FOTOT: Berisha shfaqet me syze dielli në zyrë (për herë të parë në jetë)

8 Dhjetor 2022, 11:50Politika TEMA

FOTOT: Berisha shfaqet me syze dielli në zyrë (për herë

Dy ditë pas dhunës së ushtruar në protestën e 6 dhjetorit, Sali Berisha është shfaqur në zyrën e tij në selinë e PD me ish-presidentin e Kroacisë, Stipe Mesiç.

Berisha shihet se mban syze dielli, pasi në fytyrën e tij ka ende shenja nga grushti i Gert Shehut, i cili e goditi teksa Berisha po marshonte së bashku me protesutesit.

Berisha ka deklaruara para ish- presidentit kroat, se personi që ishe zgjedhur për ta sulmuar është një informator i policisë kriminale.

“Personi i zgjedhur që do më godiste është informator i policisë kriminale, me të cilin është marrë një nga figurat më të zeza të historisë së shtetit shqiptar”, u shpreh Berisha.

Më pas, po me syze dielli u shfaq në një aktivitet tjetër.

Kjo është hera e parë në jetën e tij publike, që Sali Berisha shfaqet me syze dielli.

Ndryshe nga politikanët e tjerë, ai nuk ka mbajtur asnjëherë syze dielli.

71 Komente

 1. M
  Mul Nard Noka

  Edhe Malok edhe I Rrahur edhe Ray Ban edhe Kamunist vetem ne Shqiperi

  1. K
   King D

   Litari i terhequr per shume vite.. iu keput ne dore saliut... por vetem nje here iu keput... dmth nje here mund edhe te lidhet... jeta vazhdon.... por??? po te ndodhe dhe nje here tjeter?? terhiqe-terhiqe litarin ... mund keputet ne shume pjese dhe te len te kuptoshe qe s'lidhet me... prandaje eshte nje sinjal per te lene politiken xhaxhi sali.

   1. n
    një Gazetar emigrant i detyruar

    Krye-Krimineli i Shqipërisë post Komuniste që nga Dhjetori 1990, Sali Ram Berisha sado paramilitarë që ka rreth e rrotull (të gjithë paramilitarët qofshin në Parti -Deputetë apo poste të tjera- dhe qofshin ish Gardistë, ish Policë, ish Ushtarakë, ish SHIK, etj etj rrugaçë, hajdutë, Dragashit, vrasës, burgaxhi: Janë të LISTUAR nga Shërbimet inteligjente Euro-Atlantike) do të ketë fund të Zi 1000% për çfarë i ka bërë e i bën shqiptarëve dhe Shqipërisë këto 32-vite "Pluralizëm-Demokraci" me dominim mentaliteti provincial (malokësh, që edhe pse pakicë në numër, trimërohen dhe njohin vetëm krimin -me bazë vrasjen e vjedhjen, shpifjen dhe Babalene... etj, etj, jo arsyen demokratike dhe Shtetin ligjor, si kur janë në Pushtet e si kur janë në Opozitë). Ai nuk është vetëm në këtë rrugëtim kriminal, por tashmë ka betonuar lidhjen me super-kriminelin e super-hajdutin e Çepanit të Skraparit Ilir Meta-j (që Student bashkëpuntor i Sigurimit të Shtetit Komunist), ku jo pak popull mendojnë se, dhe grushtin në fytyrë Doctor Vdekjes e ka porositur Like Floriri, për të krijuar përplasje mes palëve e të dali vetë i larë dhe të përfitojë "Pushtet" nga përplasja. POR Berisha siç dhe foli sot para të "rinjve të përzgjedhur imtësisht", fundin e ka si Diktatortë e 30 viteve të fundit. Si Millosheviçi, si Toto Riina, si Sadam Husein apo Gedafi. Ka mundësi zgjedhje o si dy të parët o si dy të dytët, që gjithsesi është Fund i Zi.

