Bashkë para zyrës së Ramës, Meta në "siklet" nga media, ikën dhe lë në protestë Berishën

4 Gusht 2022, 21:04Politika TEMA

Bashkë para zyrës së Ramës, Meta në "siklet"

Shfaqja e tyre e parë publike krah për krah para zyrës së kryeministrit Rama nuk kaloi pa vëmendjen e medies.

Sali Berisha dhe Ilir Meta qëndruan për pak minuta mes protestuesve para kryeministrisë, por Meta u përshëndet me Berishën shpejt dhe u larguar duke dhënë këtë koment:

"Jemi bashkuar me qytetarë dhe kjo është më e rëndësishme se çdo gjë tjetër".

Ndërkohë Berisha me deputetët e tij demokratë vijoi të qëndrojë edhe pak minuta mes protestuesve por më pas u largua.

 

28 Komente

 1. P
  Penicilina Bualli = duet spiunesh

  Keto figura te degraduara jane nje NOBLE per Ramen me keta Rama dhe PS e ka te sigurte qe fitone zgjedhjet .Dy spiune me pseudonime Penicilina dhe Bualli dy vrases dy vjedhes dy antishqiptare haaaaa Rama talle bythen me keta plehra , fundi muajit do na sjelli gera te kendeshme kur ti nxjeri parlamenti si njerez te pa deshirushem te dy legenat

  1. b
   bela

   o Mero Baze, Ed Rama ka vdek me kohe, bashke me të edhe mortja Soros edhe shoku Kim i ambasades amerikane, me vjen keq per ty o Mero Baze qe do behesh prape mik ne shtepine e Malokit sepse ju lapt besen nuk e njihni sic nuk e njohin edhe maloket

   1. A
    Aron

    Cfare kakaris moj bela?

    1. M
     Melde e sakte .

     E sakte...Realiteti dhe koha 50 vjecare ne komunizem dhe 30 e ca ne Demokraci ,Jane vertetuar sich shkruan dhe komentuesja ke super bela..

     1. t
      tropoja kreshnike

      bela, po te jesh "bela" po te fus dhe une nje koqe. po ty te ka ngel ora ke Soros, te ka fut Sala mut ne koke. E ke me Edin, e ke me Soros,e ke me Kim, e ke me Meron. O kokrra idiotit nuk e kupton qe Sali Mut Sheqerja ke mbaru? Ka vdeke per se gjalli. Ju qe i shkoni mrapa vetem i fshini bythen. Ate bythe te fishkun, ate bythe serbi. Si nuk te vjen marre ti lepish ate bythe Salehut? Se maloku vetem bese nuk ka dhe po ju perdor per leter higjenike ju qe i shkoni nga mprapa. Malesori ka bese, se une malesor jam por Salih Mitu nuk eshte malesor. Tung.

      1. J
       John

       Edi duhet te kishte vdekur, po nuk e lene kriminelet spiune Sali e Meta. Rama tregon kujdes qe keta dy monstra mos dalin nga politika. Jane dy gogole qe cojne votat tek PS.

       1. B
        Bela plakes tate..

        ,,,,TI QEKE ME GJITHMEN BELA PER TRUT QE PASKE...BELA E MADHE QEKE...SHYQYR QE RROTKARIZUMET SI TY PO SHTEROJN AVASH AVASH...JAN SPECIE NE ZHDUKJE...

        1. X
         Xha

         "rama ra" - Monika kryekurva Rama ndërkohë fiton zgjedhjet për herën e tretë. Mos je gjë Monika me pseudonimin bela? Vetëm ajo bën komente të tilla idjote.

         1. K
          Karaxhiç beri sex me Sheqeren dhe doli KaraSaliu

          Mos harro briskun ASTRA

          1. Q
           Qemali

           Bela, si mund të bësh këtë koment absurd?! Po lexo o burrë apo grua qofsh pak më shumë. Se nuk ka lezet të na quajnë bota injorant.

           1. D
            Dakord

            Shfryni se kaq ju ka ngel o llumi i shqiperise hahahahahaha. Kur vdiqen keta? Apo qe ne 2013? Hahahaha

           2. B
            Baftjari

            Risku madh per Ramen qe ka perballe dy fundërrina,qe si janë katandisur,shpejt do te shikoni kur ti braktisin dhe familjaret e tyre,drejtesia do beje punën e saj,dhe pasuria do ti shkoje per lesh

            1. V
             Vranakonti

             Dy njerez me pisa si Saliu dhe Meta nuk do te kete ne kete bote. Jane hipokritat me te medhenj. Qysh i besojn ata qe i shkojne pas. O zot na ruaj nga budallenjet.

             1. P
              Piluriot

              Berisha dhe Meta janë kryekriminelët e kombit tonë. Populli i ka hequr qafe me kohë, drejtësia është gjumashe ose, e krahut të tyre, që nuk ia heq popullit qafe këta kriminelë.

