Balaj: Kombëtarja na dha përshtypjen e një kualifikimi të lehtë ndryshe nga koha jonë kur vendosej në ndeshjen e fundit

21 Nëntor 2023, 11:02Sport TEMA

Balaj: Kombëtarja na dha përshtypjen e një kualifikimi të


Një ndër futbollistët kryesorë të kombëtares shqiptare në kualifikimin në EURO 2016, Bekim Balaj në një intervistë në Ora News pas ndeshjes së Shqipërisë me Ishujt Faroe u shpreh sot ishte ishte festë e madhe dhe se kombëtarja na dha përshtyjen se kualifikimi ishte i lehtë.

‘’Sigurisht emocione të mëdha. Edhe sot ishte festë e bukur. Mund të them që deri diku na dhanë përshtypjen se ishte kualifikim i lehtë.

Ndryshe deri diku me kohën tonë, që ishte deri në ndeshjen e fundit. Gjtihsesi emocione të mëdha tek të dyja kualifikimet’’, tha ndër të tjera Balaj.

1 Komente

  1. f
    fran

    Kombetarja dje ishte skandal dhe e turpeshme kaloi ne gen,plera ben nje loje te ndyre me nje ekip modest.

    Lini një Përgjigje