Te fundit

22:40

22:25

22:24

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

2023-06-06 15:38:00Rajoni TEMA

5 Komente

 1. D
  Detari

  ik kiu ne meksike. Sa poshte kane rene pasardhesit e Kastriotit te sundohen nga turkosllavet.

  1. e
   emigranti

   Albin Kurti eshte ne ate pozicion per te mbrojtur interesat e Kosoves dhe jo per te mbrojtur interesat e Serbise. I kerkoni Albinit te vendose paqen ne Veri, nderkohe qe jane serbet te komanduar nga Vucic qe po bejne trazira duke ushtruar dhune mbi policine e cila nuk po kundervepron ndaj dhunes, pra eshte ne mbrojtje. Ceshte ky ndryshim 180 ° I politikes suaj, ku Serbine qe duhej te pergjigjej per krimet e luftes ndaj popullsise se pambrojtur shqiptare ne Kosove, po e merrni ne mbrojtje dhe kerkoni te shperblehet per masakrat e kryera atje. Dhe per me teper kercenoni kryeministrin me popullor te Kosoves. Ju patjeter mbroni interesat tuaja, por duhet ti beni me mire llogarite dhe mos e humbni mbeshtetjen e popullit shqiptar, pasi mbeshtetjen e popullit serb ju kurre nuk keni per ta arritur. Per ta zoti eshte Rusia, pasi ajo i ka dale ne krah nder shekuj.

   1. X
    Xha Jahua

    O emigranto di karo ha nje cope buke andej dhe mos na ha mutin shume ne ketej.(e kam fjalen per shqiptaret se koqevaret dun bab Kurtin qe e ka koken me cepa si koka e karit tim)

   2. T
    Ten Siao Ping

    Situata nuk qetesohet duke i rene ati qe ka te drejt dhe te perkrahet dhunuesi.

    1. T
     Tom

     Mos harroni z. Escobar, se kush jane shqiptarêt! Jane ata qe ne 11 shtator qanin për viktimat, kurse greket dhe serbèt qeshnin... Në kohën e bombardime 1999 ata mallkonin USA, kurse grekët ju dilnin në krah dhe protestonin kundër USA në Athinë për serbët. Mosminjohja një ditë të bënë gjëmën. Kurse ju mirnjohjen që ka populli shqiptar tash 100 vjetë për ju po e ndroni me interesat e sërbëvë. Turpë dhe faqe e zezë.

     Lini një Përgjigje

     15:18 Rajoni

     14:54 Rajoni 1 koment

     14:43 Rajoni 1 koment

     14:10 Rajoni 3 komente

     13:42 Rajoni 4 komente

     12:00 Rajoni 1 koment

     11:53 Rajoni 1 koment

     11:02 Rajoni 2 komente

     09:35 Rajoni 14 komente

     23:46 Rajoni 4 komente

     Më të lexuarat

     11:35 Kronika 24 komente

     10:54 Rajoni 9 komente

     11:04 Sport 7 komente

     11:47 Politika 12 komente

     10:27 Kronika 1 koment

     17:50 Kronika 2 komente

     Blog Tema

     19:40 Blog 10 komente

     18:01 Blog 20 komente

     17:12 Blog 47 komente