Portali i Shkëlzenit ne ekstazë: Rrahja e Berishës, lajmi më i lexuar në Gjermani

7 Dhjetor 2022, 10:53Politika TEMA

Portali i Shkëlzenit ne ekstazë: Rrahja e Berishës, lajmi më

Duket e çuditshme, por në portalin e Shkëlzen Berishës kanë kaluar në ekstazë për rrahjen e babit të Zenit.

Sot, jo vetëm që kishin marrë me radhë se cilat gazeta të huaja shkruanin për rrahjen e Berishës, por shfaqen entuziastë, duke thënë se lajmi për rrahjen e tij, është më i lexuari tek Bild.

“Bie në sy edhe një fakt, se lajmi për sulmin ndaj Berishës është ndër më të lexuarit në këtë gazetë, e cila ka jo vetëm tirazhin më të madh në print, por edhe numrin më të lartë të lexuesve online.

Pavarësisht se në Gjermani ka zhvillime të bujshme sot, pasi është zbuluar një komplot për grusht shteti, sërish lajmi për Berishën është në listën e më të klikuarve”, shkruan portali i Shkëlzenit.

Ndoshta dikush duhet t’i thotë Zenit mos ta përdorë kaq pamëshirshëm të atin, se jo për gjë, por nuk është pak të të rrahin live në mes të rrugës në këtë moshë.

8 Komente

 1. T
  Tata luigji

  Normal, lajm keshtu u be dhe kur u vra Osman bin laden nga amerikanet Ndersa kete e rrahu ILI SPIJUNI SALIH BIN LADEN ishte krahu i djathte i Osman bin laden Kaq

  1. S
   Shqiptar Laberie

   Per mero (gel)bazen dhe te gjithe ju masturbuesit e kuq e mavi,bashke! E dini cila eshte diferenca midis Zotit dhe Berishes? Zotit nuk i del gjak,kur i gjuajne. Berisha e pati gjakun BIO dhe nuk doli ne ane te trotuarit per te derdhur boje te kuqe per te irrituar turmen,apo per t'u jargavitur para kamerave,por si LEADER e priu turmen paqesisht dhe jua la pergjysem masturbimin tuaj pervers per gjak. Filloni tani te masturboheni perseri duke lehur e duke u jargavitur si race bucesh qe jeni.Merreni dhe futeni ne goje ate qe po mbani ne dore

   1. J
    Jorgo

    hahah cfare rrote K... qe je!

   2. V
    Versioni im

    Kjo ngjarje provokon destabilizimin e vendit. Per mua eshte skenar i pergatitur nga agjenturat(kuptohet se cilat). Te njejtat qe i kane ferkuar kurizin berishes gjate gjithe jetes. Por pavaresisht kesaj ato kane interesa shume me te medha se berisha dhe nuk u behet vone ta sakrifikojne. Imagjinoni tani berishen sa i tronditur qe eshte ‘kumbaret e tij po I kthejne shpinen’. Ndihet si Limon I shtrydhur gati per tu hedhur ne kosh. E vetmja gje qe e shpeton eshte se Ata ‘kumbaret’ nuk kane njeri tjeter me karizem qe te drejtoje turmen e egersuar pas sakrifikimit te tij. ‘Skenar I njejte me hajdarin.Por gjithsesi berisha kete rradhe I ka mbush breket. Le te jete shembull per ata qe e kerkojne lugen e corbes se prishur me deshire

    1. B
     Bureto

     Asgje s'ka per te ndodhur! Eshte tjeter gje se disa te çartur brenda PD mund ta kene shkuar nder mend. Çudia me e madhe tre dite zgjat. Dhe kjo do te harrohet. Ajo qe nuk do te harrohet do jete grushit dhe ajo qe do te mbetet eshte fytyra e nxirre e Saleh Brrishës.

    2. i
     ilko

     Keta idiote mburren edhe kur rrihen , e mori dreqi Berishen dhe te gjithe zaggaret e tij, e keta mburren... Felliqesira

     1. L
      Liri

      Ajo qe ndodhi ishte e rende,jo se i ndodhi saliut por nuk duhet ti ndodhe askujt.Gjithashtu edhe shirja ne dru e atij tjetrit eshte kafsheri dhe e denueshme Njeriu eshte qenie biologjike dhe vjen nje kohe qe duhet te rrije ne shtepi me niper e mbesa,po kujt ti flasesh, Ketu jane disa mafioze qe per pushtet jane gati ti vene zjarrin vendit. Sigurisht me parate qe kane bere duke xhvatur shqiptaret qe i kane lene ne pike te hallit.

     2. T
      Tradition malokesh

      A e njeh njeri Berrishen ne Gjermani lind pyetja ? A njihni ju nje nongrata nje opozitar ne Finlande ? qe eshte shtete me i rendesishem se Shqiperia apo Norvégien Islande pa folur per états-unis te amerike ku thone Paris eshte shtete France shtete tjeter .Eshte tradicion malokesh fantazia kjo ndodhe ne veri deri ne koqevari ku i kendojne trimerive imagjinare . Per samitin nuk eshte folur fare por thjeshte nje séquence 7 seconda nga fundi lajmeve . Nje gje e ka kuptuar maloku qe Shqiptaret jane budallenje dhe i genjene

      Lini një Përgjigje