Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejt do bëjë goditje të mëdha

22 Mars 2023, 15:49Politika TEMA

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejt do bëjë goditje të

SPAK-u përfaqëson një moment juridik për të shpëtuar Shqipërinë nga korrupsioni. Ishte kjo deklarata e avokatit Spartak Ngjela i cili insiston se Prokuroria e Posaçme nuk ka asnjë lidhje me politikën, por drejtohet nga Uashingtoni.

Ai tha në një intervistë për Euronews Albania se priten madje goditje të forta nga SPAK. “Mbajeni mend nga unë këtë se do ju dali.

Të gjithë të korruptuarit e lartë nuk janë as me Shqipërinë, as me Perëndimin, sepse do ruajnë gjënë e vjedhur, gjënë që kanë fituar me korrupsion, pra kanë para të paligjshme,” – u shpreh Ngjela.

Ai tha se duhet të kemi shpresë të SPAK-u, institucion të cilin do e garantojë politika amerikane.

5 Komente

 1. K
  KOLI

  Ik e ti plak matuf se na çave Karin Po me nje brime I bie nje mut ka per te bere ja do kapi ATA qe vjedhin peshk O Taku uturaku

  1. V
   Vranakonti

   Opo çfare thua o Spartak! SPAK-ut i ka hyre tartakuti ne bark dhe u shpeton shurra nga Berisha dhe Meta. Prandaj nuk ka arrestime te nivelit te larte perveç te majteve. Te djathtet jane te padenueshem,te paprekshem.

  2. A
   ALIU

   Foli ky zhurmuesi i Rames? E keni vene re, sa here Ramovici e ka lisk punen, ky fillon misionin e tymit e mjergulles. Jo berisha do arrestohet, jo like florini, ka 8 vjet i njejti avaz. Pis burre. Spiun.

   1. A
    Aaa…vokati

    Pirdh te cfryhesh tak-tak Ngjela …..si gjithmone!

    1. s
     spak eshte nji rrufe ne hale o avokat !

     spak eshte nji metode piramidale e popullit shqiptare . boll bet idiotin se po merrni me qafe shqiperine . eshte nji institucion provokues pe shqiptaret qe ka si qellim nxitjen e largimit te shqiptareve -duke sabotuar drejtesine qellimishte , duke e ber shqiperine vend te pasigurte , ku ligjin e ben akoma kryekriminli berisha , edhe mbasi vrau ne gerdec edhe ne 21 janare - dhe ju na beni ktu mjergull mashtrusin . nuk ka vend ne bote ku drejtesia eshte ne sinkron me kriminelet e jo me popullin qe e paguan ate institucion per te bere drejtesi . ata duan te gjithe tritolin bythes se jane me te ndyre se llalla qe shijon pizzat ne itali .maskarenje

     Lini një Përgjigje