Pas Gledis Nano, edhe Berisha e Meta vizitë tek shtëpia e vajzës së vrarë në Himarë

4 Gusht 2022, 13:03Politika TEMA

 

Pas Gledis Nano, edhe Berisha e Meta vizitë tek shtëpia e vajzës

Sali Berisha nuk e ka humbur rastin qe ta mbaj nje konference shtypi pas një vizite ngushëllimi në familjen Avdia, e cila humbi fëmijën në plazhin e Potamit në Himarë.

Berisha theksoi se "erdha për të shprehur ngushëllime më të ndjera të miat, të familjes time dhe të PD-së....Edi Rama flet në mënyrën më të përçartur për vampirë politikë dhe mediatikë. Po të hyjmë në fushën e vampirëve, vampiri dhe xhelati ishte ai që vrau fëmijën pranë babait të tij. Ajo që e bën më të rëndë këtë dramë është se kryeministri i vendit, në vend që të shkarkojë ministrin e familjes, Çuçi, i vërsulet gazetarëve dhe politikanëve dhe i krahason ata me vampirë politikë. ”, tha ai.

Pas Berishes u shfaq dhe Ilir Meta i cili fajesoi Edi Ramen per aksidentin. Ai tha se e gjtihe qe ka ndodhur ehste pergjegjesi e Edi Rames dhe ju bashkua thirrjes se Berishes per proteste per kete rast.

15 Komente

 1. r
  rrufeja

  O Sali kerrma se mos nuk ke thene shprehjen tende labidare Qe i gzum qe merr pjese ne hidherim tuej.Sa per Mete spiunin e di qe iu ka dhene urdher vllahut Blushi qe ti jape familjes se viktimes 7% nga te ardhurat qe do mbledhe ne biznesmenet e Himares

  1. r
   rrufeja

   O Sali kerrma se mos nuk ke thene shprehjen tende labidare Qe i gzum qe merr pjese ne hidherim tuej.Sa per Mete spiunin e di qe iu ka dhene urdher vllahut Blushi qe ti jape familjes se viktimes 7% nga te ardhurat qe do mbledhe ne biznesmenet e Himares

   1. i
    inaa

    paska shkuar krimineli per vizit

    1. a
     alma

     sa te paftyr kta te dy

     1. K
      Klodi

      Sepse kane ne mensje te marrin tgjith vemendjen debilat

      1. J
       Jani

       Edhe ketu duhet me mderhy e me u fut anet politike …sa politikane te ulet paskeni qen

       1. i
        ilir

        Sa te paftyre qe jeni o kriminela me te medhenj ne shqiperi , po si e perdorni kete si rast me akuzu qeverine , behet fjale per nje jete njeriu qe ka ikur dhe ju e keni mendjen per politika te tuaja personale , e turpshme

        1. F
         Familje budallenjesh

         Familje muti megjithese te ka vdekur vajza ngelesh familje muti perse ke pranuar nje vrases si Berrisha nje spiune si Meta nje drejtore policie qe nuk punone

         1. G
          Grand

          Nongrata dhe Spiuni dhe porositesi I vrasjeve vizite tek familjae 7 vjecares se vrare? Mos! E paska vrare dy here. Poshte vagabondet arrogant te Qeverise Rama! Ndeshkim maksimal per keta psikopat qe nuk zbatojne rregullat dhe vendimet qe nxjerrin vete. Por jashte politikes... Nongrata dhe Spiunet qe I kundervihen ShBA te bekuara nga zoti! USA - e ardhmja e planetit! Ne jemi aty, cdo komb ka perfaqesuesot e tij ne kete shtet!

          1. S
           Salkari

           O kufome , po ne Gerdec kur do shkosh ????

          2. r
           rozi

           te turpshem jeni ju ka ik cipa me kohe

           1. N
            Nje gjyshe

            Mortja qe sju ha o pacavure sali dhe ilir mbas kesaj ne deren tuaj ju raft

            1. P
             PeDe-ja e Salih-ut

             Por pse o të uruar i pranoni këta mostra në shtëpi të luajnë me fatkeqësinë tuaj. Mirë gjëma që ju ndodhi por edhe pranoni të bëheni lojë e këtyre legenave. Kujtoni se ju hapet barku për ju... Mos u bëni më viktima, por shporini legenat.

             1. L
              Loni

              Po pse nuk i lini te qet ne hallin e madh qe i ka rene kesaj familje. Njerez pa shpirt nga i pari tek i fundit. Nese duan drejtesi ai tipi nano, pacavurja me xhake roze KM, prokuroria dhe gjykatat qe i ka ne dore te gjitha po ky tipi me xhaket roze, te kerkojne qe te denohet si " vrasje me dashje' dhe te denohet, keshtu do ja lehtesoni sado pak shpirtin atyre prindeve qe derisa te mbyllin syte nuk ka per tju qete paqe. Sa per keta te tjeret nuk kane asnje arsye te shkojne ne kete familje dhe aq me teper te bejne edhe fjalime kur dalin, eshte nje veprim shume i mjer edhe i peshtir. I lini ne hallin e tyre maskarenje te mjer nga te gjitha ngjyrat ne kete lesh politike.

              1. Como

               Mos rientra fatkeqssi si kjo asnje prindi te shikosh femijen te vdese para syve Por me e tmerrshme esht presenza like hales me sali nevojtoren i zoti shtepis tu kishte hedh mut surratit.

               Lini një Përgjigje