VIDEO/ Monika Kryemadhi 'harbohet' mes të rinjve, ia merr këngës: O moj e mirë e xhanit

4 Dhjetor 2022, 14:58Politika TEMA

VIDEO/ Monika Kryemadhi 'harbohet' mes të rinjve, ia merr

Monika Kryemadhi ka publikuar ditën e sotme në video ku shfaqet mes të rinjve të LRI-së duke festuar.

Ajo i është bashkangjitur edhe trendit të famshëm në TitTok me këngën e Ermal Fejzullaut dhe Romeos, “O moj e mira xhanit, sytë du me t’i pa”.  

Së fundmi çifti Meta-Kryemadhi i janë bashkuar TikTok, ku janë mjaft aktiv.

52 Komente

 1. t
  tata luigji

  Shpifarake kurve e piste

  1. K
   Kurvari

   Kurve e shkerdhyer mbare mbrapsht

  2. A
   Agustini

   Cfare i nxirrni keto njerez per lajme,mor Gazetare.Eshte turp per vete kete njeri qe del ne Foto duke hapur gojen,sikur eshte ne Extaze,dhe e dyta:Harron kjo Idiote qe njihet si gruaja e Presidentit Meta or Ex presidentit.A ka familje,femije keta njerez,ti thone:Mjaft Mami mos bej si Idiote,mjaft o Babi mos pi raki Rrugeve,se jeni Figura Politike. Me hapet barkun me mengjez,se ketu tek une eshte mengjez.

   1. Z
    Zagali

    E shkreta Monika,qenka shperfytyruar,paska ikur per lesh.

   2. R
    Rezi

    Duket si burrë, edhe gjoksin shtremët, e vini re si mund të lajthisë njeriu? Të dy kanë ikur për lesh. Nuk di si i shohin fëmijët këta prindër të lajthitur.

    1. r
     robi

     kryqet e thyera Nafije dybeku, ne ekstaze te plote me cupelinat 16 vjecare te haremit te Jales, hardallosje totale, erotizem, pije pa fund, droge dhe skllaverim i plote i ketyre cupelinave vetem ne kembim te votes per 7 breza ndaj partickes se lekut qe e ka marre rrugen e mutit dhe ka ikur per lesh .

     1. X
      XHI BU

      O ooooh sa poshte ka rene jo vetem Ilir Metaj po per lesh ka shkuar edhe Monika ,paska marr droge shume spo di ca po bene e cfare shembulli po jep ketyre te rinjeve qe i terheq nga bankat e shkolles , i perpunon, i stervit se si te ndjekin shembullin e Monikes te cthurur e te pa permbajtur duke i mashtruar per votat qe i nevoiten .Figure me te keqe si Mona nuk ka se ku shkon shembelltyra e saj eshte e neveritshme e ka nga halli qe i ka rene apo nga qefi .......

     2. t
      titi

      wow ! Sa e neveritshme o god me keto improvizime te paramenduara. Shikoni se si merr syzet e diellit per te mbuluar hunden me dy vrima si te majmunit dhe ze e perdredh bythet si Liza e Selites.

     3. J
      Jari

      Dava Baxhelle, Mona nuk qesh dot nga Operacionet që ka bërë, është shpërfytyruar fare, si Mushkë Librazhdi është bërë.

      1. G
       Gimi me tha per mua aty te 700-cja

       Dava kurve .....kete zbukurimet dhe botokset nuk e bejne njeri ...mbetet majmun , trularaske ne kuptimin total te fjales....se kush i shkon kesaj pas nje zot ne qiell e di....

       1. V
        Vamiko

        Une ja fus rrocken vetem ne goj ama qe ne dark ta puth Like kok sqepari dhe kshu i bie ti qish te dy ne goje po Liken me rikoshet

       2. L
        Luani

        Eeeeee i paska vajt keq.., asnjë ilaç di bënë derman .., kushdo qe ti vejë ska perëndi wë i ngrihet me atë fytyre të zhgarravitur sikur 100-viagra të pijë .., keq muhabeti keq.., hidhu njëhere andej nga afrika , po edhe ajo ka rrezikun e sajë .., se ata ta shqyejnë farfallën..!!

        1. L
         Liza

         Ka te drejte X presidenti qe eshte katandisur ne ate gjendje, pi raki dhe shkon ne shtepi pas ores 12 te nates kur kucka ka filluar te gerrhase.

        2. ?
         ????????????????????????????????????????

         Kjo eshte tallja me e madhe qe mund ti behet nje kombi..Baxhella ka vjedhur miliardat tani tallet me gjakun e Shqiptareve

         1. k
          kashi

          idiote e lindur

          1. k
           kush e di sa pars ka harxhuar nga ato te vjedhurat

           nuk e pash ate fytyr shremtin e bllokut NESHO se edhe ai eshte e ardhmja e jales.mona eksitohet nga operacionet plastike...

