FOTOT: Këngëtarja e njohur shqiptare parakalon në tapetin e kuq, e veshur vetëm me të brendshme

4 Shkurt 2023, 11:07Lifestyle TEMA

FOTOT: Këngëtarja e njohur shqiptare parakalon në tapetin e kuq,

I la pak vend imagjinatës, ama i ktheu shumë koka pas. Kështu vendosi të paraqitej këgëtarja shqiptare Rita Ora në një event, teksa u shfaq e veshur me një fustan rrjetë krejtësisht të tejdukshëm ku qartazi mbathjet e zeza ishin mëse të dukshme.

 

11 Komente

 1. i
  iliria

  A ka birë nëne që na e kalon neve shqiptarve për kosmopolitizëm kurvallëqe, kanabis, vjedhje, tradhëti......, fatkeqësisht këta jemi na!!? Jemi specie në zhdukje e sipër me fajin tonë.

  1. M
   Morava

   Ore si e ka emrin e vertete kjo xhumadija e kosoves...? Se rita ora nuk quhet..Kjo baxhelle nuk eshte shqiptare por koqevare..Prandaj ndajeni kur thoni qe eshte shqiptare..Jo eshte katunare turkeshe kosovokare.

  2. K
   Kampioni

   E ke gabim “Iliria”. Qe ne kohet e lashta, shekuj perpara, kemi qene kampionet e tradhetise, vjedhjes, pabesise por jo te kurverise. Kurverine e solli Dr. Salehu dhe Banda cekut te bardhe. Nuk do zhdukemi asnjehere, se hajdutet ngelin, kurvat shkojne perpara, Bythqiret bejne karriere. Si gjithe bota edhe ne, por ne marrim komanden, jemi kampion.

   1. b
    ben

    Juve te dy ketu me siper, keni probleme me inteligjencen. Kurverite ne te ashtuquajturen art jane sot sheshit dhe pa to nuk ka "art". Rita Ora, apo te tjera si ajo duhet ta hedhin vallen sipas daulles qe bie, ndryshe perfundojne ne koshin e plehrave. Me nje fjale, nuk jane shqiptaret ashtu sic i paraqisni juve, por eshte e tere shoqeria njerezore ne degradim moral.

   2. g
    geni

    Shikoni se cfar komentesh behen nga keta shqipkare i nxjerin syte vetes, pyll pa derra nuk ka o plera...

    1. E
     Emigranti

     Ah moj cup Vegla e shurres eshte njelloj gjithandej

     1. S
      Shpetimi.

      Epo prandaj eshte qe ta ngreje m...lart.

      1. R
       Respekt per veten me shume.

       Rita moj Rita, po burrin e more tani kujt ja nxjerr aletet , kujt i interespjne me ato mbaji per vete dhe kij me shume respekt per veten. Per disa klikime me shume e ul veten shume ulet. Shpresoj te mos jesh me ndonje mjekim mendor se normalisht nuk e shpjegojme dot xhveshjen tende nga do paraqitesh. Mjere familja per kete vajze me nje nivel kaq te ulet.

       1. K
        Ka per te tere

        Degjoni kete Ben inteligjencen se nuk ha mut kot ai. Rita eshte nje cope kurve nga fshatrat e Kosoves qe shkerdhehet edhe me jevgj, bente pushime ne Mal te Zi me puften Hamilton, punon ne grup si qi-moti sic benin ne lashtesi. Kur kerveron e ema asaj i lumte, por ka nje ves qe nuk pranon te shkerdhehet me perpara do nga pas dhe gojore. Para dis avitesh kjo kurve ka qene ne jurine e Voice te Gjermanise dhe nje nga konkurentet edhe sot e kesoj dite vuan varesine e pidhit qe kur shkerdheu disa dite apo jave rresht Riten. Kjo buce shkerdhehet me kope si qente e rrugeve.

        1. K
         Kërstaqi

         Nuk mbeti zdrale katunari pa komentuar yjet e botes! Jeni 100 vjet mbrapa , ore fytyre-nallanet e Arnautistanit :)

         1. Z
          Zylja

          Mor shoku Kërstaq trapi ti qenke nje rapatush qe edhe nje debil i njohur si sociolog Gëzim Tushi do te kushte zili. Po Rita Ora eshte nje kurvicë pabukse Kosovare qe bashke me koqevaret e tjere perbejne nje hale shqiptare qe turperon emrin dhe imazhin e Shqiperise.

          Lini një Përgjigje