Ftesa e Alibeaj për kandidatët e Primareve, Ngjela: Është i sinqertë, po mundohet të nxjerrë PD nga kriza

22 Mars 2023, 16:20Politika TEMA

Ftesa e Alibeaj për kandidatët e Primareve, Ngjela: Është i

Avokati Spartak Ngjela tha në një intervistë për Euronews Albania se ftesa e Alibeaj për kandidatët e primareve që të garojnë me siglën e PD-së është e sinqertë.

“Do të kuptohet që s’është i sinqertë në momentin që ata do të thonë po.

Ai ka thënë hajdeni ashtu siç thatë ju. Deri tani e kuptojmë të sinqertë, por nëse ata shkojnë dhe ai ju thotë më duhet kjo, më duhet ajo, kuptohet që s’ka qenë i sinqertë.

Unë mendoj që ka qenë i sinqertë sepse është në krizë Partia Demokratike dhe mundohet ta nxjerrë nga kriza,” – u shpreh Ngjela.


Sipas avokatit kjo krizë vjen edhe prej faktit që nuk pranohet nga Uashingtoni.

2 Komente

 1. g
  goni

  Fol hajvan se i ke fjalet me metra ti.

  1. R
   Real

   Komplet trap.

   Lini një Përgjigje