FOTOT: Nënë e 5 fëmijëve, bashkëshortja e Icardit "trondit" rrjetin me pozat e reja intime

11 Gusht 2020, 17:39Lifestyle TEMA
FOTOT: Nënë e 5 fëmijëve, bashkëshortja e Icardit

Bashkëshortja e fubollistit Icardi edhe pse është nëna e pesë fëmijëve,  është shumë seksi dhe nuk ngurron që herë pas here të hedhë foto provokuese në “Instagram”.

Në çdo pozë, ajo vë në pah gjoksin dhe të pasmet e saj të bollshme. Së fundmi Wanda Nara ka postuar një foto buzë pishinës, me një palë bikini rozë dhe shkruan: “Selfie”.

3 komente në “FOTOT: Nënë e 5 fëmijëve, bashkëshortja e Icardit “trondit” rrjetin me pozat e reja intime”

  1. katarakti says:

    Pu, pu, pu sa lajm i rendesishem. Për tu vënë në faqe të parë. Që të eksitohen perversat e Temës duke filluar nga flok-kaçurrelsi. Nuk keni apo nuk dini të zgjidhni lajme?! Si eshte puna?! Vendoseni të paktën tek rubrika rozë “Lifestyle” që të masturboheni, por jo te lajmet kryesore. Hej Stamboll, Stamboll që po digjesh…

  2. ... says:

    Kjo sikur ka 3 femije, nga i nxorre 5 apo futja kot

  3. Shpata says:

    Pika debilave te Temes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje