Jep dorëheqje ekipi drejtues i Rithemelimit në Kuçovë: Nuk u respektua udhëzimi

4 Dhjetor 2022, 12:22Politika TEMA

Jep dorëheqje ekipi drejtues i Rithemelimit në Kuçovë: Nuk

Ekipi drejtues në Kuçovë, me kryetarin Myslim Haxhiu në krye kanë dhënë zyrtarisht dorëheqjen në shenjë proteste për mbështetjen e hapur në shkelje të udhëzimit, nga ana e PD në qëndër në mbështetje të Lefter Maliqit.


Edhe kandidatja e vetme reale dha dorëheqjen. F.Noka dhe vetë S.B. me gjithë përpjekjet nuk ja kanë dalë t’u ndryshojnë mendjen.

Sakaq, PD-ja e Sali Berishës nuk ka dhënë asnjë shifër se sa është numri i anëtarësisë, apo edhe i simpatizantëve që do të votojnë për primaret. 

 

2 Komente

 1. K
  Kari ne byth lefter maliqi

  Po ca prisnit ju qe t'ju mbeshtet birishi po ai do maloqen se e ka zagar per veti.Parti karokesh dhe karoket zgjedh maloqja vdes per nje cik pushtet po koqet do mari dhe birishi e maloqja konia e i.mutit dhe zagari i birishes.

  1. S
   Salih kari

   Te votojne kush te doje, votat i numeroj une. Jam Birisha u , or bdallej

  Lini një Përgjigje

  Blog Tema