              1. G
               Gopi Zina Sallakses

               Bela, vazhdo shiko ëndra me syhapur?? Rama vazhdon te mbreteroje. Po e ndihmojne çdo dite Sali penicilina dhe Like Bualli.

               1. D
                Deni USA

                O bela i mathe ha mut se te ben mire

                1. Çekiçi

                 Dy kriminelet bashk Dy spiunet bashk Penicelina dhe Baulli bashk per te zezen e Shqiptarisë

                 1. e
                  em

                  Bela : VETEM GERMEN ''A'' ndryshoje beje ''o'' vere te dyten dhe fiton nje emer te bukur ashtu sic ke te ''bukur''edhe trurin e shplare

                  1. R
                   ROÇKODAN

                   Rama duhet te largohet por nuk ka kush e zevendeson, kjo eshte çështja

                   1. k
                    kasemi

                    Sa turp, dy kriminelt qe ne ate vend vrane 4 qytetatere te pafajshem, tani shkojne per te bere homaxhe per nje vajze te vogel e cila vdiq tragjikisht, ne menyre kriminale. Por edhe vdekja e qytetareve te pafajshem ishte tragjike, akoma me keq me urdher te saliut dhe tani ky se bashku me liken sillen rreth km si zagare qe ju shkojne jarget nga nepsi. Jo more keto njerez nuk kane vendin jo ne qeveri poe as aty ku ishin mbreme nuk duhet te jene. Ata e kane vendin para drejtesise.

                    1. L
                     Lasgushi

                     Sa shume ish doganiere,police,financiers,injorante,hajdute dhe kurva paska patur Shqiperia.

                     1. A
                      Alex

                      Korigjim, quhet Metaj dhe jo Meta.

                      1. Shqiptari

                       Per fat te keq dhe kjo proteste tejet njerezore ra ne duart e politikes tinzare,komuniste.Ndodhi nje tragjedi e rende,ku nje horr me uniforme,pa pyetur per ligjet dhe rregullat i merr jeten nje engjelli krejt te pafajshem,ne moshe te njome —Protesta “qytetare” u rrembye nga vemja me e ndyre vratare qe ka marre peng te djathten shqiptare,bashke me nje komunist sherrxhi,i pergojuar si spiun dhe hajdut me çizme. —Te kerkosh drejtesi per nje vrasje eshte gjeja me legjitime qytetare,por te dalin ne krye te kesaj proteste PD dhe PL,horra dhe paramilitaret e Sali non grates dhe militantet e Like Flori Spiunit eshte nje vrasje per engjellin. —Te diskretituar dhe te degraduar nga Amerika, te dale mendesh bashke me nje tufe malokesh dhe interesaxhinjesh,keta antisorosiane dhe antiamerikane te kujtojne Enver Hoxhen. —Si ka mundesi qe keta njerez te dale mendesh vene pas llumit te komunizmit,horrave spiuneve,njerez qe kane bere “lesh arabi” Shqiperine duke vjelle vrere kunder Amerikes,Z.Kim dhe milarderit Soros. —Shqiperia e pagoi me gjak,burgje,interrnime dhe varferi ekstreme luften ndaj Amerikes dhe botes se lire,sepse ne krye te vendit patem kriminele komuniste dhe halabake pa shpirt. —Ta shendrrosh nje tragjedi njerezore ne kauz politike per te fituar pushte dhe mbeshtetes jo vetem i ben dem shoqerise ,por e vret protesten dhe perdhos viktimen engjellore. —Berisha,Meta,Altin Bytha,Luçet,BoçetLlapat dhe Trapat e Tropojes i zgjasin jaten ne pushtet Rames dhe vrasin protesten e shoqerise civile -Do ia shohim hajrin kesaj proteste berishiake

                        1. Çekiçi

                         Sala dhe Karagjiqi per nga dukja janë te njejtë Per nga profesioni janë te njejtë Per krimet e bera janë te njejtë Ka nji dallim ketu Sala beri krime ne kombin e vet Karagjiqi beri krime në komb tjeter Spiun kan qenë te dyt Hajna kan qenë te dyt Kriminel kan qen te dyt Vrases kan qen te dyt Ta krahasosh foton e Saliut më foton e Karagjiqit nuk mund ti dallosh dhe bindesh qe jan vllëzer te nji gjaku

                         1. d
                          dila manatis

                          Sa mire dy terroristat se bashku po bejne plane qe te shpetojne por me 100% kete here do ju shkerdhejm familjet ne goje deri tek i fundit te fisit

                          1. n
                           nazi

                           dy. byrhqiret non grata si gjithnje ne krye te detyres kundera kombit

                           1. q
                            qytetar

                            2 vampiret qe kane shkaterruar gjithcka.

                            Lini një Përgjigje