    1. D
     Drejtesia e munguar

     Sooooo sexyyy....!!! Mos ja ndani grushtat se vertet u dukerka shumë I bukur.

    2. G
     Gjylja e Mato Grudes

     Plaku Mere të ajo Gjyle kapu që të ra te mullaret. Plaku Mere thoshte "Me gjuajtën Partizanët në mullar" ti thua "Me gjuajti Edi Rama". Kapu mbas gjyles dhe mos e lësho.

     1. t
      tata luigj

      Bac a po te vret dielli????? bac eshte vetem fillimi, ndoshta goditje me te medha jane rruges Non grata qendro i forte, nuk je perkulur kur Basha te qiu argiten, tani nuk te ben pershtypje u mesove me marre

     2. a
      arrifi

      Presidentin Mesic e kish ne fotografi ,se nuk e pame gjekundi.

      1. S
       Svetllana

       Ish-presidenti Stjepan Mesić (lindur me 24 December 1934, tani 87 vjec) ka ardhur t'i thote karduzit te Vicidolit, te mos dale me nga shtepia, se eshte i mbuluar me turp!

      2. V
       Vajtovica por jo si ato tre kurvat qe nxore ti dit

       Ketij haleje i do mbyllur vrima e bythes qe njerzit e zakonshem e kane ne fytyre e quhet goje,pasi vetem te shpife shaje inskenoje e nxjerre fekale prej saj di.Yt m..t ster m..ti

       1. V
        Vajtovica por jo si ato tre kurvat qe nxore ti dit

        Ketij haleje i do mbyllur vrima e bythes qe njerzit e zakonshem e kane ne fytyre e quhet goje,pasi vetem te shpife shaje inskenoje e nxjerre fekale prej saj di.Yt m..t ster m..ti

         1. A
          Asgje s'e shpeton dot Kryekurven e shpelles

          Monstra Imorale ,Sadisti Demokracise Shqiptare dhe jetes se popullit shqiptare , i pelqen jeta ne erresire ,prandaj edhe Genti e Shpirti Avni Rustem-ve qe ka filluar te jap shenja jete ,por e ndihmojne /perpiqen ta cojne sa me shpejt te jet e mundur ,ne Gropen e Erret ,aty ku ka edhe Destinacionit Profeti i Erresires . _Syzet sigurishte , e ndihmojne Shejtanin e Erresires ,te Ambjentohet me Gropen e Erret , ku do ta hudhin se shpejti dhe kjo eshte si me then ,,nji hap i guximshen i vet shpellarit kanceroze ,qe e kupton se eshte koha per t'u zhdukur nga kjo Bote dhe bet jeta e Shqiptareve ,si nji kontribut per Shqiperine . Ne Ferr Kerme Satanike hudh ne Shqiperi

          1. T
           Tropojanja

           o sali sa i rrjedhur je Stipe Mecis te shohi youtube e te shohi mire sa agjent policise kriminale eshte Sala e di se vet keshtu u bente punet dhe kujton se dhe te tjeret keshtu bejne.Kurva kujton se meqe ajo eshte kurve dhe tere femrat jane kurva. I uroj nga zemra te gjithe ata qe kete te semure te shendetit mendor si agjent policie kriminale ti japi zoti nje familjare te tyre vecanerisht femije te tyre te kete kete problem si shfaq Genti Tere keta qe na cane veshet per kete nongrata qe cfare i kabere shqiperise pse nuk ligjeruan kur nje i ri me probleme te shendetit mendor rrihte femrat tek donbosko dhe ne nje dite te bukur me diell ky njeri beri per vdekje dy vajza qe ishin motra te cilat po ecnin ne rrugen e tyre Turp per kete shoqeri qe si ka syte ne balle.Ne vend qe gjithe klasa politike te gjithe ata qe kane dicka ne dore te behen bashke dhe te gjejne nje zgjidhje per kete kontigjent si ti integrojne ne shoqeri nepermjet ndjeksjes se kurimit te tyre e shume gjera te tjera kane 48 ore qe merren me syrin e Saliu

           1. K
            Koment kenaqesi ta lexoshe

            Komente i vertete nga nje njeri i qyteruar bravo ky ka rrahur vajza qe ecnin rruges dhe askush nuk u shqehtesua rrahu nje kriminel media kazane nuk pushon

           2. S
            Shqiptari

            CIli jeni Ju,zoti Sorge?!

