"Peng i Ramës", Basha i përgjigjet Berishës: Shpik e kërkon armiq për të mbuluar dështimin

25 Maj 2023, 13:58Politika TEMA

"Peng i Ramës", Basha i përgjigjet Berishës: Shpik e

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur Sali Berishës pasi ky i fundit e sulmoi sot duke e quajt si peng të Ramës.

“Të kishte sulmuar Ramën aq sa ka sulmuar ata që nuk mendojnë si ai, rezultati nuk do të ishte ky.

Por halli i SB është tjetër nga hallet e qytetarëve.

Sot si dje ai shpik e kërkon armiq për të fshehur dështimin që mbolli duke vendosur interesin e tij mbi atë të demokratëve”, i është përgjigjur Basha.

3 Komente

 1. N
  Nori

  Sa me shume vemendje i kushtoni nje te te deshtuari si Basha aq me shume nder i beni.

  1. Z
   Zhargon-Flajesh-nga Politika 2B

   e Dhejve fare "Doktorr" ALLAMUDHI i thote Lul Basha ....mutin ta hash vet ja kthen Berisha...Byth...qir,,,mut.....Kurve..Gy..th..qir..Hollande... Na Doktorr:"Mbaje Gojen"..ja kthen Lul Basha...dhe mos harro Doc..se per ty jame bere edhe Kurve Serbe...per ty Dok..jam qi..r si shkerdhate.... Ik more Zagar i peshtire ja kthen Berisha..ti je nje Cope-Mishe me dy sy...Une te bere me Para-Miljonere...une te bre me gjithcka dhe ti me ktheve Bythen ...zgerlaq...ligavec...spitullaq...njeri pa Karaktet. Dinjitet..i pabese..... Flajori i Berishes kunder bashes nuk ka limit.....Duke Vazhduar: Ma Hodhe...ta futa...s´ma fute..Bastarde..shkerdhate..Spiune...Legen..Putanice...Kurvice....ect... Shkurt si Berisha dhe Basha..hane ate qe kane Dhjere...lol

   1. E
    Emigranti

    Jeni te dy nje brume,çdo gje e keni bere bashke. Qafen thefshi,zhdukuni nga PD _ja,o maluketer!

    Lini një Përgjigje