"Kosova kufizohet me Greqinë, At Zef Pllumi vdiq 27 vjeç, Skënderbeu lindi në 1956" - Perlat nga një vajzë "VIP"

3 Shkurt 2023, 17:21Lifestyle TEMA

"Kosova kufizohet me Greqinë, At Zef Pllumi vdiq 27 vjeç,

Të enjten banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Albania janë vënë para disa pyetjeve të ndryshme në kuadër të një loje që përfshin provën javore.

U pa qartazi se banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë ngecje të theksuara në njohuritë gjeografike dhe historike.

Loja u fitua nga Dea Mishel Hoxha, e cila më herët ka treguar se e ka mbaruar shkollën me mesatare 9.8, por disa përgjigje të saj ishin vërtet "perla".

Një përgjigje që mori më së shumti vëmendjen e banorëve dhe të publikut ishte ajo kur blogerja u pyet për vitin e lindjes së Gjergj Kastriot Skënderbeut. Duke mos e ditur vitin e saktë, Dea aludoi se lindja e heroit tonë kombëtar ishte në vitin 1956.

Po ashtu, ajo dha një përgjigje epike dhe tek pyetja se cili poet ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare nga tuberkulozi, ku përgjigjia e saktë është Migjeni, por Dea dha si përgjigje emrin e At Zef Pllumit.

Ndërsa në një pyetje tjetër, Dea Mishel tha “Greqia” në momentin kur u mundua të ndihmonte Armaldon, i cili nuk po e gjete shtetin e katërt me të cilin kufizohet Kosova, e që ishte Serbia.

Njohuritë e pakta të personazheve VIP kanë bërë që një pjesë e madhe e shikuesve të këtij spektakli jo vetëm që të dëshpërohen, por edhe të qeshin me paditurinë e banorëve në komentet e bëra në rrjetet sociale.

65 Komente

 1. V
  Vipa Bryma

  Po ta pyesnit per Loqe ,Kapota,dhe Cfare ngjyre kane 50€ dakort …nuk jane pyetje per VIP at e bythes keto….per 10 vite keto do e shesin per 5€ sa te marrin Dozen.

  1. B
   Bir e Vir

   Fix, eshte kantidate potenciale per Deputete e PD-s, ti shtohet listes se pritjes. Adrikare Kalaja ta shohi me vemendje kete talente, se ajo ka nuhatjen e duhur per fushat e Vajzes BigGop

   1. K
    Keti

    Qenka fiks niveli Pd , edhe Eduart Kelmendi hajduti votave dhe sekseri kjoskave te qendres ne kohen e Pd do e kishte zili kte mençuri

    1. V
     Vlora

     Kjo Vip. ?????? Bir Selmani nenes ke te qaje me pare.! Keto zhgarravinat analfabete si kjo Dea mishel..Hoxha hapu dhe.! na mbyti injoranca !

    2. .
     ...

     Po prandaj jemi ku jemi, se pse të gjith njerzit me mend kane ikur nga Shqiprija... Dhe prandaj Edi Rama me Sali Berishen tallin trapin...

     1. R
      Respekte

      Nji hall kam. Si ia bo me blejt shapkat e kuqe qi ka majt Luizi ne Big Brother e dont me i qit prej shpiet... ofroj 5000 euros.

     2. A
      Ard

      V . I . P. Very Injorant Person

      1. M
       Meri

       Te lumte e ke gjetur

       1. D
        Dakord

        Ahahaha fix

        1. V
         Vëzhguesi

         Këta të BB ,nuk janë vipa po rripa . Këtë bjonden me dy emra Dea Mishel e kujtova se ishte dikushi , pasi u prezantua se kishte mbaruar arkitekturën me mesatare 9.8. Po kur dëgjova përgjigjen idiote te pyetjeve elementare i vura një vizë të kuqe . Bisedat dhe qëndrimet e saj gjatë ditës , për problemet rutinë të banorëve , janë të një niveli të ulët dhe jo dinjitozë për 'të dhe për të dashurin e saj , të birin e Yllka Mujos . Ky vegjeton nën famën e së ëmës dhe me një nivel edukate të mangët .

