FOTO: Kim Kardashian shfaq belin e hollë me të brendshme rozë

25 Shtator 2023, 10:57Lifestyle TEMA

FOTO: Kim Kardashian shfaq belin e hollë me të brendshme rozë

Kim Kardashian dukej më në formë se kurrë, teksa shfaqi belin e saj me një set të brendshme “SKIMS” dhe reçipeta të ngjashme.

Personaliteti i televizionit, 42-vjeçare, e cila themeloi linjën e saj të veshjeve me forma sepse nuk mund të gjente veshje që përputheshin me tonin e lëkurës së saj, mori një pozë të zjarrtë para pasqyrës ndërsa modelonte pjesët rozë nga linja e saj.

Duke i lënë flokët e saj të zi të rrjedhin lirshëm rreth shpatullave të saj, sipërmarrësja postoi një sërë fotografish në faqen e saj në Instagram, për 364 milionë ndjekësit e saj.

Ajo i la fotot të flasin vetë, thjesht duke e lënë një mbishkrim në postim, me një emoji karamele.

 

Lini një Përgjigje