            1. S
             Spiuni IM

             Ik se te erdhi Gert Shehu e pash qe po i jepte keshilla Rama, por ket radh ishte i armatosur me çader pistolet dhe po te priste aty jashte se po debatonte me liken, likja i thoshte "hajde po ta mbajti se te thy ne dysh" gerti i tha "po ke te drejt ty dhe petrit vasilin ju kam frik, por prisni dhe pak".

             1. D
              Dakord

              Hahaha jo ne dysh por n'mes. E thyj n'mes ma t'fortin hahahahaha

             2. e
              edi ; saleh , bohesh gjithmon e mo seksi mer qerra

              saleh , vallahi kur t'i heqsh ato syze ,dom'duket sikur po ul breket e m'qit bythen tate ,me ta perkedhel me Te Gjatin /////////////////////////////////////ose -ose i ke vu syzet me te sprucu surratit saher del ne Opinion . Je qerrata i modh ti dhe kte nji Staf mjafte seksi dhe me Shpirt Kurve rrugesh .Lene pasanej ,,kur i ly buzet me te kuqe dhe patinojne surratin ne Krem Nivea , aaaapa pa pa pa sa seksi te duket ato Turinjt qi mi ke si Pidhi i Shqym Dhie vicidolit .

              1. T
               Tropoja

               Al Pacino hahaha

               1. U
                U rrahen te çmendurit mes veti

                Ke lindur déficient mentale do vdesesh i tille njeri pa familje clochard me zyza dielli

                1. H
                 Hajde mendje

                 Ore vertete e ke zotrote apo je kontigjent i psikiatrikut. Berisha ka familje or .. , Nuk eshte Berisha or.. qe ka nderruar grate , qe rreh grate , qe del lakuriq or…. Thirri mendjes o RROTE !

                 1. b
                  ben, FCB, Detari, vlora.vlora Enio, e laskare te t

                  "Hajde mendje"! Çdo gjo do ta besoja, por qe MALOKU funrrine Sa-hale te bote koment n i kyt gazete me i kyt paranom, i kyt sma merte menja. Ça sbo vaki.

                2. B
                 Bardha

                 Edhe gomarit tim i ka vu syze tani me qe bjen shi

                 1. R
                  ROÇKODAN

                  Erdhi Fantomasi ne shqipni

                  1. B
                   Blendi

                   Me mua Fantomasin e Klanit çke?!! Mund te thoje erdh Sami Ameni ne Shqipni psh

                  2. T
                   Taulant

                   Gjynah qe nuk merr dot vize per ne Amerike, se do ta merte Holliwoodi per te luajtur rolin e mafjozit plak !

                   1. X
                    Xhebraili

                    Kur nuk i futi nja 3-4 grushte këtij plehrës së mutit e ta kishte lënë në vënd, ajo do të ishte rrahje e plote. Mirë ja bëri malokut të mutit, shpellarit, qelbësirës.

                    1. Z
                     Zjarri gjashte

                     Vër dhe nje pale syze ne byth, se edhe bythen do ta demtoje Nard Ndoka, se kaq kohe pa pushtet.

                     1. H
                      Himarioti

                      Sali Shpellar Berisha, turpi i kombit dhe Europës, qënka munduar ta mbulojë turpin në surrat. As qielli nuk i mbulon turpin dhe krimet e tua, o përbindsh.

