FOTOT: "Nëse s'e keni zemrën e fortë rekomandohet mos e shikoni", Demi Rose "tërbon" Ibizan me format bombastike

11 Gusht 2020, 15:20Lifestyle TEMA
FOTOT: "Nëse s'e keni zemrën e fortë rekomandohet

Modelja Demi Rose e ka gjetur veten në mesin e shumë VIP-ave që po kalojnë pushimet në Ibiza këtë verë.

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ajo ka marrë pjesë sërish në një set fotografik ku tregon format e saj.

25-vjeçarja nga Birmingham, nuk zhgënjeu edhe këtë herë ku u shfaq me bikini shumë ngjyrëshe.

5 komente në “FOTOT: “Nëse s’e keni zemrën e fortë rekomandohet mos e shikoni”, Demi Rose “tërbon” Ibizan me format bombastike”

 1. Sona says:

  pidhmadhja tiiiiii ❤️

 2. Suzana says:

  Po ne hale shkon kjo shkerdhate!!!!???
  Po muti dhe shurra i mban ere ????
  Nese po c’far ndryshimi ka nga femrat e tjera xhanem ?
  Media te ndyra pse i beni reklama
  kesaj bushtre dhe te tjerave si kjo ?
  Mjaft me, bejini reklama te thjeshtes, mendjes dhe te bukures natyrale femerore.

  1. ana says:

   Suzi po cpate moj???? u xhelozove? Po kesaj edhe muti edhe shura i bien era parfum! hahahahahahah

 3. Mandravellua says:

  Shiko…. Per tu pompuar eshte fiks. Ne gjuhen vulgare mund te quhet dhe “gop derre”.
  GJithsesi, nuk ka klas, pa lere elegance qe jo e jo. Po ta gjykojme nga pamja e pergjitheshme, ngjan si …`bombul gazi me gunga`.
  Nejse, ka admirues boll, se po jetojme kohra te keqia dhe njerzit duan te masturbohen.

 4. ?????? says:

  O budalla kjo eshte super pidhe femer si e shani sedi .rrushi nuk eshte pjek thoshte dhelpra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje