Agron Gjekmarkaj mohon pjesmarrjen në takimin e “konservatorëve” krah Nard Ndokës e Klevis Balliut

21 Mars 2023, 17:57Politika TEMA

Agron Gjekmarkaj mohon pjesmarrjen në takimin e

Deputeti demokrat ka reaguar pas një “ftese” që po qarkullon në rrjet, në të cilën thuhet se ai do të jetë pjesëmarrës në një takim krah Nard Ndokës dhe Kelvis Balliut.

“Disa miq më derguan këtë ftesë për të ditur në është e vërtetë?!

Në fillim e mora si shaka por kur pashë që po me shtoheshin mesazhet mejtova që qenkesh marre seriozisht.

Nuk e di kush është autori i shakasë i cili meriton përgëzime për gjetjen. Nuk e mbaj veten për ekspert, as per politolog dhe jo në lartësinë e duhur për të qënë pjesë e këtij paneli të nderuar. Ndaj nuk do jem në një konferencë të tillë.

Edhe një herë përgëzime autorit që kompozoi ftesën. Paskësh qënë qerrata i madh, gati anglez në humor”, shkruan ai.

8 Komente

 1. X
  XXXL

  O Gje-karaj mos permend anglezet ore bajke qe ke fjetur me dhi, se t'a qi..... mamin.....

  1. h
   hsahaha Zorraxhinjte e Politikes Shqiptare :

   e quajn veten "Konservatore " haaaaaaaahahaha ptuuuuuuuuuu Zorraxhinj e Qorre !

   1. N
    Noci

    GjekMarkaj ka aq mend te dalloje te djathtet nga ata te djathte qe e kane ftuar

    1. K
     Keta jane e ardhmja e pd

     Po jane te ftuar i madhi Nard gomar Ndoka dhe e ardhmja e pd kerrici faro pace pilafit (Kelvis baliu) ja hodhi shqiperia mire do ishte edhe ky Gjekmuti .

     1. H
      Hajaaaa

      Epo koke e MADHE. Gjeka dhe Marku. Me nivelin e tij te rrije me Balliun e Nardin , nuk shkon.

      1. U
       Ushtari.

       Une po habitem se si do te mund te rrinin nardi e klevisi me nje njeri si Agroni i cili nuk ka asnje " spalete " para atyre.Apo e kam gabim Agron po e pata me thuaj.Respekte per Agronin pa dyshim edhe per dyshen tjeter simpatike.

       1. X
        XYZ

        Tre bastardet e Aliut turp...

        1. X
         XYZ

         Hajge Shqiperi ku ke mbrrit te beje elitarin Shpellari i Saliut Gjeka i Markajve te Mirdites , ne fakt eshte per qare me gjendjen ku ndodhemi , si ka mundesi qe nje shpellare i shekullit te 15 na flet ne shekullin 21, kaq mjafton

         Lini një Përgjigje