                      1. A
                       Arjani

                       O sali more sali puna jote aferim gamor ti gamor kush te vuni sot a neser valon druni o sale ik se rrjedh e ke pjerdh , ke mar fund o kopili vicidolit shiko komentet e popullit o car me zile ???????????? ja surrati yt plehr e vendit ik plaku mere ik mos te zent viti ri trap salkaraxhici .

                       1. M
                        Mara emigrante ne Itali

                        Njeriu me i uryer per shqiptaret ,mire thone qe mortja nuk ha mutin ,e ka qelbur vendin .nuk e kuptoj si mereni akoma me nje kerrme .tregoini vendin ku e ka ,po damir fazllici çfar donte ne tirane ?a e kuptoni qe keto jane lojrat e inskenimet e sales dhe ilirit ? Kuptoni o milet se jemi bere si filmi ne vitet 36 .tellall.

                        1. P
                         Proshi

                         Po turp o gazetarë? Edhe për syze e bëni lajm Berishën. Po lereni të çmendurin me hallin çmëndues të tij ta ngrysë jetën në pleqëri.?

                         1. X
                          XhaJaho

                          Ta ngrysi jeten ne pleqeri por jo ne liri ne shtepi,por ne qeli

                         2. T
                          Tiransi Babaxhan

                          Duke analizuar komentet, ku te gjithe shajne opoziten qe ka mbi 10 vjet qe ka ikur nga pushteti, per te cilen nuk kam ndonje simpati per qeverisjen e saj shpreh kete konsiderate: Pse duhet te meremi me kohen e shkuar? Pd-ja pse nuk qeveri mire humbi pushtetin. Tani pse meremi me Pd-ne ? Ne duhet te meremi me kete qeverisje qe kemi sot ku ne krye te vendit jane sheiket Rama-Veliaj, ku nuk pyesin per demet e termetit, per pensionistyet, per largimin e te rinjeve dhe akoma me keq per shitjen e truallit sheikeve arabe. Te gjithe keta patronazhiste qe shajne dhe lehin neser do behen pishman qe i sherbejne monarkise Rama sepse te gjitha borxhet qe ka mare do i paguajne po keta qe lehin per nje kocke, ndersa femijte e Rames, Veliajt , Ballukut do i kesh ne Europ[e duke administruar pronat e djerses se ketij kombi. E di qe mbas keti komenti do versusen ndaj meje. Nuk ka gje, une qe shkruaj nuk kam perfituar as nje koker leku nga djersa e popullit. Sidoqofte , duke share do shani vehten tuaj.

                          1. A
                           Artani

                           Me kete fjslim shko tregoja babait tend sali kerricit shpellarit sa per pronen ky esjt mesuar ta mari dhe un qe po te shkruaj e kam vuajtur deri sa mora pronen babes suaj sali kriminelit se ja kisha shkerdhyer cfar ka e cfar nuk ka ky plehr e kisha zhgarrezyer me keq sesa e boni ky djali more vesh mora thuaj me shpellarin tend byth qim , po ma dha pronen dhe i dhier biles salshurra karaxhici , nuk bohet shpellari qytetar ngelet shpellkar .

                          2. L
                           Lanabregsi

                           Pse nuk e gjuajte pak me lart o GERT,tja kishe shtyp ate kokordhok syri Sali kriminelit.

                           1. P
                            Per komentuesit e zellshem dhe te paduruar.

                            BISHA eshte ba si neper filmat Horror. Po popo.poooooooooo...unee ju due shumeeee...popo...popooooo. Zoti e bekofte SALINE se SHQIPERINE E mori LUMI.

                            1. r
                             romi

                             Doktor mortja, fatkeqësia e këtij kombi!!!

