FOTOT: Kanye West dhe partnerja e tij shkaktojnë sërish zhurmë në Itali me daljen e tyre ne publik

24 Shtator 2023, 13:47Lifestyle TEMA

FOTOT: Kanye West dhe partnerja e tij shkaktojnë sërish zhurmë

Kanye West dhe partnerja e tij Bianca Censori kanë shokuar edhe një herë fansat me daljen e tyre në Itali.

Arkitektja australiane përballet pothuajse çdo ditë me reagime të ashpra për veshjet e saj transparente.


46-vjeçarI dhe Bianca u panë në Firence, duke tërhequr një turmë masive njerëzish, raporton The Sun.

Kanye i jepte udhëzime bashkëshortes së tij sesi të pozonte teksa e fotografonte mes turmës.

 

 

2 Komente

 1. J
  Jimny

  Cfare kohe jetojme?! Te deformuarit mendore dhe te moralit, duan te percaktojne ‘trends’. Degdisini ca dite ne burg, se ndoshta kthjellohen.

  1. H
   HELP

   Perverse ne krize identiteti..

   Lini një Përgjigje