Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2021-08-08 11:47:38Politika TEMA

19 komente në “Grida Duma jep alarmin: Shqipëria ka mbetur me një helikopter, tjetrin e përdor Rama për shëtitje”

 1. Loku says:

  Sa larg realitetit kam mbetur. Opozite leshi.

 2. Roberto says:

  Uaaaaaa Grida. Po shko ti te te hipin se helikopter j i forte e?

  1. Tirona says:

   Shqiperia nuk ka Helikopter, por karakurva si ty ka plot.

 3. Kritiku says:

  Gazetare shpellare perse vendosni titull keqberes? Perse perhapni te tilla lajme te rreme? “..jep alarmin..” shkruan gazetari shpellar. Kush eshte alarmi ketu ore shpellar? Keto gjera i dime dhe i kemi te trasheguara nga qeversija e qoftelargut Berisha qe e kthehu shtetin ne PIKEN ZERO.
  Kjo buçja po na e tergon tani se cila eshte gjendja e Shqiperise? Qeveria Berisha as fasule nuk la ne magazinat e emergjences, ore tunxh!
  E keqja jone eshte sepse kemi shume shpellare dhe shume jane punesuar ne gazeta ku perhapin vetem keqinformim. Po kujt i intereson se çfare shkruan nje buçe si kjo qe as emri nuk duhet qe te permendet? Ju na i sillni si lajme disa shkrime ne te shpellareve te tjere.
  Pika juve qe jeni punesuar dhe atyre qe ju kane punesuar!

 4. santo says:

  Ik moj lavirja e Salianjit dhe shume te tjereve

 5. 21 Janari says:

  Se ti moj Gridare mbahesh edhe për llapë të fortë dhe nuk ta përton që t dëgjohet Grida jote !!!
  Ke gjë për të thënë gjë andaj nga ndermarja jote
  ShQUP (për të nderuarin Koleg) apo nuk të len Helikopteri i atij të gjati t!!!
  Ke gjë për të thënë për Kryekriminelin qe USA e cilesoje NON GRATA , apo je duke u mataruar me fëlliqësirën Sala – ajni.

 6. Zoni ijes says:

  Ik moj bunderr po te pret salnjani te ura dajlanit
  Ti je bushter asgje me shume, SPAK te ka hapur letrat per vrasjen e santos

 7. Arapi says:

  Foli dhe kjo bythvarmja.ben interesanten Salianji.

 8. Zagali says:

  Pa,pa,sa bukur e ke thene moj Griddecka. Vetm nje elikoper he. Te tjeret i mban Rama per shetitje. Bravo. Vet e gjete apo ta than te tjeret. Je fenomenale dhe lum partia e Salianjit qe te ka.Rrofte partia.

 9. Jimi says:

  Shqiperia do te shpetoj vetem kur te vijne kurvat ne pushtet !

 10. llapisti says:

  grida shko bej ndonje llap e kondrallap.

 11. Plaku says:

  O idiote e PD_se Grida Suma,elikopteret nuk ishin ne stevitjen ushtarake nga prilli deri ne fund te korrikut dhe sipas kokes tate qe e ke me tul brenda,nuk kane nevoje qe te kalojne ne kontroll. Apo kujton se jane karroca apo si ato appartamentet qe i shisje nga dy e tre herë. Mbylle me mire ate goje te qelbur se po e shkataroni PD_n…….?????

 12. Dauti says:

  O Grida , mire ben gjate pushimit edhe shkruaj dicka, shpelodhu pak , eshte e lodhshme gojorja

 13. tony says:

  Si ste vjen turp o cara curve po ju shkatrruat gjithe arsenalin ushtarak, tanke, nendetse fabrika ushtarake moderne avione luftarak silirus dhe 300 helikoptera dhe ishitet per skrap, jy prete grykat e topave , ju shkatrruat silirusat ne vlore e Shengjin miliarda dollare me preteksin se ishin te komunizmit. Mbase do te vij nje dite te hapet ajo dosje e te ndjerit qe e helmoi salehu i cili tha se kjo dosje nuk do te hapet kurre ju jeni nje kaste me salehin qe jeni per tu vene pas murit si çaushesku i rumanise

 14. Trotski says:

  Leri helikopteret Mi Grida po Pergatitu per Dosjen e Santosit ,se me ty komunikoi para se ta vrisnin.Mos je gje Bashkepuntore me Urdheruesit e Vrasjes ???.Po mos u vjas se shume shpejt do te zbardhet problemi !

 15. Ma bini ca dite kte Griden mua ktu ne burg ,
  ta shetise me Helikopter sa ti doj trapi e te ngopet at’q
  kjo do Vardem jo Karkaleca si sallinjani kallamishtes

 16. Qirje Qaniu says:

  Do dhe nje helicopter ? ti grida te besh gojore ne ajer

 17. SUDJA says:

  Grida Suma,shume e shqetsuar per elikopterin e Rames,po nuk na tha asnje fjale se c’fare do bejne per elikopterin pa krah te PD-se,percaktimi i tij si njeriu me kriminel ne historine e ketij shteti,eshte percaktimi me kriminal qe i behet nje force politike ne nje sistem demokratik.Qendrimi i mbajtur nga drejtusit e kesaj partie,ose me sakt heshtja e tyre,tregon nivelin e kriminalizimit te ketyre politikaneve te botes se krimit,bashke me kete zonjen,qe me heret se vone,do te ballafaqohet me fakte,si bashkepuntore ne krim,po nuk iket ju mostra nga politika dhe te lejoni hapesira per individ me qe jane te afte dhe te ndershem per ti dale per zot opozites,opozita do te katandiset c’do dite dhe me keq

 18. Fatosi-kosove says:

  Grida dumka i di te gjitha edhe per helikopterin vetem se nuk po e thot te verteten, helikopterin e dyte Rama e ka angazhuar per tja bartur hamshoret dumkes dhe babale salianjit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

11:09 Politika

10:24 Politika

09:36 Politika

09:00 Politika

18:12 Politika

17:42 Politika

14:32 Politika

13:21 Politika

12:31 Politika

10:49 Politika

Më të lexuarat

10:24 Kronika 9 komente

12:25 Kronika 5 komente

12:15 Politika 18 komente

10:31 Kronika 11 komente

09:17 Kronika 42 komente

09:57 Kronika

Blog Tema

21:00 Blog

20:21 Blog

20:00 Blog