                             1. S
                              Spiuni Niazi Kosovrasti(Demokratovrasesi) d.v

                              Keshtu shperblehet poshtersia qe Ju keni bere Demokrateve te vertete si vegel e Ramiz Alise more pushtet dhe b.gradove Spiunet e sigurimt kudo Dputete. Prefekte. Ambasadore. Zv. Ministra Gjygjtare Prokurore po te gjithe spiuna te sigurimit zoti ta shperblefte tradhetine qe Ju bere qytetarve demokrate te vertete.

                              1. v
                               veri-jug

                               Njeru ka turp te dale ne publik per disa dite ,pasi eshte rrahur! Por jo Saliu, Shqiptari me i felliqur!

                               1. M
                                Muhameti

                                Me kujton te verberin Fuat Cela nga Skrapari duke takuar Enver Hoxhen.

                                1. 1
                                 19

                                 Neser keni lajm ca brekesh ka vesh maloku .po lereni malokun ne vetmin e vet .e kuptoni mor debila qe seshte askushi nje cop malok deputet kaq .pse i beni temenara ja ngrini vlerat kti cope katnarit.

                                 1. H
                                  Heu bre ! Malok me syze s'kan pa noj her

                                  kulmi i bythqimit shpellar ka vu suze si katnar . o dhi m'grusht nga Genti , qi syt ja ka nxir , ne pidh te sllobodankes do shkosh o poderast esadisti i peshtire

                                  1. S
                                   Shkodrani

                                   Spygame! Tamam spiun udbashi!

                                   1. A
                                    Anola

                                    Na prishe dotennme te bukur , ditennme te bekuar qe pati populli shqiptar. Nuk i ndyn Edi Rama duart me ty kriminel i rregjur , hajdut i pashembullt. Ti je i mbaruar , ti je non grada si minues i demokracise . Mallkuar o plak i felliqur.

                                    1. A
                                     Arber

                                     Po ik ri ne shtepi o lugat se na merzite bythen perdite duke pare fytyren tate te keqe, Idiot.

                                     1. e
                                      edi bre jam

                                      salih , vallahi je ba gati met'Qi

                                      1. S
                                       Salo Saliu

                                       Dhunen e krijon vetem ti. Ty te shofin njerezit kudo ne parlament qe shtyn njerezit, qe kercenin , i shpall armiq, me ate goje te peshtire dhe te ndyre. Ti je i rrjedhur dhe krimineli me i madh i Shqiperise. Je mashtrues , je genjeshtar pa fe dhe pa imane. Ik ore plak matuf mos na dil me se na i shpife . Ke vrare burra , gra, femije dhe nje dite do ti paguash te gjitha ne kete bote se ne boten tjeteren do digjesh ne ferr. U bere lecke me nje grusht , re tamam si busti i Enver Hoxhes qe i sherbeve me uturak gjithe jeten. Komunist i ndyre. Te iku burreria mos dil me se ne gajasemi kur te shofim …..,, Fajeso vetem veten tende more katran i zi qe na prishe diten me te lumtur me madheshtore qe arritem te festonim. Kush te erdhi ne protesten madheshtore as 500 veta nuk ishin mbledhur. Te ka braktisur populli ti kurre nuk vjennme ne pushtet Je i damkosur bashte me familjen tende. Ku i ke bodigarded edhe ata te lane ne balte. Te lane te rrezoheshe si thes me m.. . Dhuna denohet per kedo . Por nuk ishe vetem ti. Dhune e papare u ushtrua nga larot qe mban mbas mbi ate njeri te semure mendor, dhune barbare . Ik plaku merre , me ato syze na i shpife sikur ke dale nga fundi i ferrit . Ske burreri me mbarove , sa qesharak shikojeni si ra pertoke si busti i Enverit ……,,….bum Ike bashke me mikun tend Enverin . Lamtumire plaku Mere, vafshe ne djall.

                                       1. B
                                        Ben

                                        tamam kar me syze ....

                                        1. B
                                         Ben

                                         tamam kar me syze ....

                                         1. B
                                          Ben

                                          tamam kar me syze ....