        2. N
         Nga une

         "Moj kasolle, ku na mblodhe''....!

         1. q
          qeflliu

          Po c'i duhet gjeografia kesaj cupes ore aman? Kjo gjeografine e ka ne mes te kembeve dhe e jep cdo dite me "qera". A keni para qe te perfitoni nga ndonje ore te lire qe mundet te kete, pasi ne pergjithesi eshte teresisht e prenotuar deri ne vitin 2033, kur ti fillojne ti fishket "gjeografia" dhe ti shkoje pazari per lesh.

          1. F
           Fatosi-kosove

           Vetem nje gje dua ta dij, a i vjen turp moderatores se udheheq kete pis emision kur i thrret kurvat dhe rrugaqet "yje", me vjen inat nga ai qe e quajne maestro dhe do doja ta dij se si u ba maestro nje analfabet, sa per keto kurvat nuk merzitet kush, ato kan mendjen se si te reklamojne trupin e tyre dhe thua shesin shqiptareve per yje,turp edhe per top qanell.

           1. I
            Illyrian

            Fatos, këta “yje” “shkëlqejnë” në fushat e tyre, por jo vetëm. Ata shkëlqejnë edhe në gomarllëqe. Nuk është e thënë ose e domosdoshme të jenë të shkëlqyeshëm në Gjeografi, Matematikë apo histori, por të paktën të kenë “common sense.” Çfarë rëndësie(përveç se për familjet e tyre) kanë njerëz si Olta Gixhari - që me sa duket, është njeriu me më shumë të këqia që kam parë ndonjë herë. Luiz Ejlli - i cili i “ngopi të gjithe me mut” …..

           2. T
            Tirona

            VIP-at e bythes. Kurva e bythqira me shumice.

            1. M
             Meri

             Po cfare Vip-ash se na hapet barkun. Po shiko c’fotografi nxjerr kjo 9.8-a. Edhe shkollen e ka marre me keto lloj fotosh per se gjalli. Asaj pyeti markat e rrobave te kepuceve e te cantave dhe te bojrave. Ç’jane keto pyetje pa kuptim qe i beni. Ku do i mesonte ajo ne çerdhe? Se shkolle s’ka bere. Se dhe ne kopesht po te kishte shkuar diçka do dinte

             1. B
              Bekim

              Ky eshte problemi se me mesataren eshte me rregull pavarsishte sesi e ka marre lek mik apo pjeshka dhe keta tipa do punojne gjithmone ne shtet (se privati si merr kurre)dhe do ndjekin ligjin(kur ligjin se njohin se cfare eshte) apo do bejne ligje dhe kush e ka mesataren me zotesi perfundon kamarier call center apo emigrante i ligjeshem apo paligjshem Dhe rezultatin e shikojme ku jemi

             2. Z
              Zyberi

              Deri sa keta jane VIP,do te thote se ne Shqiperi ka mbetur pjesa me injorante e popullit.

              1. Bravo ZYBERI Te lumte sa mire ke shkruar pak dhe sakte. Por fatkeqsia asht tjeter kund ! Tek ai personi qe nuk i duhet permendur emri “VUCIDOLASI” qe me te gjithe ata Universitete vetem per te shitur diploma dhe kuptohet ne Shqiperi ka mbetur “Shpresa e larte” e djalit te erresires shqipetare qe mos e gezofte emrin “Yllka” Analizen e Zyberit asht mire ta lexoje te gjithe! Po pse populli shqipetar do te rrijne aty me keta plehra qe ju vjen era deri ketu? Shqiperia do te shpetoje vetem atehere kur te mbeten aty vetem ai llum kulture si ajo bjondja dhe ky djali i “ shtreses se larte” me sterllomin e Vucidolit. Kjo pra asht fatkeqsia ma e madhe e popullit shqipetar qe nuk e merr malli per vendin ku u lindem dhe u rriten sepse populli qe po iken nuk mund te rrijne ta ndigjoje qelbesiren e asaj shrese qelbesirash qe asht kriju atje! Asht shume minus I madh per produksionin qe nuk teston keto “VIPA” perpara! Te lumte dora ZYBER djali!