           1. K
            Kritikja

            Si qenka katandis kjo si plake per gjynah

            1. Z
             Zasteni

             O moj e mira e karit buçe

             1. A
              Aron

              Mire e paska masen e gojes Mona. Nja 3-4 sallame i merr.

              1. R
               ROÇKODAN

               oohhhh çu kenaqa goja e hapur si bythe hahaaaaa ohhhh çna kenaqe o gruja e agush cfurkut ne kete pamje bythe

               1. M
                Mara emigrante ne Itali

                Cfar pamje si bretkose ,nuk i ka bere derman silikoni ,liftin ,nje zhgaravine , turp per mediat qe i nxjerin keto llahinka .

                1. I
                 ILIR MUTAJ

                 Mos pi shume mall se te bo dom bucja ime

                 1. r
                  rilindjotizim-sensibilizim

                  Krim te rende paska kryer kjo Monika duke ja marre kenges....duhet te ndiqte shembullin e Spirop...it qe ulerinte "Edi Rama eshte Skenderbeu i shekullit 21" qe te ishte ne rregull me qeverine.

                  1. A
                   Adi ne New York

                   Jo mer lal e ke mire ti. Mbajeni dhe mire bile. Sa te keni kte tranvestiten e ate loqen e ksaj do ju mbij Edi te dheu i ballkonit çdo vere ne vend te lules.

                  2. b
                   biks

                   Vetem idjotet i besojne kesaj mostre, familje kriminale....

                   1. S
                    Skenderbegasi

                    Thonë se mjelmat këndojnë pak çaste para vdekjes, ca njerës duhet të vdesin para se të këndojnë.

                    1. P
                     POPULLI

                     kurve e degjrneruar si familje

                     1. p
                      pretorian.

                      Shqiptaret i meritojne keta maloke, plehra dhe pisa, si kjo, i shoqi saj dhe Mullahu i Viçidolit Sali Ram Sheqere Berisha. I meritojne, sepse pasi i kane mashtruar, vjedhur, grabitur dhe vrare, shqipkaret vazhdojne tu vene pas dhe tu japin voten ketyre bajgave. Fatkeqsia me e madhe e ketij vendi nuk jane thjesht keta persona, por mungesa e drejtesise, e sistemit te korruptuar totalisht te drejtesise. Nqs do kishte sistem drejtesie, funksionim te ligjit, ligj dhe ndeshkim pra, puseta e ujrave te zeza te tipit familja Berisha- familja Metaj, Kryemadhi do ishte mbyllur dhe thare. Nuk ka drejtesi prandaj eshte e qelbur nga bajga te tilla shoqeria shqiptare.

                      1. k
                       kjo rraspia e katundit do perfundoje ne burg

                       pretorian _ pse kush ka mbetur ne Shqiperi vec katunareve .malokeve ,shpellareve ,fshatareve ku familjet qytetare jan ose 5% dhe ata jane pleq e plaka . Ja kta i shkojne pas ,ktyre Bajgave te Katundit e shpellareve se qyteri i dhjen ne surrate kto Karikatura te Njerzimit

                      2. G
                       Gomisti

                       Nese shqiptaret nuk do te ngrejne koken ndonjehere,kjo do ndodh per sa kohe mostra si kjo qe kane vjedhur miliarda,do te kene mikrofon dhe do te hardisen dhe bere karshillik me modelin tallava ,duke helmuar brezin e ri e kthyer ate ne impotent,si garanci per ekzistencen e tyre.

                       1. "
                        "BOHOTINA"

                        Na tromakset me te ne ate foto. Ç' beni keshtu?...

                        1. 1
                         19

                         Ka ardhe koha e kurvave dhe e te poshterve

                         1. 1
                          19

                          Ka ardhe koha e kurvave dhe e te poshterve

                          1. B
                           Babale

                           Stambolli digjet kurva krihet !?

                           1. T
                            Tersi

                            Kët marifet përdor partia e kurvës, "godet" më të dobêtit! Pse çfarë pune ka kurva me gjimnazistêt përveçse interesat mafioze të familjes?! Ka kaq vite që organizon bordellokampigje dhe askush nuk kujtohet të kontrollojë se çfarë predikon ky sekt për rininë dhe kush i financon!. Afron llumin, të fortët , rrugaçët, hajdutët, krimin, i ble me poste dhe afera për ti përdorur më pas në zgjedhjet e radhës për shantashe dhe blerje - vjedhje votash për partinë kurvë, pa ideale, pa elektorat por me mbi 100 mijë votash hallexhinjësh kokpalarësh, adoleshetësh të pashkollë por me diplomë të stërvitur në kapet e jugut, hajdutësh e maskarenjësh interesaxhinj postesh, hale korrupsioni e deri në bosa, trafikant femrash e droge, pronar dhe oligark të mëdhnjë në ekonomi, media etj. Kjo parti kurvë si vet familja që e financon.