                                          1. a
                                           alphade

                                           Teater, more teater i lojrave te ndyrapolitike nga nje “bufon” i Korteve Mbreterore Boterore, (ajo e Anglise) ne nje “bufon” shqiptar si Sali Grdalla i Kurores Mbreterore te Geral- dines se naltmadhenise se tij Zogut te Pare ! Ky qe pretendonte vendin e nalt- Madhesise sot apo neser me siguri do te perfundoje ne koshin e plehrave te histo- rise, sebashku me median qe aq shume spasio I japin nje Qelbesire te tille si po i japin kesaj monstre qe pergjate 32 vjeteve I ka bere gjemen Shqipperise i frymezuar termi Leninist I “shkaterrimit te shtetit te vjeter nga themelet” Shteti dhe Revolucio- ni) ! Keshtu beri edhe ky diabolik i Vicidolit, Shkaterroi gjithe Shqiperine, i nxorri,sic thote populli , “ujin e zi” nuk la fabrike e uzine ne kembe, nuk la shkolla e cerdhe qe hapnin dyert e nxenesve cdo mengjez! E coi ne rrenoja Shqiperine dhe e coi nen “syzet” e studimeve arkeologjike te mikut te tij, pasi e zhdepi me dru ne Qafekrrabe, Meritan Ceken me Co. Kete i beri Shqiperi- se KY QAFIR, tradhetari me i madh qe ka njohur Historia e Shqiperise qe nga koha e nipit te Skenderbeut……!

                                           1. I
                                            Ik o bej se po tallet, gjithë fshati me ty.

                                            U bëre lolo o derëzi, ik ne shtëpi se le koqen e namit. Po ky i biri, Shkelzeni, pse e sakrifikon babanë, për interesat e tij, mblidhe dhe fute ne shtepi se trembi edhe kalamajtë e lagjes. Tani ai është bërë si luvgat, po tremb edhe Tit Vasilin, dhe te gjithe budallenjtë e PD-s, dhe PL-s. Ik ne shtepi o koqe kandari.

                                            1. ¿?

                                             Edhe kete e beri ky Saliu mo, vuri syze dielli? Po si nuk ka turp ky mo qe na ve edhe syze dielli. Hajde lajm hajde dhe tufa e idioteve qe versulen per te komentuar rreth ketij lajmi qe ka potencial per te ndryshuar boten. Suksesi i gazetarise gelbaziane do te jete kur ta kapin Sali Berishen duke dhjere dhe do te thone, e shikoni edhe per te dhjere nuk ka turp.

                                             1. B
                                              BASHKIMI

                                              Me syze te errta per here te pare ne publik?... Jo, jo mor jo... Them qe: Jo! Po te degjoje mor zotni fjalimet "historike" te ketij mafiozi ose te foltoreve te poshtra,, te dukej sikur te na fliste il Capo della Cosa Nostra Siciliane, qe s'i ndante syzet e errta... Me ose pa syze te errta ky doktori mbetet nje mafioz, gje per te cilen heret a vone do te hapen dyert e qelise...

                                              1. H
                                               Hajdar me syze

                                               Ardhja e Mesicit,per Saliun,tregon nje lidhje te vjeter mes tyre,Mesic ishte i fundit udheheqes i ish Jugosllavise,ne ate kohe Saliu kishte dosjen e agjenteve te UDB-se,ku normalisht presidenti kishte akses ne dosjet e agjentures,ne Shqiperi,dhe Mesici nuk ta mohoje kontributin e Saliut per shkatrrimin e Shqiperise,sa per problemin e syzeve,duket si ai i gjati i Ed Rames,qe keta i nxoren fotot,dhe u terbun grate e tyre,me syze

                                               1. Q
                                                Qytetari dixhital

                                                Kur nisi foltoren tha dua te heq balte qe me hodhen du te pastroj dinjitetin , po tani e pastroi dinjitetin mendoj se e mbylli me turp

                                                1. f
                                                 fisniku

                                                 Sa nena ka lene pa djem ky kriminel, sa femije ka lene pa baba ky plere, sa ka gjakosur e masakruar ky vampir dhe e gjati nga nje budalla, mir ja beri bile pak e ka....

