Lulzim Basha: E drejta vonon por s'harron! Me SHBA, Shqipëria do bëhet vendi i mundësive

30 Janar 2023, 13:59Politika TEMA

Lulzim Basha: E drejta vonon por s'harron! Me SHBA, Shqipëria do

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë lidhur me skandalin me ish-zyrtarin e FBI, Charles McGonigal.

Përmes një postimi në Twitter Basha shkruan se e drejta vonon por nuk harron.


“E drejta vonon por nuk harron! Me SHBA në krah Shqipëria mund dhe do të bëhet vendi i mundësive për shqiptarët,” shkruan Basha në Twitter.

 

11 Komente

 1. E
  E drejta

  Ti bythq... i Ed Rames shko depozito doreheqjen ne gjykatem kete bej. Se le nam. Burre kurve Ose dil ai kryetar shko mos ler me alibeajn. Ske turp.

  1. E
   E drejta

   Ti bythq.... i komunistit Berrisha shko depozito ne gjykate krimet se le nam burre kurrve .....se turp

  2. D
   Dani

   kjio nuk do te thote se tio ke te drejte or bir! Ngeklet:Ku i gjete gjysem milioni dollare?

   1. M
    Mara emigrante ne Itali

    Po mor lul vend i blindimit te pd siç te mesoi kimi se keshtu do te mbulosh horlliqet e tua .por ti e pranove me ze dhe figure qe ke lobuar apo harove .nuk shpeton dote more faqe zi ti je genjeshtar ,hajdut dhe i pa cipe

    1. L
     Lulushi-Bibilushi

     Foli dhe Luli i Vocerr... Gjall qeka Lulushja!?

     1. E
      Engjell

      Luli ushtar i rames. Po rama vertete e hengri me kete qe beri. Vertete kujtoni se ishte me grip:-)))))) Gripi variant USA

      1. C
       Cfare engjell

       Tre komenfe me pseudivte ndryshme je bere tre byrek do te japi xeni i foltore,-nevojtore

       1. L
        Li

        E kishin marr agjentet ne ishull haha Me lot ç’do na degjojn akoma veshet

       2. n
        na u bo kamarjer bythqimi me 5 Vila !

        i iku Gjykimit me Vrap BoratVeshgjati ,pasi vodhi 230Miljon € ,sot ka 5 Vila ,ja ky bathqim serbie , e del e cfar thot : budalliqe pa kuptim ,ose kerkon te Lepije Bolet e ndonji Gringoje ne Shba lol . Kta jane politikanet ne ate vend .Kjo Bande Shkerdhatash ,qe vjedhin_vrasin_tradhetojne Kombin dhe si kap dot Drejtesia

        1. D
         Dajaku

         Prit se do e shohesh qe nuk harron vertet lulushja hollandeze.ke pun dhe ti.veri parfum bythes.

         1. K
          Koli

          NQS ka njeri qe duhet ta mbylli Halen,je ti Lulke.Nuk ka njeri ne PD qe se di si merrje Gjobat me Kunatin,sa paguante nje Latif per tu bere Deputet i Listes tende,sa ke marre kudo kur ke qene Minister i Saliut,dhe e fundit:Kush po i pjerdh Paret qe ke vjedhur,por per ato 4 te vrare,ke Pak pergjigjsi Lulke,ishe Minister i Brendshem:Garda varet nga ty dhe Kryeministri Lulke.Hape njehere gojen kur te dogji nga Saliu,por e mbylle shpejt.Spakkkkkkk cfare pret,therritini te gjithe ti hane kokat njeri tjetrit.Eshte shume e lehte per te marre vesh kush dha Urdher per te Vrare.Tung Lulke,ti je me i Bukuri ne Tufen e Sorrave.

          Lini një Përgjigje