Manja-Berishës: Prano humbjen! Ik dëgjo Lek Plepin në Shkodër dhe reflekto për ata që të kanë votuar

25 Maj 2023, 14:10Politika TEMA

Manja-Berishës: Prano humbjen! Ik dëgjo Lek Plepin në

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka këshilluar Sali Berishën nga foltorja e Kuvendit që të reflektojë rezultatin e zgjedhjeve dhe të pranojë humbjen e 14 majit.

Manja i është drejtuar Berishës duke i kërkuar që të mos dëgjojë vetëm zërat e brëndshëm dhe srevilat që i rrinë pranë.

“Kam një fjalë për Berishën.Mos dëgjo vetëm zërat e brendshme as servilet që të rrinë afër. Reflekto dhe për ata qytetarët që të pëlqejnë.

Dëgjo dhe Lek Plepin në Shkodër. Për këta ke nevojë ti të reflektosh. Kjo është punë e juaja s’na përket ne.”-tha Manja.

2 Komente

 1. m
  me mire miu se ulusiu

  Te lumte bytha ty shpellare,me nje kryevezir truthare,qe i ke bere peshqesh dy here ketij populli,dy kryetare spaku,veriore te tredhur qysh ne kohe te enverit njeri dhe ky i riu nga saliu.

  1. N
   Nici

   plaku mere nuk njeh humbjen?????? Ku ashte problemi???? Ai ka ik per lesh, Jo per Lezhe.

   Lini një Përgjigje