               1. L
                LORO CINI

                Te lumte ZYBER djali ! Shqiperia do te shpetoje vetem Atehere kur te gjithe ata qe ikin mos ta marrin malli per vendin ku jane lindur dhe rritur sepse vjen era qelbesire nga kjo “ Shtresa e larte” qe ka rritur jo YLLKA por ERRESIRA MUJO se bashku me “VUCIDOLASIN” e universiteteve qe Pat krijuar! Kjo eshte vetem maja e ajsbergut! Me vjen keq qe po perbaltet ky Tv. I shqipetareve me kete shtrese “ vipash” Turp per produksionin qe nuk i teston pjesmarresit perpara si kjo bjondja e vogel me ate shalegjaten qe dolí perpara! Te lumte LUIS nuk ka shans kush te per ballet me ty! Kjo eshte problem $$$ por asht turp te Trish me kete “Shrese te larte”????

               2. K
                Kozmo

                KJO PRETENDON SE KA MBARUAR STUDIMET E LARTA ME REZULTATE TE LARTA. POR ESHTE SHUME E LEHTE, VETEM MUFKA KEPUT. SA PER PERGJIGJET E SAJ, SHUME QESHARAKE. POR EDHE BANORET E TJERE QE MBAHEN SI VIPA ISHIN SHUME SKANDAL.

                1. D
                 Drejtesia e munguar

                 Hahaha... ahhh Enver ç'na bëre. 45 vjet krijove një xhungle nga e cila nuk po dalim dotë edhe sot e kësaj dite. Na le amanet Saliun, Metat e Mehdihoxhat që nuk ka zot që I shkul. Atje, në djall ngeç!

                 1. A
                  Ardian

                  ENVERI I SHKOLLOI TE GJITH ,PO SALIU SOLLI ME KUC E ME MAC NUK LA SHPELLAR PA ARDH NE TIRON DHE JA KU JA MBERRITEM DITES ME BREZIN E BAXHELLAVE, TE GEJVE, DHE B.Q.

                  1. S
                   Suksese te metejshme

                   Enveri I shkolloi të gjithë si tja fusin njëri tjetrit. Ata kokëpalarët janë shqiptarë të shkolluar nga Enveri gjithashtu.

                 2. A
                  Amba

                  Këta nuk janë Vipa por qenie njerzore (me përjashtim te rrallë)qe e kanë trurin rrafsh qe u punon vetëm për gjera që të vjen për të vjell ,të barasvlershëm me vulgaritetin,idiotsinë,amoralitetin dhe shterpësinë totale mendore.

                  1. S
                   Sajmir kodra

                   Fiks fare

                   1. (
                    (!)

                    Eshte vertet jovetem Skandaloze kjo Injorance VIP-ash por edhe shqetesuese sepse rasti i ksaj Bjindes s'mundet te jet i vecuar ,kur dijme mir se cfar ndodhi me shkollat e degradimin e njeriut ne Shqiperi ,nen Drejtimin e saleh hamutit shpllarit Toksike dhe bande se tij .kiu vet Minsitrat e tij ,ishin te njejtin Nivel siedhe kjo VIP-ja . _ Pra , kjo s'eshte aspak nji rastesi ,por nji produkt i Politikave te qeverrive te injoranteve ,ku nji fenomen te tille e takon sot kudo . Cdo dite lexojm Gazetaret e ksaj Medie me gabime qe s'i ben nji i shkolles Fillore ! Pra kudo sot ne cdo institucion gjen si kjo VIP -sepse degjejroj jovetem Shkolla por gjithcka e u stimuluar Militantizmi - Blerje Diplomash dhe Femrat i mjaftonin Format ,bukuria e jashteme ,Pamja e saj ,me bo Kariere ne Shqiperi . I tille sistem u krijua nga Injoranca Shteterore e salih berishes mbushur me injorante .Kjo pa funaksionin akoma ne Shqiperi por ne vendet te tjera ,Europe ,te tilla Femra injorante qe nuk kan studjuar e jan ka injorante , mundet ta fitojne titullin VIP dhe buken e tyre vetem ne Bordello . Dikush duhet te japi Alarmin ne Shqiperi dhe bej Teme diskutimi ne Televizione qe perfaqsojn qytetarerine e i duan te miren shoqerise Shqiptare ,nqs ka ndoni te tille ne ate vend

                    1. Z
                     Zherar

                     O debile kush ta ka nxjerre mes.9.8 ty.Ti nuk je as për më hale jo më Vip!!!!!

                     1. B
                      Badjava

                      Ato qe te kan nxjerr ty me 9.8 duhen futur ne burg.

                     2. Tuti

                      9 pik 8 turp për kto njerëz të ashtuquajtur vip VIPAT e Sumës thotë populli hajde përzgjedhje hajde Produksion i Sumës kshu thotë populli

                      1. O
                       Oh sa kom qesh

                       Keto kurvat VIP pyetini se ku eshte me mire te shkerdhehesh ne makine, ne WC apo ne ndonje vend tjeter me shiringa droge, ketu kane njohuri perfekte dhe praktika te shumta.

                       1. E
                        Erdogan

                        Po te pyesje ne kohen e Osmaneve Ismail bej Vloren,Frashellinjte,Hasanet,Tahsimet etj per Kastriotin do thonin qe ishte Kaurri i Derrit qe luftoi Perandorine e tyre te Sulltanit. Prandaj mos u habisni shume. Bile edhe sot "historiani " i famshem (fimi greq) Xhufi thote qe Kastrioti lindi Ortodhokse por u "Pagezua" Katolike per aresye Politike dhe Strategjike! Po me Beselidhjen Greke Orthpdhokse te Ilisus (sot Lezhe) edhe Ajo u "Pagezua" Katolike? Fatkeqesia e ketij Kombi te Lashte Greke te Ilyreve,Epiroteve,Maqedhonasve,Ioneve ku eshte sot Turqia,Magna Grecia ne Italine e Jugut etj eshte marre Peng nga nje Elite politike te Nenshtruar dhe te Mashtruar historikisht. Kjo ka bere te ndryshojne Topo-Onomat (toponimet) Greke te Vorio Epirit si Agios Saranda ne Sarande. Polisit ne Nder te Perandorit Ilyre Greke Megas Kostantinos Kostantinopolis ne Stamboll!Api Kostantinopoje pa kuptim. Moskopolis ne Voskopoje! Tripolis ne Tropoje! Agios Vasilis ne Bregdet ne Shenvasi! Argiro-Kastros (castjelle e Argjirose) ne Gjirokaster! Buthrotos ne Butrint! Antipatria ne Berat. Emertimi El-basan eshte i ndryshuar nga pushtuesit Osmane nga Emertimi Ilyre Skampi. Pyetja eshte. Cfare Dreqin jini dhe per cfare "Kombi" po luftoni?

                        1. A
                         Aristidhi

                         O plako mos pi mo bar.

                         1. N
                          Niku

                          Pyetja tjeter me e rendesishme eshte ti c'mut do qe komenton gjithmone ketu nese NE jemi shqiptare dhe TI je epirot? Rri ngroh vezet e tua aty me ata suvllaqet e tjere dhe na ler ne te merremi me keta idiotet tane. Apo mendon se ketu eshte forumi i duhur per te shpalosur karosjen tende? Se dhe suvllaqet s'jane me te mire, jo, jane me me fat, por jo me te mire, nje mut jane dhe ata por kane ditur ta shfrytezojne rastin kur ju ka ardhur ne dore.

                         2. t
                          toni

                          te ngaterrosh migjenin me at zef pllumin edhe mund ta pranoj (qe prape eshte cmenduri) ,por te thuash qe skenderbeu vdiq ne 1956 kjo eshte nje tmerr i madh ,i bie qe se ke idene fare se kur ,me ke dhe si ka luftuar ......gjithsesi thene kjo ,pjesa me e madhe e shqipove dallon per injorance te skajshme ....keshtu qe ne nje kendveshtrim edhe nuk habitem...rendesi ka te mos harrojme kenget e noizyt me shoke .....

                          1. V
                           Vk

                           Ky eshte realiteti i VIP-ve shqiptare.

                           1. n
                            na mbyten injorantet turcelinj

                            jo mor VK jo,nuk eshte realiteti i vipave,por e nje shoqerije te tere ku 70% e atyre qe shikojne keto emisione,jane injorante qe nuk kane lexuar nje liber qeku kane mbaruar 7 vjecaren,jane ata qe zbriten nga fshatrat,jane ata qe besojne se do pasurohen pa punuar duke shikuar keta vipa qe jane shembelltyra e injirances,shiko si mburret ajo shale bretkoca qe drejton emisionin

                           2. E
                            Enada

                            Plehra sociale!

                            1. p
                             plazhisti

                             Niveli mesatar i intelektit te ketyre "vip-ave" nuk e kalon nivelin e policeve te Berishes 91-2012!Ndaj mos te qahemi se ky eshte niveli mesatar i shqipetareve sot ne vend.Te gjithe jane me diploma fakultetesh pa mbaruar te mesmen fale petagogeve Agron Markagjoni dhe Mark Marku.Yyyyyyyyyyyyyyyyyyjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

                             1. t
                              teleshikuesi

                              Po Efi star-ja e "s'perputhen"qe nuk dinte ç'fare eshte "gadishull"!Injoranca eshte shtrire ne shtepine me te madhe te injoranteve ku sigurisht Arbana del me e zgjuara !

                              1. N
                               Niko

                               Normale inteligjentet nuk shkojne atje...

                               1. G
                                Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut)

                                BBK kishte analfabetin dhe primitivin Getinjo kurse BB Shqiperia ka analfabeten dhe primitiven Dea Hoxha.

                                1. X
                                 Xha

                                 Eskortat tani quhen vip?

                                 1. l
                                  leon

                                  Me e tmershmja eshte se kjo idjote e ka mbaruar universitetin me note mesatare 9,5 dhe kjo e tmershmja qendron se keto jane mostrat qe dalin nga universitetet ne kete vend ku diplomat blihen.

                                  1. d
                                   doni

                                   "tmerrshmja", "idiote","monstrat"......!!!!!!!

                                  2. T
                                   T

                                   Mos u beni budallenj nuk e shikoni qe jane me shumice dhe eshte koha e ktyre .duhet ta pranojme me shume dhimbje por ky eshte realiteti ..

                                   1. N
                                    Na ruajt zoti

                                    Ky erdhogani...eshte me I quti.Ka ngrene qull gerqie.

                                    1. G
                                     Gole

                                     Ignorantia argumentum non est!

                                     1. Roberto

                                      Epo Amosi dhe kjo Dea Mishel kane kohe qe e thone ne BB qe ne nuk jemi niveli i Luizit apo te tjerve. Ata e mbajne veten si shtrese e larte sepse Amos Zaharia (djali i Yllka Mujos) e ka motren princese Elia sepse eshte martuar me Leka Zogun II dhe si rrjedhoje e kesaj edhe ky mendje ndrituri i quajtur Amos na paska nje tillull mbreteror DUKE. Te prerdhsha trute ty dhe Deas o Amos.

                                      1. N
                                       Noke

                                       Uuuuu! Uuuuuuuuuuuu! Oiiiiiiiii! Oiiiiiiiii! Oiiiiiiiiiii!

                                       1. S
                                        Scandal

                                        Edhe te bukura edhe te menqura nuk ka ju lutem edhe i mequre edhe Ka.e madhe edhe ketu nuk ka budalle Kare madhe ka edhe budallica e te bukura ka ne Bik mut

                                        1. S
                                         Skandal

                                         Çfarë mjerimi o zot i madh si u katandis ky vend me një shumicë të frikshme injorantesh. Si mund ti quajnë vipa keta analfabetë të lindur që nuk kanë as njohuritë e klasës katërt fillore. Kjo Dea është sa injorante po dhe aq shumë antipatiket. Degjoj që e thonë mikeshat e veta që është shumë e zgjuar,tup për ju se jeni të gjitha dhe mbështesni injorancën e njëra tjetrës. Turp për ato mësues që ka patur kjo që i paskan vënë edhe dhjeta,ato nuk duhet të japin me mësim që nxjerrin këta injorante me notën dhjetë.

                                         1. B
                                          Beni

                                          Po more ju shkencetare qe shkruani ku e dini per çfar esht diplomuar vajza , nuk esht e re di gjithçka o idiot qe skeni as te mesmen shum nga ju.

                                          1. N
                                           Niku

                                           Ali Asllani shkruante "Eshte koha e maskarenjve", por duhet ta ndryshojme se eshte edhe koha e budallenjve. Enveri kishte 1,001 te keqia, por sistemin arsimor e kishte top. 8 klasa arsim i detyruar, dilje nga bankat me ca gjera ne koke, edhe ne komunale te punoje te duheshin 8 klase shkolle. Pervec kesaj, mesuesi s'ta jepte noten kollaj, duhet te punoje vertet per te marre 10 apo qofte edhe 9. Dhe as qe behej fjale te fusje mik, te pakten per ne popullin e thjeshte se mbase bllokmenet e gjenin mikun. Tani e keni kthyer Shqiperine ne koloni idiotesh qe te vjen te vesh kujen. E treguam veten c'popull mjeran jemi ne 1997, ku ndertesat e para qe u dogjen neper qytete ishin bibliotekat. Askujt s'i ka ardhur e keqja nga nje liber, askujt ne bote...pervec shqipkareve te mi.

                                           1. K
                                            Kosovarja

                                            Femrat shqiptare ( shqiperise) jane shume mangut nga truri. Shiko njeher çfare degjeneratash pjellin! Degjeneruan nje bote te tere.

                                            1. A
                                             Aleko

                                             O zot ku po katandisen shqipetaret dhe shqipetareet ..kemi marre fund…

                                             1. X
                                              XHON

                                              O Gazeta Tema kjo tregoi pak injorance qe ka me keq se kjo, se ne matematike ishe ok. POR SHIKONI PAK DEGJENERIMIN KU TJETRI SHURROS NE NJE ORAR (QE VET PRODUKSIONI E QUAN QE E SHOHIN DHE TE MITUR) PA PROBLEM DHE E NDIEN PER NDER PLU THOT ME KETE E MORA PRIME DITES SE NERSERME. KULTRURA KETU PO HIDHEN ME DIANAMIT NGA MASHTRUESIT E INTRIGANTET. Dhe ju qe i jepni ha[sire keteij degjenerimi, populli shqiptar eshte kthyer ne pellazg nuk njer kulturen me. Dhe me e keqa simpatizohet nga shume njerez. O SA MIR ME IK NGA KY VEN O HEJ O HEJ. Jam i lutmur qe kam ikur nga ai vend. Vazhdoni promovoni keto flliqsira qe shajn grat, mashtrojne me semundje kronike, shurrosin ne tv jepni se e keni nisur mire. PS. MOS U QANI PASTAJ PSE NA TRAJTOJNE KEQ JASHT SEPSE KESHTU SILLENI KETEJ DHE PASTAJ KUPTONI CA DERESXHEJE JENI RRIT