                                                 1. T
                                                  Tutu

                                                  Kjo eshte fiks pamja e nje gangsterri kriminel ordiner ..!!

                                                  1. M
                                                   Maloja

                                                   Nga Karmina nuk kemi asnje lajm! A po i shiten breket ne Bllok, apo jo? Ka mundesi qe tani buznesi i saj te pesoje nje boom te madh! Dhe ka rast qe Shuplaken e Berishes te shfrytezoje per perfitime financiare!

                                                   1. S
                                                    Seloja

                                                    Ky bie ne toke por ngrihet (jo i ngrihet) me fuqishem, si Anteu ne mitologjine e ladhte greke! Ngrihu Sali, ngrihu se te pret populli ne bulevard, por mos harro jelekun anti plumb kete rradhe! Tung o mut burre!

                                                    1. L
                                                     Latif Dreqi

                                                     Shif sa i poshter o. M erdhi Stipe Mesiçi thot MALOKU i qelbur. Ka i vajti menja per kroatin? Neser do thot m erdhi Berluskoni. Gjelle qensh per MALOKET e Bathores.

                                                     1. P
                                                      Pelioni.

                                                      Hajde kar me syze,hajde,bravo pd-ja ,krietari kar me syze.

                                                      1. A
                                                       Andi dhe Mehdi Bushati

                                                       Mos ja vini veshin kafshes. Ka kohe qe nuk jeton ne jeten reale. Takon Mond Spahon i cili i duket si Stipja i Kroacise. Ku e ka gruan, ku e ka gocen me qe thone se ka "familje te shendoshe". Pse e lene kete dordolec te bredh rrugeve e ngacmon dynjane, pse se mbajne lidhur ne shtepi? Kur ta nxjerin per shetitje ti vene nje hundez dhe me nje litar te shkurter se kafshon njerzit.

                                                       1. ¿?

                                                        MALOK i rrahur dhe i pa turp.

                                                        1. ¿?

                                                         Pere e vjedh nickun or mut muti, pak germa e shenja ka tastiera mer ku i ke robt silido qofsh.

                                                         1. "
                                                          "¿?"

                                                          "¿?"! Per i kyt problem qy ngre, pyt Latif Dreqin se ene ai o hajdut emnash. Tek e mramja mos shaj, se dukesh qy atje tej qy je malok dhe katunar, fiks si ai maloku me syza qy o m resme atje ciper.

                                                          1. ¿?

                                                           Hajt ne piçke te sat'eme, se dukesh qe je bir kurve, masnej malok a katunar merr ne goje çe ni KYT kar.

                                                        2. M
                                                         Mul Noka

                                                         Per Mul Nard Noka: Syzet nuk jane Ray Ban, jane Mont Blanc me xhama Carl Zeiss, Jena! Ia ka falur truproja si shperblim qe nuk e mbrojti dot! Kerkon te ngjaje me Joe Biden, presidentin e Amerikes dhe i ben edhe karshillek: Ti ne Amerike, une ketu ne Shqiperi! E ka shpallur edhe Persona Nongrata, dmth, Biden nuk vjen dot ne Shqiperi!

                                                         1. P
                                                          Pelioni.

                                                          More po ky me syze Sami Ameni është apo salehu i viçidolit,nejse të dy agjentë e naziskinë,,,,

                                                          1. E
                                                           Edi Rama, me atë jashtë.

                                                           Karr me syze komplet. Besoj e kini degjuar këtë shprehje. Tani eshte bërë tamam si “ “ Pirrati i Caraibeve “, pirrat me nje sy te bllokuar me rrip meshine.

                                                           Lini një Përgjigje