FOTOT: Kur femra më seksi në botë, del me biçikletë

11 Gusht 2020, 20:02Lifestyle TEMA
FOTOT: Kur femra më seksi në botë, del me biçikletë

Emily Ratajkowski prej disa vitesh konsiderohet si një ndër femrat më seksi në botë.

Dhe jo më kot, pasi modelja 29-vjeçare në çdo dalje të saj publike, e tregon më së miri këtë gjë.

Së fundmi ajo është fotografuar duke shëtitur me biçikletë bashkë me të shoqin, dhe gjithë vëmendja e kalimtarëve dhe paparacëve është fiksuar tek gjoksi i saj.

1 komente në “FOTOT: Kur femra më seksi në botë, del me biçikletë”

  1. ?????? says:

    O gazetar aje qerruar nga syte ..ka e ka bukirin kjo mor aman hahahahaha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje