ EFENDI>KUR UNE LUFTOJA PER SHQIPERI..rri rri me sypeshkaqenin se do e hash te sateme…baxhelle.

 23. !! says:

  Ju Lutem Juve te Temes :
  Nese jeni Spiuna Pune te mbare ,,se fundja merni Rrogat ..Dhe eshte Normale
  Shikojeni pake asaj kurves IP e. Kompjuterit
  Kjoqe komenton me Nik.
  Flora e Llokacionit……se komenton me Emrat e te tjereve ….
  MOS e botoni kete Moment OK…

  1. Flira llokacionit says:

   Tu dhims bitha ty mi Flora? Do ip time ti? Do vic te ma rruac qe nga Athina?! Ik mi larask pa bisht.

 24. Martin says:

  Po ckeni o njerez me kte cupen??? Ajo leket e sypeshkaqenit po prish. I lumte vrima .. njera do tja haj leket atij monstruozit.. fati i rra ksaj cupes.. ajo nuk i bie njeriu ne qaf. Ajo te bej sevap te zeri ndonje tjeter qe tja pleroj bahcen ta mbaj dhe me lek ate tjetrin dhe ja keshtu leviz paraja. Tani sa duan tja punojn token asaj!! ajo nuk i mban dote. Po te pakten nje

 25. qytetari says:

  TIPIKE KURVE SHQIPTARE

 26. Hahahahahaha says:

  Spiunllik Legendhik …dhe ketu e kudo..
  Fundja merni Rrogat keni te drejte ..Te Drejte keni ,,Rendesi ka qe te Hani melone..

  1. Flora llokacionit says:

   O Flora mos ler nam. E dime te shkuaren tende. Mos e ngacmo me shume se ngrihet stuhi neper gazeta pastaj e behesh mut per pulat.

 27. xen says:

  Myyy…lopa e blegtorise! Enveri keto lloj lopesh i fuste ne stalle dhe ju jepte silazh. ne ti japim loqe kesaj debiles

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje