Astrit Patozi: 4 udhëheqësit legjendarë probleme me SHBA, vendit i duhet ndryshim radikal

30 Janar 2023, 14:20Politika TEMA

Astrit Patozi: 4 udhëheqësit legjendarë probleme me SHBA, vendit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi tha në një intervistë për Euroneës Albania se imazhi i  Edi Ramës është plotësisht i dëmtuar lidhur me skandalin McGonigal, por se ai nuk ka ende asnjë përgjegjësi ligjore lidhur me këtë çështje.

Sipas Patozit, fakti që qeverisë i dalin skandale të njëpasnjëshme edhe pse ka përballë një opozitë të përçarë tregon se ka ardhur koha për ndryshim radikal.

“Në një qeveri të korruptuar, edhe kur opozita nuk është e aftë, zullumet e qeverisë janë të mjaftueshme që ajo të bjerë me këmbët e veta, tregon se kjo është një qeveri për t’u ndërruar.

Vendi ka nevojë për ndryshim radikal, por këtë nuk mund ta bëjnë kartat e djegura. Ne kemi njësoj të ekspozuar të 4 udhëheqësit legjendarë të 20 viteve të fundit: Rama, Basha, Meta, Berisha që kanë probleme të ngjashme në raport me SHBA”, tha Patozi.

14 Komente

 1. P
  Poseidon

  NDRYSHIMIN E SJELL VETEM PATA E CERMES...... .........................E ARDHMJA I TAKON PATOZIT TE CERMES....... . ..

  1. P
   Poseidon

   NDRYSHIMIN E SJELL VETEM PATA E CERMES...... .........................E ARDHMJA I TAKON PATOZIT TE CERMES....... . ..

   1. P
    Poseidon

    NDRYSHIMIN E SJELL VETEM PATA E CERMES...... .........................E ARDHMJA I TAKON PATOZIT TE CERMES....... . ..

    1. V
     Vranakonti

     Jo more Patozi jo! Nuk duam ndryshime radikale. Edi Ramen e kemi shume te mire si kryeminister i suksesshem. Qe kure ka ardhur ai kryeminister,shqiperia jo vetem ka bere perparime,por kemi rene ne qetesi. Sali me policin dhe shikun e tij ishte bere temerr per popullin.Plus qe na vidhte votat dhe taksat tona. Prandaj jemi shume mire me Edi Ramen dhe zoti i dhent jete e shendet.

    2. S
     Shaqo

     O patozo, ke bere kursin e Berishes, nuk shkon me shume se aq intelekti yt, ndoshta me pak se ai po, me shume kurrrre!

     1. L
      LORA

      Ti Patoz je karte e djegur,ne raport me shqiptaret. Por ke nje detyre shume te rendesishme ;te japesh ndihme ne ndeshkimin e vrasesve te S .Olldashit e me pas te largohesh nga skena e politikes.

      1. T
       Tirana

       Koment i shkelqyer!

       1. K
        Kavajsi

        Vetëm atë nuk e bën dot ky esmeri , o Lora ! Ai shyqyr që u shkëput nga diktati inon gratës dhe artikulon ndonjë gjë të vogël por pa zenë në gojë emrin e Saliut . Hiqet si trim pas lufte , po kot e ka , ja kemi parë bëmat .

       2. a
        arqile

        Ik o xhduku krdhilltar i kriminelit vrasesit shkateruesit tr drmok.ne Shqiperi sal hajduti.Mos dil me per mejdan ti dhe tr gjithe qe late saliun te na beje hatanr.Sa turp.Perendia ju dhente ate qe meritoni.

        1. t
         tetovari2

         Bëre Zot ëndër, thoshte gomari, të cilit i kishte mbetur vetëm koka.! Ardhjen në pushtet s'do ta shifni as në ëndërr,as Saliu e as ti ! PD eventualisht mund të vijë në qeverisje vetëm kur të shkoni në shtëpitë e tuaja e gjithë shpura e Sali tradhëtarit bashkë me metastazat , po ashtu edhe ti.

         1. V
          Vjosa

          Tani Patozja që ka qëne dhe eshte brenda poturreve të Sali kermes na thote të largojme Ramen e të sjellim Saliun e patozen. Shumë i zgjuar ka berë shkollen e baba Saliut.

          1. s
           sapa

           Qe katershja duhet zhdukur ska asnje dyshim qofte edhe nga goja e ketij!Problemi eshte se cilet kriminele mund te vijne pas katershes?

           1. Z
            Zot fali !

            Ty dhe kush ka punuar Saliun jeni te tredhur. Enderro ! Te ben mire.

            1. Z
             Zot fali !

             Ty dhe kush ka punuar Saliun jeni te tredhur. Enderro ! Te ben mire.

             Lini një Përgjigje

             Blog Tema