"Më vjen keq, Shqipëria nuk do jetë më kurrë si ajo e para 6 dhjetorit”, çfarë po paralajmëron Noka

8 Dhjetor 2022, 11:09Politika TEMA

"Më vjen keq, Shqipëria nuk do jetë më kurrë si

Deputeti demokrat Flamur Noka ka dhënë një paralajmërim, teksa deklaroi se pas sulmit të Sali Berishës në protestë, politika e pas 6 dhjetorit nuk do të jetë më njësoj si ajo e para 6 dhjetorit.

Në studion e “Open” ai tha se Edi Rama i ka bërë llogaritë gabim dhe asgjë nuk do t’i dalë sipas kalkulimeve.

“Edi Rama i ka  bërë llogaritë krejt gabim dhe asnjë nga llogaritë as i ka dalë dhe as nuk do t’i dalë, dhe e dyta, politika e para 6 dhjetorit nuk do jetë kurrë njëlloj si politika e pas 6 dhjetorit.

Më vjen keq, edhe Shqipëria e para 6 dhjetorit e ka të vështirë të jetë Shqipëria e pas 6 dhjetorit pas kësaj që ka ndodhur. Kaq mund të them”, u shpreh Noka në “Open”.

 

17 Komente

 1. p
  per ke e mban veten ky Bajge Kuksi haha

  Ky e gjithe shpura e Krimineleve te Shpellarit duhet te perballet me Vetting e hetohet nga Spak e Prokuroria e Shtetit ,duke justifikuar Pasurine qe posedon nepermjet Dokumentacioni Bankare , se ku e gjeti Token ne Lalz qe ka ndertuar Vilen disa Miljoneshe (imagjinoni katnari kuksit me Vile ne Lalz) dhe kush eshte Burimi i Financimit te Miljonave per Vilen ! Per Politike dhe Shqiperine pastaj , apo japi mend ne Opinion s'perben asnji Reference per Qytetarin Shqiptare . Banda e PD LR ,te japin idene se vuajn te gjithe nga e njeta Sindrome e cila eshte Skicofrenia e skajeshme , e injektuar nga Sociopati i shpelles TuriDhjeri ne Proteste saleh hamuti

  1. l
   lapsi

   Shqiperia dhe shqiptaret kane qene e do te jene gjithmone, por jo shpellaret, ato jane fenomen i perkoheshem.

  2. A
   Agron

   Na rujt zoti nga te cmendurit si puna e ketij

   1. L
    Like

    Ti muli ta ja m..... Mbete duke kercenuar njerzit me vdekje vrasje car e di vetem ti muli apo je gangsteri i. berishes

    1. k
     kosta

     Shko mor gagaç rrot kari, provoje dhe e sheh vërrën. Budall dhe fshatar

     1. F
      Filipi

      Kujdes Mul. Ka burg edhe per ty. Te dhjesesh ne oturak, mut muti.

      1. S
       Skenderbegasi

       Te marret dhe te mencurit nuk jane te demshem, por gjysem te marret dhe gjysem te shkolluarit jane teper te rrezikshem. Ky i ka te dy gjysmat. Te marret e pavionit jane inferior ndaj te marreve te foltores. Kushtrimi i te parve ende jehon.

       1. a
        arrifi

        PIRDH PIRDH se lirohesh !!!

        1. D
         Dan

         Hahaha, o Noqe, avash se na trembe

         1. U
          Ujku Plak

          Kesaj i thon, tall Karin o Pall Kari. Per sa kohe Ripjellja e ka mendjen me bere Euro, dhe jo me bere Shtet. Se me pas Shtet ti dhe shume si ti sot do ishin ne Burge. Kur del nje Injorante si Breçani qe ka gjithe ato tituj si Drejtues Policie ( kuptohet pa merit, por nga Partita) jep mende neper TV ???? e Llumit dhe Krimit, te vjen per la Vjell. Ne mes dites per Diell e moren ate Djalin qe eshte i semur me Kartel dhe e Çuan te Selia e PD, ne nje Vende dhe Shtet normale do ishin futur te gjithe ne Burge, per Dhune me Pasoja serioze, per Heqeje te Lirise ose Penge Marrje. Per faje te ketyre RQ, Shqipetaret kan Zgjedhur te Qeverisen nga Intelektual te Korruptuar, dhe jo nga Injorante te Korruptuar qe edhe te Vrasin.

          1. L
           Lumjani

           Këta janë kapo bandat që mbështesin non gratën Berishë . Bëjnë dhe presion sikur janë zoti . Ky spiuni serb , shkopi i flamurit , flet sikur i ka shqiptarët në zap dhe do ti verë në rresht për të djegur vendin . Zaten ky është rritur në në bjeshkë duke drejtuar bagëtinë dhe kujton se shqiptarët janë dele . Çfar do bëjë kjo monstër mbas 6 dhjetorit, do ta shofim , por mendoj që nuk do të ndodhë asgjë , vetëm se Muli mbase do ta bëjë në brekë. Këtë gjë ka në dorë ai , le ti dhjesë .

          2. I
           I indinjuari.

           Ne nje respekt te madh per gjithe kuksianet ky qe ju e quani Mut Noka Me gjithmend eshte per te ardhur keq qe ky njeri eshte lindur dhe rritur ne malet e Kuksit. Vetem shqiptar dhe njeri nuk eshte por nje idjot shume profesionist dhe i pa pare dhe krahasuare me tjeter ne shqiperi dhe me gjere.Ju rrofte ju qe e quani veten demokrat

           1. d
            daja

            Ky R …. K….. ra brenda vet mbreme kur na çau prapanicen 10 here duke thene kam qene minister i mbrenda Shem, ma e bukra kur filloi te tregoi se si rekrutohen njerzit me vese nga policia , siç kuptohet po tregonte eksperiencen e punes kur drejtonte vete si minister . Po si nuk I tha nje nga te pranishmit - se keshtu e paske drejtu ti me kto metoda perverse ?

            1. D
             Dajaku

             As dajaku s'ju sjell ne terezi ju.doni dinamitin ne byth.tamam shpellare.

             1. R
              Rrofte Muli

              Shqiperia ka qene eshte dhe do jete e SHQIPTAREVE dhe jo e nje MUTI ...MULI deshta me thanun.

              1. K
               Kuksjani

               O Flamur Noka! Po na degjenerove o burr i dheut. jam kuksjan edhe une qe shkruaj... por te ngelemi ne me na perfaqesu ti o Flamur, ma marre nuk ka. po lexo pak o burr i dheut, kulturou pak se ne kuksjanet nuk jemi si ti, dhe as na perfaqeson 10% o Flamur. Lexoje pak Fan Stilian Nolin çfar thote per ne Kuksjanet! Epo ti ske asnje lidhje me ato vlera o Flamur. Sinqerisht ta them qe po na turperon ne pike te fundit.

               1. V
                Viçidol Çepani.

                O Noka nuku , o të marrtë muti shalët, ça kujton se je ti o spiun sërbie , e vetmja punë që bën ti është ti mbash uturakun salheut,atij karit me syze se për tjetër gjë ti t'a ha munë.

                Lini një Përgjigje