PS fiton zgjedhjet me mbi 5000 vota diferencë, Pandeli Majko: I kemi një borxh të madh Kukësit!

25 Shtator 2023, 11:24Politika TEMA
PS fiton zgjedhjet me mbi 5000 vota diferencë, Pandeli Majko: I kemi

Drejtuesi politik i PS në qarkun e Kukësit, Pandeli Majko ka reaguar pas fitores së zgjedhjeve nga kandidati socialist, Albert Halilaj me mbi 5000 vota diferencë.

Majko u shpreh se i kanë një borxh Kukësit që nuk shpërblehet me fjalë, por me vepra.

“Kjo është fitore e një djali që fiton në Kukës dhe që do tu shërbejë të gjithëve pa asnjë dallim partiak. 

I kemi një borxh të madh Kukësit. Ky borxh nuk shpërblehet me fjalë, por me vepra”, u shpreh Majko.

16 Komente

 1. F
  F-22 Raptor

  Hej dreq si vajti kjo pune! Edhe ne goje, edhe ne kuti eshte pak si shume!

  1. k
   koment

   Sa borxhe i keni ketij populli o Majko. Po vetem ne kukes dhe ne peshkopi ndodh qe pas gjicit dhe shukriut populli yne ia jep voten pushtetit.

   1. D
    Devolliu

    Me shkrive gazit o-F22 , mos vdeksh kurre .

    1. V
     Veterani

     F 22 , batute brilante , te pergezoj . Po me sa duket keshtu i do mushka drute .

    2. Q
     Qytetari jo dicidal

     Sipas qytetarit dixhidal, perseri votat u vodhen . Saliu, Iliri, Dulja, Fatmiri, Dashi, Legaistet,Ballistet, Demokristjanet, balli demokrat, PD e vules.. e plot parti te tjhera nuk duhet te njohin zgjedhjet. Socialistet jane hadeut. U blen votat. 5000 e kusur kuksian e shiten voten ,e keta ishin nga ata te " Foltores,vules , bardhoshllinjte, Nokallinjte, Pekallinjte,, O Flamur,o Flamur Noka,perseri ne Kukes t'u hap gropa( politike) . Po si nuk te degjuan ty more i uruar. ja ta them une, ta dhem une, Lul Brava , te tradhetoi, Ku je more filozof !

     1. S
      Salaria heroike

      Nuk ka nevoje Rama te vjedhe vota. Shqiptari e ka humbur nderin dinjitetin ndjeshmerine. Me kete popull qe ka mbetur PD nuk vjen kurre ne pushtet.

      1. P
       Po the Gjirokastra , i ke thene te tera .

       Ti salariot i Selam Salarise ! Mos e ngatero shqiptarin ne pergjithesi me ata shqiptare qe mendon ti . Po te ishte keshtu Saliu , megjithese non grata do kishte fituar nje here . Po nderi , dinjiteti dhe ndjeshmeria e shumices se shqipareve , bene qe Saliu te mos jete as ne stolin e rezervave , po fare jashte stadiumit .

     2. L
      Liku

      Mosssss! Kuksianet te bojn shume kujdes! Herën e fundit qe e tha Rilindja ket batuten e borxhit ishte ne DR në 2013 edhe...na vodhen edhe tërmetin...

      1. T
       Tatimpaguesi Tirane

       Ore fitoni çdo pale zgjedhje edhe sikur te vini per kandidat nje thes me plehra se ne anen tjeter jane kriminelat, por me prit mua ne qafe po ia pane hajrin qytetaret Albertit. Alberti nje drejtor i vogel ishte tek tatimet Tirane dhe te rruante e qethte per çdo kontroll tatimor.

       1. P
        Pirdh pirdh

        I keni një borxh të madh Kukësit. Nga gojorja kaloni në prapanicore. Dhe Kuksianët ngelen të kënaqur.

        1. R
         Regjimet si Diktatura me kozmetike

         Palo-zgjedhje KU GARON SHTETI ME NJE OPOZITE QE NUK KA AS VULE AS SIGEL...dhe me qesharakja : NUK KA AS KOMISIONERE se ato jane zgjedhur po nga shteti me siglen e PD te varur ne qafe!

         1. b
          banal

          Po çfare te bej shteti sipas ty? Te zgjedhe vete nje opozite kur Sali Berisha e ka pushtuar si kuçeder dhe injornca rri akoma ne breket e Sheqeres qe bien ere shurre Karaxhiçi?!

         2. a
          aleks

          urroj qe keta ushtaret te saliut dhe likes me flamur noken ne krye ,te ulin hunden dhe te pranojne realitetin, dhe realiteti eshte ky: shumices se shqiptareve u ka ardhur ne maje te hundes me keta hajdute ordinere dhe kriminele, e theksoj ordinere dhe kriminele, se hajdute ka edhe majtas, por te pakten keta quhen vetem hajdute ,sepse s'kane vrare njeri ne shqiperi.

          1. E
           EDD

           Lajani borxhin por kujdes mos vrisni gjunjët

           1. G
            Gojore popullit tani

            Hero hahaha

           2. h
            hekror

            Kuksi dhe shume qytete dua uje te pishem prandaj boll.

            Lini një Përgjigje