Tërhoqi zvarrë me makinë të renë në Greqi, habit shqiptari: Asgjë s’do kishte ndodhur nëse do të kishte kaluar te vizat e bardha,

24 Nëntor 2022, 15:04Kronika TEMA

Tërhoqi zvarrë me makinë të renë në Greqi, habit

“Nëse do të kishte kaluar te vizat e bardha, s’do të kishte ndodhur asgjë. 20 metra më lart kishte viza të bardha. U largova nga vendngjarja, sepse kisha frikë, sepse nuk kam leje qëndrimi për në Greqi.”

Kjo është dëshmia e 26-vjeçarit shqiptar, i cili u vetëdorëzua sot në polici, pasi përplasi dhe tërhoqi zvarrë me makinë një 21-vjeçare në qendër të Selanikut në orët e para të mëngjesit të 22 nëntori.

26-vjeçari shqiptar i cili rezulton personazh me precedent penal për trafikim të lëndëve narkotike, ka shprehur keqardhje para drejtësisë greke se për lëndimet e rënda trupore që i shkaktoi të resë, raporton protothema.gr.

 

2 Komente

 1. "
  "Habit Shqiptari !" pse ju ktu cfar jeni Grek

  kjo eshte haleja e ymer katnarit baze ne sherbim te greiqeve

  1. A
   Andreas

   Ti, nga menyra se si ngre teorema dhe llogjikon mbi to, duhet te kesh studiuar per fizike berthamore!

  Lini një Përgjigje