Zgjidhet "misteri" i vizitës së papritur të Tom Doshit në Kryeministri

28 Shtator 2022, 17:57Politika TEMA

 

Zgjidhet "misteri" i vizitës së papritur të Tom Doshit

Ish-kreu i PSD-së, Tom Doshi u pa sot në ambientet e Kryeministrisë. Pas videos që qarkulloi në media dhe aludimet mbi vizitën e tij, Report Tv u interesua në lidhje me personin që zoti Doshi ka takuar ditën e sotme.

Burime pranë zyrave të godinës qeveritare u shprehen se Tom Doshi ka qenë tek një nga zyrat e Bashkëqeverisjes, të ndodhura në katin e parë të godinës se Këshillit të Ministrave. Ai ka debatuar për disa ankesa nga Shkodra për administratën shtetërore dhe pastaj është larguar.

Tom Doshi është parë të hyjë e të dalë nga ambientet e Këshillit të Ministrave nga hyrja e përdorur nga administrata, ne godinën e cila më parë ka qenë në përdorim te Ministrisë së Financave dhe ku sot drejtohen edhe qytetarët.

Praninë e Doshit në Kryeministri e komentoi edhe kreu i qeverisë Edi Rama, i cili u tha gazetarëve se ai nuk përgjon se kush futet brenda ambienteve të Kryeministrisë, ndërsa shtoi se ka axhendën e tij politike.

21 Komente

 1. D
  Digital information.

  Ka fitu nje tender ne k/ministri.Kryeministria,do te shembet dhe do behet nje e re ne Sauk.Tek kjo e vjetra,kryeministria,do behet nje salle moderne lojrash fati,sigurisht qe do ta ndertoje Toma me oligarke te tjere.Prandaj ishte Toma aty,se mori dhe dha paret tek Rama.Kete lajm,mos harroni ta beni share me Sal malokun.

  1. b
   ben.

   Rama nuk di gje kush hyn dhe kush del ne kryeminstri. Rama nuk di gje qe pallati ne sheshin skenderbej shtohet 14 kate pa leje. Kryetari i bashkise e ka dritaren perballe ketij pallati. Rama nuk di gje qe 1 bandit qe duhej te ishte ne burg e kishte shef policie dhe vret 1 femije. Rama nuk di gje se ku eshte inceneratori i tiranes qe jane paguar dhjetra milione euro. Ore ky tipi , e di gje njeri se pse e mer rrogen, se ky nuk di gje ca behet ne shqiperi. Vjen 1 moment qe edhe legenizmi dhe karagjozlleku nuk te shpetojne dot me.

   1. N
    Neri

    O digotal onformacion,keshtu genjen ti perhere.Po e more ne qafe more Sali Berishen po genjen perhere keshtu dhe behet me i pa besushem dhe me i urryer.Mos u bej fallxhor.

    1. D
     Digital information.

     O Nero,aspi pra mo,se paske kap fare muhabetin.

    2. B
     Bato

     Port turistik

     1. K
      Kalec Dega

      Ja fusni kot, Kryeministri me mafjoz i Ballkanit , nuk di gje. ——- Prandaj e hoqen denimin me vdekje e litar ne Shqiperi, qe djajt komuniste te shijojne pensionin.

     2. B
      Bac u kry

      Une sjam polic tha dje…. une nuk pergjoj kush futet thote sot… Po per cfare je ti mor beqir?! Nejse, Toma ka ardh per lojrat e fatit ku eshte ortak me Olsin dhe Gaz Demin.

      1. T
       Tanguli

       Ndajne torten

       1. A
        Ahahahahah... Ska krahasim ma tgoditun

        KY TOM DOSHI ASHT SI BANDITI I MALESISE, DIVERSANTI PJETER MUSTAKUQI.

        1. a
         arqile

         Idiote mos komentoni vetem politikisht.

         1. V
          Vl

          Lirshem fare tani Mjere neeee

          1. K
           Koqevari

           Hahaha Mister i madh, na plasi kari Budallenj gazetar haleje qe shkatrruat popullin tuaj

           1. S
            SBS

            Ka banjo aty, me siguri për të mos e bërë në patallona ka hapur valvolën aty ku e ka zënë halli Ore po kini apo nuk kini punë tuajat, lerini rehat njerëzit

            1. Z
             Zeqo Pilafi

             Po he re, shyqur qe u zgjidh, se nuk po dhisnim dote!

             1. K
              Kanina e ismailit

              Mjere Shqiperia...Ky eshte beu yne!Cdo gje ka nje fund, dhe fundi i funderrines kryemutit eshte ai i Sali serbit.Si ka mundesi perreth tije levrijne gjithmone kusaret dhe kriminelet?!A Po dhe kesaj radhe eshte faji i Albin kurtit dhe Vjosa Osmanit? ...Dikur i ndjeri Arben Duka i kishte qendisur nje poezi te pershtatshme ndaje kryemutit...Rrofte kryekusari me Tom.docà dhe Ahmutat e gjikmutat dhe kush ka me le te shtoje sepse ketije i kane plasur pusetat e fekaleve mbi trapeze po cuditerisht eshte verbuar.

              1. K
               Kanina e ismailit

               Mjere Shqiperia...Ky eshte beu yne!Cdo gje ka nje fund, dhe fundi i funderrines kryemutit eshte ai i Sali serbit.Si ka mundesi perreth tije levrijne gjithmone kusaret dhe kriminelet?!A Po dhe kesaj radhe eshte faji i Albin kurtit dhe Vjosa Osmanit? ...Dikur i ndjeri Arben Duka i kishte qendisur nje poezi te pershtatshme ndaje kryemutit...Rrofte kryekusari me Tom.docà dhe Ahmutat e gjikmutat dhe kush ka me le te shtoje sepse ketije i kane plasur pusetat e fekaleve mbi trapeze po cuditerisht eshte verbuar.

               1. P
                Populli

                Na e shpifet. Rama di cdo gje. Boll me kete historine qe " enveri nuk dintr gje". Toma dhe qelbesira te tjera e sollen ne pushtet. Me 30 mije vota mori 3 deputete. Me 107 mije vota LsI mori 4 deputete. Toma kur shkon ne kryeministri as qe diskutohet qe i ka thene rames dhe eshte miratuar ardhja. Mos na cani koken tani. Felliqrsira patronazhiste. Kur eshte mjaft eshte mjaft.

                1. J
                 Jusuf

                 Mero. E paske zgjidh ti. Bravo

                 1. G
                  Gjush akullorja

                  I pat thene nje here Rames : Une te dhjes qeverine dhe ti me ha mutin dhe e mbajti fjalen. Kaq.

                  1. L
                   Lisi

                   KY po qe eshte lajm. Mundesisht na njoftoni edhe kur te shkoje ne hale.

                   1. L
                    Lisi

                    KY po qe eshte lajm. Mundesisht na njoftoni edhe kur te shkoje ne hale.

                    Lini një Përgjigje