                            1. h
                             hatixhja kavaje

                             Tersi , keni shume te drejte ,por e keqja eshte ke Bordellua e Drejtesise qe nuk Heton asgje ke kto Maskarenje . Kta jane si burre e grua PEDOFILE dhe abuzojn hapur me mjerimin qe i shkaktuan ktij populli .Mashtrojne te rinj e te reja i grumbullojne ne Jale ku is hperndahet nga nji Pakete (tregojn dy te reja ) brenda te ciles ka 1 Celulare (dhurat ) ka (Mariuane dhe Ekstazi ) nga 2-3 doza per person (ngrenja e pirja gratis ne Jale ) ,e gjitha ne kembim te qenit pjes e Bandes se Familjes madje i kerkohet qe edhe Familjaret e tyre te jen Vitues te Bandes P idhi L iris . Zhvillohen Origji ku cifti Pedofil marrin te dy pjes komplet te droguar sa te vjen neveri ti shikoshe (tregojn vajzat ) aq te neveritshem jane ,sa te vjen per te vjelle . Te dyja ishin larguar naten ,sepse Kampi i Prostitucionit te Jales ruhet me roje te armatosura . Ja se cilet jane kta kerma dhe Dretesia e plehrave . Siguishte qe kjo putana e droguar do kendoje e bej gjithcka tjeter asnji cudi .

                            2. D
                             Dulla komunisti

                             VANA MARKI SHQIPTARE, FELLIQESIRE, LLUM, BURRË GRUA.

                             1. L
                              Leksi

                              Mona ka ik për lesh...fytyrë e balcamosur...hahaha shikoni gjoksin e saj...si plakë 80 vjeçe një cicë te shpatulla e tjetra te kërthiza....karikaturë grua.

                               1. L
                                Likja

                                Kjo si e arratisur nga spitali i te marreve nga gezimi ta kete nuk ma merr mendjame duket se po ndien qe po u vjen dita e llogaridhenie Kercen prifti nga belaja

                                1. T
                                 TMERR

                                 Si Elton Iliriani duket

                                  1. t
                                   titi vasili

                                   Nje here ja futi ne goj gomari komshiut dhe shiko sa ja beri gojen

                                   1. B
                                    BueShpata

                                    Bo sikur nuk i dhemb hedhja ne ere e Hotelit me tritol, e sdo me ja dit per gjithe ate lek qe ju bo tym Likes, tek Prestigji.

                                    1. R
                                     Ronda

                                     "Mona" në italisht i thonë organit gjenital femëror… Mona jonë qenka kthyer në monë italiane. Turp për mediat që kalojnë këto lajme pa kurfarë vlere ndërkohë ë vendi ka më tepër se kurrë për alfabetizim, kulturë dhe edukatë.

                                     1. b
                                      baxhella

                                      po imiton nje kryeministre qe emeriton te jete kryeministre e atij vendi, qe di te gezoje e drejtoje eshte 25 vjet me re nga ti. ajo gjithkcka ne trup e kishte bio, ishte origjinale ne levizje e gjithcka e mbi te gjitha ishte shume e zgjuar e kariere te merituar. ti dukesh e lodhur, sikur spo ke dale nga spitali. ne gjithe qenien tende nuk kie asgje rinore poe si e shtyre nga zori i ben ato levizje. mos e shiko vidion se do merziesh , do kuptosh se te iku koha . nuk blehet rinia as nuk shitet plakje. mos bej gjera te shtirura. te shtirurat perdori me ilirin bej sikur e do kur shkon hoteleve me 65-70 vjecar te mbajtur mire. dukesh sikur vegla te ka dale ne pensin. vegla e nje te reje midis te rijnve te harlisur harliset edhe ajo. ty cdo 7-6 minuta te duhet me shkue ne banjo me shurrue.mos e shif vidion se do ndihesh me te vertete shume keq

                                      1. L
                                       Lugu gjat

                                       O ju thafte krahu kush i ka dhene voten kesaj mostre. O zot o zot mos na lere ne budallallekun e kesaj shpure

                                       1. k
                                        kurvat e lsi se

                                        hapni nje shpi publike ne emrin e monika kreekurves

                                        1. m
                                         mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

                                         ballistet duke ngrene e festuar me gjakun e popullit

                                         1. S
                                          Shqiptari

                                          Pse te mos harbohet harbutja..!

                                          1. F
                                           Fan Noli

                                           Nga mos te kete nostalgjik te xhaxhit(qoftelargut) ne Shqiperi.

                                           1. T
                                            Trimi

                                            Kjo lloj familje i dine shqiptarët për kara se vodhen e vranë sa ju deshte trapi dhe ka prap ca qe ju shkojnë mbrapa, prandaj pijne dhe kërcejnë se jan te sigurt qeme kta shqiptar nuk ju hyn gjemb ne këmbë

                                            Lini një Përgjigje