                                              1. Q
                                               Qefliu

                                               O zemra ato jane vipe per ti sh . . . . . .r nga para , prapa dhe gojore vipe se po te kesh lek te hidhen vete nuk presin te u a kerkosh

                                               1. A
                                                Alda

                                                Nxireni jasht nga Big B se turperoj te gjithe rinine e shkolluar me 9,8 me - 9.8 po e ka mbaruar qe te mos dish kur ka lindur Skenderbeu turp ose Kush i madhi Migjeni ti ngaterosh me Ate Zef Pellumbin turp qe del ne ekranet e Big B

                                                1. R
                                                 Realist

                                                 Shikoni fotografite. Ajo ka cilesi qe mashkulli I pelqen. Ajo duhet te pyetet cfare ushtrimesh ben per bythet, orgazmen etj. Keta e pyesin per Skenderbeun. Ore a e dini qe 50% e adoleshenteve ne Amerike nuk dine kush eshte presidenti. Injorantet jane te deshiruar se I kontrollon kollaj. Prandaj matematika quhet raciste sot ne ShBA dhe ne Princeton University felliqesirat e majta thone se ndalimi I kopjimit (plagiarism) eshte racist. Shoqeria do shkoje drejt nje elite dhe nje vulgu qe kontrollohet. Prandaj BIG brother ka sukses sikurse Jersey shore. Kot i bini ne qafe.

                                                 1. X
                                                  Xhaxhai nga Amerika

                                                  Propozoj 1 mut heshtje. Kaubojsi deputet Monika doktorature dhe kjo 9.8 nuk ben çudi fare . 1 bretkose me shume ne keneten Shqiptare. Po t ja futesh me shpulle kokes i buçet koka me keq se Cruchot tek filmi me alienet

                                                  1. E
                                                   Enea

                                                   Ne universitet kishim disa goca qe vetem me kembe perpjete merrnin nota me te mira se ne cunat. Keshtu qe mos i merrni per baze shume notat e shqiptareve. Bejne mire shume kompani qe nuk kerkojne kurre lista notash.

                                                   1. L
                                                    LORO CINI

                                                    Brravo ZYBER djali Nuk e luan topi!

                                                    1. N
                                                     Nje mergimtar

                                                     Te thuhet se kjo grua eshte vip,(sidomos pas ketyre pergjigjeve) eshte turp.Per te gjithe ata "VIPA",te asaj shtepie fjala me e embel do te ishte qe jane"RRIPA". Sa per antishqiptarin Erdogan,epiteti tij do te ishte me i sakte rrip kaishi.Ai person ka vec kafken se brenda saj ka vetem hapsir boshe.

                                                     1. a
                                                      astriti

                                                      kemi mundesi te shohim greminen ku ka rene arsimi .keto jane rezultatet e diplomave letra higjenike e unversiteteve qe prodhojne studente si linjat e prodhimit ujit.kjo eshte gjenerata qe do na udheheqe neser te shpresojme qe do arijne te shkruajne emrat e tyre pa gabime .dhe kjo do ishte nje aritje e madhe.ndersa per pergjigjet e vajzes mund te kete nje shpjegim .kosova kufizohet me greqine se kosova esht shqiperi e keshtu rrjedhimisht eshte ne kufi me greqine per at zef pellumbin mund te quaje vdekje kohen kur u denua ndersa per skenderbeun mund te kete parasysh dike qe e vlereson si skenderbeu .keshtu qe vajza mund te quhet injorante shembullore

                                                      Lini një Përgjigje